Abi Aprilia sr50 07 käivitamis probleem

Discussion in 'Help!' started by djtuner12, Veebr 12, 2012.

  1. djtuner12

    djtuner12 New Member

    68
    0
    0
    et viga on selline: läheb tööle ilusasti.Aga kui natuke gaasi annan sureb välja. Ainult siis ei sure ,kui ülikiiresti gaasiga mängid. Vahepeal kadus see viga ära aga siis tuli jälle tagasi.
    Ostetud jupid/muudetud:
    90 düüs
    Gianelli reserve sport sumps
    Originaal õhupuhastajasse on auk puuritud. Läbimõõt on augul umbes 0,5cm.Peaks nüüd kõik info olema.
     
  2. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    äkki liiga suur düs pandud ? uputab mootori ära :D ? või siis lisa õhk ?
     
  3. djtuner12

    djtuner12 New Member

    68
    0
    0
    düüsi viga ma ei usu et see on. Sest kuidas vahepeal see viga ära kadus?
     
  4. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    no siis külmaõhu prst .
    mootor ei saa soojaks D:
     
  5. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
    kas kui gaasi põhja paned hakkab momentaalselt sureb v hakkab surema ja kui tunned et surema hakkab ja gaasi maha lased siis käib edasi?
     
  6. djtuner12

    djtuner12 New Member

    68
    0
    0
    kui paned gaasi peale siis hakkab välja surema alles ja kui gaasi maha lased töötab edasi.
     
  7. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Õhufiltrist kummilotu välja võtsid? Pakuks et lahja segu, aga 90 düüs on pmst õige, vb tahaks paar ühikut suuremat.
    Omal oli 08 streedil stock silku,sportsummuti, õhufiltrist kummilotu väljas ja 88 düüsiga oli väga timmis.
     
  8. djtuner12

    djtuner12 New Member

    68
    0
    0
    see kummi jubin on ära võetud. Aga ma arvan ise et see võib ka küünla viga olla, sest suur düüs ja tahmab rohkem. Vaatab vahetan küünla ja puhastan karpa ära. Ma loodan et siis aitab. 8)
     
  9. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
    kas siis säde v bena

    vaata et karpas see siiber tõuseb kui gaasi annad, kui see korras sss norm, aga küünal eitea eiusu :D agano võid proovida, võib mingi nyss el süsteemis ka olla pm.
     
  10. djtuner12

    djtuner12 New Member

    68
    0
    0
    proovin vaatab mis saab. 8)
     
  11. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    Mul pmt. sama jama. Kas küünla lööb mustaks??
     
  12. djtuner12

    djtuner12 New Member

    68
    0
    0
    küünla tahmab suhteliselt kiiresti ära jah. Aga ma arvan et see on tingitud mu segu bensiinist ja suurest düüsist.
     
  13. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
    suur düüs ss ju
     
  14. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    osta paar ühikut väiksem düüs umb 5-7 , aga se ka proovimise värk .
     
  15. djtuner12

    djtuner12 New Member

    68
    0
    0
    ei pea ostma midagi. proovin traadiga läbi ajada. See aitas mu eelmisel rolleril ka.
     
  16. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
    midavittu? :D ss lheb suuremaks ju, v tahad selle stocki oma suuremaks ajada, ei soovita siukse väikse jupi pärast mis maksab 2-3€ niimoodi nussida :D agano eks ise tead :D
     
  17. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ei lähe ju suuremaks kui traadi ette topid, traat võtab osa ruumist ära ning düüsist mahub vähem läbi.

    Kuigi tõesti ei soovitaks traadiga jamada, võib kätte maksta väga vabalt. Parem osta väiksem düüs, täpsemalt timmi panna ning nautida.
     
  18. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
    okei, ma mõtlesin et surgib traadiga augu suuremaks vms, aga niimoodi ei pruugi ju saaada sa õigeks, küll aga võib paremaks minna, 2. kuhu sa kinitad selle üldse? ja kolmandaks nt rappudes v aja peale võib see ära tulla ja mootorisse lennata vms, mida iganes :D korra testida tahad ss peksa kuidagi väiksemaks see kasvõi vms :D
     
  19. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    otsad keerad traadil kõveraks ja ei lähe ta sul kuhugi.

    kas jama nüüd külmadega tekkinud?
    proovi ilma õhupuhastita esiteks ja kui ei mõju siis proovi kätt karpa õhupuhasti poolel ees hoida.
    siis saad teada mida juurde tahab.
     
  20. djtuner12

    djtuner12 New Member

    68
    0
    0
    ma hakkan vaikselt proovima. Eriti ei saa tegeleda sellega, sest aega pole vaatab nädalavahetusel saan kindlalt proovida ja aretada. :D
     

Jaga seda lehte