1337'e Suzuki Katana LC 50 '97

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by 1337, Juuli 28, 2008.

  1. 1337

    1337 New Member

    4
    0
    0
    Mõnda aega olen omanud sellist käkki, eriti sõitnud ei ole, kuid ei plaani ka eriti. Siiski ei suutnud kannatada seda jubedat värvi ja seetõttu olen sunnitud ette võtma suuremat sorti tööd..
    Tegemist siis 50cc rolleriga, millele külge pandud Next-R sportsummuti, mille tõttu roller arendab maksimaalse kiiruse 60 km/h. Kiirendus on halb, kuid eks vaatab, kas midagi teeb. Vaatasin ühes katana teemas, kuidas ta paagi istme alla oli viinud. Mina seda ei tee, sest selle rolleri suur pluss ongi see, et ma kiivrit igale poole kaasa tarima ei pea, vaid saan kenasti istme alla ootama jätta.

    Mõningat pildimaterjali ka hetkeseisust:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    kola:
    [​IMG]
    natuke geniaalset värvimist kellegi poolt:
    [​IMG]
     
  2. Ghost

    Ghost New Member

    194
    0
    0
    Re: Suzuki Katana LC 50 '97

    Kusjuures enda kunagisel katanal oli kah keegi suutnud nii värvida, et esihark ka värviga koos.
    Aga edu projektiga.
     
  3. Cpstuning

    Cpstuning Member

    366
    0
    16
    Re: Suzuki Katana LC 50 '97

    MIs värvi värvid? :D
     
  4. Alpss

    Alpss New Member

    1,005
    0
    0
    Kena kolmene buumer taga :D .
    Teemasse ka: tööd on vist omajagu selle rolleriga ..
     
  5. 1337

    1337 New Member

    4
    0
    0
    Tööd ikka mõneks ajaks jagub küll, jah. Värvi ma pole veel päris ära otsustanud, seega ei ütle veel midagi. :wink:

    Täna sai siis natuke probleemseid kohti üle käidud. :D
    [​IMG]

    Kusjuures ma mitu korda lugesin hoolikalt reeglid läbi, aga pealkirja kohta ei leidnud ühtegi punkti.. Siiamaani ei leia. :roll:
     
  6. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    See reegel peaks kehtima siin: (üldised foorumi reeglid)
    1/2. Iga teema pealkiri peab kokku langema teema sisuga (e. pealkiri peab olema võimalikult konkreetne).

    Teemasse: Sportsummutiga peaks ikka rohkem välja minema või vähemalt kiirendus peaks hea olema(seadistus täitsa mõõda vist). Teed mingit customit ka vms?
     
  7. Cpstuning

    Cpstuning Member

    366
    0
    16
    Midagi teinud ka vahepeal oled ? :p
     
  8. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
     
  9. tannu16

    tannu16 Member

    145
    0
    16
    Ei tea... ma panin selle sama summi alla läks 80 gpsi jägi enne kui väntvõll puru jooksis :oops:
     

Jaga seda lehte