125cc load

Discussion in 'Jutud' started by vanakabi, Märts 6, 2008.

  1. vanakabi

    vanakabi New Member

    6
    0
    0
    Et kas keegi teab netist mingit saiti kust saaks õppida 125cc lubade jaoks.
    Keegi kes seda on teinud kas see on raske vms?
     
  2. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
  3. Ice

    Ice New Member

    176
    0
    0
    Minule ütles ARKi eksaminaator, et nende testide järgi ei ole soovitav õppida. Miks? Kuna need on näidistestid ning nende vastuseid pole nö üle kontrollitud. Mulle soovitas ta suurt, A4 formaadis testide raamatut, kus on õiged vastused. Teste seal ca 70 (20 lehel).
    Lahendasin terve raamatu läbi ning ARKi eksamil polnud ühtegi viga (Ei A ega ka B katil)

    PS! Olen isegi jälile jõudnud erinevustele mis olid raamatus ja internetis.

    Hüva õppimist,
    Ice.
     
  4. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Mulle räägiti just vastupidi, et ARK lehel on kontrollitud astused, et ei soovitata neid, mis osadel autokoolidel o netti ülesse riputatud. Kusjuures selles testide raamatus on üks viga, ei mäleta mitmes küsimus :?
     
  5. Ice

    Ice New Member

    176
    0
    0
    Mulle väitis seda Tartu "kõrgeim" eksaminaator. ;)
     
  6. nevermore

    nevermore New Member

    113
    0
    0
    oü autosõidust väideti ka, et arki testide vastused osad valed jne... ei soovitatud teha neid !
     
  7. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    No ei oska enam kommenteerida, kuid ise sai sealt õpitud ja mul kõik tuttavad ka ja kõik on läbi saanud :D
     
  8. dekart

    dekart New Member

    31
    0
    0
    mina just täna käisin arki teooriat tegemas. viimased 2 päeva lahendasin ainult arki lehel teste. ühtegi viga polnud, sest kõiki küsimusi teadsin sõna-sõnalt. kärdla ark siis...
     
  9. Sandrew

    Sandrew New Member

    190
    0
    0
    Hetkel teen A1 lube ja olen ka mõningaid vastuste erinevusi ARK'i demodes ja testide vihikus näinud.
     
  10. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    Mm seal demo testid on niivärdjad et kui panen valeks midagi siis järgmine korda tuleb sama küsimus ja panen õige siis lõi valeks ükskord :-x
    Väga nõme !!
    Kus seda testi raamatut saaks !!??
     
  11. biker14

    biker14 New Member

    110
    0
    0
    A1 õpitakse ikka autokoolis.. ja neid ARKi liiklusteste ei soovitata teha jah, sest seal on valesid vastuseid sees.. mul on kooli poolt antud testide raamat, vihik, mis on väga hea asi :)
    Seda saab osta igast raamatupoest (liiklustestid, maksab alla 100.-)
    Praegu siis teooria, mai kuus siis sõidutunnid (ise teen arvatavasti sõidud suvel, sest mai kuu on väga kiire..)
     
  12. Sandrew

    Sandrew New Member

    190
    0
    0
    Ma katsun enda sõitmistega aprilli algul peale hakata juba. siis peaks suvel alguseks kätte saama...
     
  13. biker14

    biker14 New Member

    110
    0
    0
    ei tea, mulle öeldi, et mais hakatakse sõitma alles.
     
  14. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Mul oli alles 28 veebruar ARKi teooriaeksam, samuti A1 kategooria ning küsimused olid täpselt samad mis massu antud lingi testides ning ka mul oli 0 viga.
     
  15. kri5too

    kri5too New Member

    142
    0
    0
    Et mopeedi juhilubade jaoks õppida mis teste siis peaksin lahendama?
     
  16. Sandrew

    Sandrew New Member

    190
    0
    0
    Mõtle veits, liiklus on igal pool sama ju...

    Lahenda või rekka teste.
     
  17. biker14

    biker14 New Member

    110
    0
    0
    Pmst jah, kuid "rekka teste" pole olemas :roll: :wink:
    http://www.kaja.ee/index.php/page,6 tõmmake sealt omale programm ja saate õppida erinevaid asju seal.
     
  18. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Samas päris sama ikka ei ole. Kri5too lahenda A kategooria omasi, mõnikord ka B omasi, seal häid liiklusküsimusi ka.

    Rekkal ja siklil on ikka vahe ja seda ka küsimustes, näiteks sikliga igast kallutamise küsimused, rekkaga kõrguse ja pikkuse jms küsimused ja rekkal piiranguid rohkem.
     
  19. Sandrew

    Sandrew New Member

    190
    0
    0
    No need kallutamise küsimused on küll lummekusta...

    Ma tõin selle rekka näiteks lihtsalt, jutu mõte oli, et liiklus on kõikidel liikljatel sama.

    (Homme kolmas teooria)
     
  20. Taavi J

    Taavi J New Member

    73
    0
    0
    mul juuba pikemat aega A1 load käes ja ma õppisin ülessannete kogumikust ning arki teoorias oli 0 viga lõdvalt :wink:
     

Jaga seda lehte