Aerox ei liigu kohalt

Discussion in 'Help!' started by raudsepp, Nov 20, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Nimelt peale mootori kap remonti sain paarist kicki paugust masina ilusti tühikäigul töötama aga kui kaasi anda siis ei liigu kohapealt ära vaid on mingi pöööö ehk puterdab vist :D Karpa ja asjad on puhtad ja peale panin tutika küünla (düüsis ei tohiks viga olla kuna selle düüsiga sõitis ja ma proovisin isegi 6te erinevat düüsi aga ei aidanud)

    Muidu masin oli timmis koonukaga (mis ka alguses peal oli) aga kui sellega gaasi anda siis suri kohe välja.Aga selle asendasin originaal kopsikuga
    Ahjaa,kas mootori massi probleem ei või olla? kuna mul raamist mootori massi ei ole :D

    Palun aidake kuna tahaks homme tööle saada.
     
  2. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Ja mootor lisaõhku ei võta kuna kui tühikäigukruvi välja keerata siis sureb kohe laksult välja
     
  3. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Ning segu (korra ainult) näppisin aga peaks kohalt ikka ära minema kui segu vale (küünal oli muidu kohvipruunist hästi natuke tumedam)
     
  4. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    https://www.youtube.com/watch?v=FkfSY5QpxKA

    Mul on täpselt samamoodi nagu siin videos :D Vahepeal 2sekundiks saab gaasi anda nii et kohalt liigub veits ja siis j2lle kohalt ei liigu
    Ma ise kahtlustan massi ja küünalt näiteks.

    Dvj avaldage arvamust
     
  5. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
     
  6. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Selle asemel et siin iga 30 minuti tagant kirjutada teemasse, võiksid minna proovida bloki ja raami vahele mass vedada..
     
  7. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    +1
     
  8. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Mure lahendatud,ei olnud massi probleem,v6ib lukku panna teema
     
  9. 1aprilia1

    1aprilia1 Ürituste korraldaja Ürituste korraldaja

    849
    150
    43
    Mis viga oli ss? :roll:
     
  10. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Mm täna panin koonuka külge ja siis sai juba sõita.Hakkasin segu näppima ja keerasin segukruvi täiesti sisse ja siis sai juba sõita :DJa tooreklapp nussis ka aga nüüd se vist enamvähem korras.Ja küünla juhe polnud piibus ilusti kinni.Aga nüüd masin sõidab ilusti aga üle 55 ei lähe :D kuigi peaks 80 minema
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte