80 cm3 silinder

Discussion in 'Soovitused' started by rallitaja, Sept 12, 2008.

  1. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Terv!

    Kas keegi viitsib tuua välja 80 cm3 silindreid mis sobivad Minarelli AM6 mootorile e. siis 1999-2005 Aprilia RS50, RX50, SX50, Yamaha DT50R, TZR, MH Furia jne? Kohe võiks ka silindriga sobivad summutid välja tuua. Ise oleks eelkõige huvitatud malmsilindrist.
     
  2. Marten0

    Marten0 Member

    511
    0
    16
  3. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Need alumiiniumist junnid on ajuvabad, sittagi vastu ei pea. Eluiga ei ole neil just tugevaim külg.

    Ise leidsin niisuguse malmika : http://www.scooterpowershop.nl/product_ ... ts_id=3807
    Iseasi muidugi, mitu HP see arendab, alla 15 pole nagu mõtet 80-sel.

    Polinil oli kah 80 cm3 silku AM6'le aga ma ei tea, kas see on malm või alumiinium.
     
  4. Marten0

    Marten0 Member

    511
    0
    16
    nojah aga kui sa ikka tahad normaalset silkut sellist siis on ainult alu silkud ja parim neist siis mhr team sellega peaks mingi ~25hp kanti välja pigistama või isegi rohkem
    ja muide kui sa ilusti teed kõik sissesõidud ja ajad timmi ta jne ega nendele alu silkudel siis nii väike eluiga polegi
     
  5. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Ma tahangi normaalset silindrit. Alumiiniumsilindrid ei ole parimad sest ma ei saa üht ümber maakonna reisigi teha kui juba kolvirõnga vahetus tuleb... See on ju lollus. Mulle on oluline nii vastupidavus kui ka võimsus. Ma ei ole see vend, kes sõidab ühe kitiga niikaua, kuni masin veel kuidagimoodi käima läheb... Uurin praegu alloes maad, mis maksma läheb ja kust mida saab, talvel näeb kas asja ka saab või vahetan terve ratta välja.

    Timmi ajaks niikuinii, selles pole küsimustki. praegu ka timmis aga 70 cm3 top end.

    Väike eluiga on mulle see, millel mingi detaili vahetus alla 5000 km jääb. Aga no 500 km rõngas ja 1000 km kolb... No nahui seda tripperit vaja?
     
  6. KrossiHimuline

    KrossiHimuline New Member

    158
    0
    0
  7. Marten0

    Marten0 Member

    511
    0
    16
    kui sa juba sellist silkut tahad mis peaks vastu ca 20k km siis osta DR evo ja ma pakun et sealt pigistab mingi 14-20hp välja
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Mulle piisab kümnest kilost ka sest aastaga ei viitsiks ma võrriga pooltki sellest sõita... :D
     
  9. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Tegelikult... Minul asja vastu huvi kadunud kuna leian et ainus õige tee piisavalt murevabalt liikuda on mootorratas osta ja seda ma ka teen. Jääb siis Furiaga sõidetud kaks nädalat nii nagu nad tehtud said.
     
  10. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
    Dr70 ei pigista küll kuidagi moodi 20hp :roll:
    Ennem polini corsa
     
  11. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Ehk räägiksite siis seda ka, mis asi see DR70 üldse on, mis väljalase sinna käib ja kust seda nodi saab...

    Google vana pa*akäi ei leidnud midagi, millest huvitet oleksin. Saage aru, ma ei ole rollerimees, et kõiki populaarseid silinderid peast tean.
     
  12. KrossiHimuline

    KrossiHimuline New Member

    158
    0
    0
    DR seisab tegelikult Diffusione Ricambi eest. Aga 70 on taga töömahu järgi. Tegemist on täpselt sama firma toodanduga mis Top Performances.
    Diffusione Ricambi tooteid saab tellida http://www.scooter-center.com Aga kuna teil on tegemist AM6-ga siis saab tellida http://www.scootparts.nl (Selle kohaga Eestis kogemusi vist eriti ei ole)

    EDIT: Tegu siis ka malmsilindriga, rõhku pandud vastupidavusele. Väga võimas ei ole. Ning AM6-le on vist ainult 80cc, pole lähemalt uurinud.
     
  13. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Ainult 80 ccm mind huvitabki.

    Äkki ei saa ratast õigeks ajaks maha müüa, siis tuleb ta enese jaoks parajaks (loe: rahulikuks ja vastupidavaks) teha.

    D.R. 80 cm3 silinder tundub hinda vaadates mulle sobiv. Aga kui võimas see on ja millist väljalaset tahab? Vänta ei ole vist vaja vahetada, Mk PR on sees.
     
  14. võsavillem

    võsavillem New Member

    574
    0
    0
    kui orig vänt, siis soovitan soojalt välja vahetada :wink:
     
  15. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Just kirjtuasin et Mk Pro Race vänt sees... :lol:
     
  16. võsavillem

    võsavillem New Member

    574
    0
    0
    sri et si*asti lugesin :oops:
     
  17. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Pole midagi.

    Mis jama on, on see et meil siin RK-s on küll kõiksugustele silindritele sobivad sumpsid välja toodud aga need kõik on rollerite omad ka... Endurokale ei leidnud ühtki sellise nimega sumpsi ja võrväärset ei oska ma ammugi otsida. :lol:

    Kas 21 mm karbuss on paras? 28 viskaks ma hea meelega sealt vahelt juba praegu minema... :roll:
     
  18. KrossiHimuline

    KrossiHimuline New Member

    158
    0
    0
    Eriti võimas ei ole. Võiks öelda, et väga rahulik selline, arvatavasti üks lahjematest ning ülivastupidav.
    Väljalaset mina ei vahetaks. (Ei mäleta mis summuti sellel MH-l all oli?) Selle saab hiljem osta kui vaja.
    Aga 28mm karpa jääb küll suureks, 21mm oleks timm.
     
  19. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Mina vahetaks selle väljalaske kindlasti ära. Kui silinder 20 000 vastu peab ei saavuta masin elu sees pöördeid, millele see resokas arvutet on. 28 mm karbuss on ka just kõrgete pöörete pärast, madalatel kaotab sellega jõudu kõvasti.

    Mind huvitaks just selle DR 80 silindri võimsus või mingi review... Sõna võimas, lahja, keskmine ei ütle mitte midagi.
     
  20. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
    80 cm3 ma ei leidnud, aga 70 variandi kohta kirjutab attack niiviisi:

    Looking for a bargain-priced durable cylinder for everyday use? Then take DR's 70cc kit. If run in and set up correctly it's good for some 20,000 km. Works with upjetted standard carb. Don't let the evolution name confuse you though, in terms of performance it certainly isn't in the same league as the Polini evo kit.

    9-10 heppa peaks kätte saama küll.
     

Jaga seda lehte