Õli

Discussion in 'Soovitused' started by atster123, Aug 22, 2012.

  1. atster123

    atster123 New Member

    6
    0
    0
    Tervist, mul on 2 taktiline roller, ja ma lugesin et pärast esimesi 300 kilomeetrit võiks mootori õli ära vahetada, aga ma ei tea kas see õli mis ma bensiini segamiseks eraldi paaki panen, kas to läheb mootorisse või on mingi teine koht mootoris? Ma olen suht algaja tüüp :)
     
  2. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    2 takilisel on eraldi õlipaak,mis segab ise õli bensiiniga segamini,seda õli ei pea vahetama,2 taktilisel ei olegi mootoriõli,mida nö vahetada .
    Kuid kindlasti on mõeldud hoopis reduktoriõli,mille võid küll ära vahetada.
     
  3. exiden123

    exiden123 New Member

    351
    0
    0
    Sellise mõtte viisiga ei tohi mõelda et on olemas see paak. Ma ostsin kaa rolli, arvasin kõik ok et paagis õli on ja värkki , ja järsku enam käima ei läinud jooksis kotti, kuna see kellelt ostsin oli ära võtnud (TauriTauri)
     
  4. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    See on pigem enda viga, kui ei suuda kontrollida. Uuel masinal on aga kindlalt õlipaak olemas.
     
  5. atster123

    atster123 New Member

    6
    0
    0
    Äitah, ma ei tahtnud uut teemat teha ja küsin siis siin samas, kas pidurivedelikuid on erinevaid, paksemaid,vedelemaid vms, sest mul on kodus dot4 siduri-pidurivedelik, aga to on palju vedelam kui mu praegu piduris sees on, ei julge praegu toda vedelikku sinna panna, äkki midagi läheb nässu :D
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Dot4 on Dot4, mõeldud kasutamiseks pidurivedelikuna seega vaheta ära, vana ongi paksem. Sobib kasutamiseks ka hüdraulilises siduris, kuid siin ei oma see tähtsust.
     
  7. atster123

    atster123 New Member

    6
    0
    0
    Nüüd ma leidsin sildi kus on kirjas, pidurivedeliku lisamisel järgi auto valmistaja poolt antud reegleid. Kas ma siis tohin seda vedelikka ka panna, või on see ainult autodele?
     
  8. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Sobib rollerile ilusasti, peaasi et pole mõeldud Dot 5 jaoks, mis on teiste ainete baasil valmistatud. Manualis kirjas mis pidurivedelikke tohib panna, kuid minu teada kõigil rolleritel käib Dot 3, Dot 4 või Dot 5.1
     

Jaga seda lehte