ABI! Hiina 4t roller

Discussion in 'Help!' started by EvolutionX, Okt 7, 2013.

  1. EvolutionX

    EvolutionX New Member

    6
    0
    0
    Tervist!
    Vajan abi mõnede rolleri probleemidega/vigadega.
    OIen ise uurinud ja mässanud asjadega, et leida probleemi/viga, kuid ei kippu ega kõppu. Ehk oskab keegi aidata.

    Probleemid/vead siis :
    1)
    Kohapealt täisgaasi peale lüües hakkab sidur krigisema, ehk on sellele mingit parandust, et ei peaks ostma peale uut sidurit. Aeglaselt kohalt ära minnes ei ole mingit kriginat, see aga siis kui täie lauluga tahe minna.

    2)
    Sõitu alustades võtab nagu korraks omal hinge kinni ja ei lase hooga minema, kuid kohe peale seda (1-3 sek hiljem) võtab jõu taha ja läheb edasi.
    Kas äkki on viga sellistes asjades : 1) segukruvi ; 2) karburaatoril ujukid paigast ära nõksunud ; 3) vähe õhku saab peale
    On ka selliseid momente olnud et kui esiots kõrgemale tõsta (nt. 50cm), siis hakkab samuti tõrkuma.
    Mõnikord valgusfoori alt ära minnes, ei võta jõudu taha, liigub edasi ja pobiseb, kuid mõne sekundi pärast hoog taga ja lendab edasi.

    Loodan leida abi.
     
  2. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    UP! Aidake poiss hädast välja.
     
  3. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Ei tea, kas see on neil loomuses või lihtsalt minu kogemus. Igaljuhul peaaegu et iga 4t rolleriga, mis ma sõitnud olen tundubki see täiesti loomuomane, ka tutikatel, vähemasti see koha pealt minemine. Ja esimsele juhul krigin numbrimärgist ei või tuleneda, samas olen ka osadel seda tähele pannud, et krigin on..
     
  4. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Ei see krigin rohkem nagu sidurist. Numbrimärk küll asjase ei puutu.
     
  5. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    aga viga võib karburaatoril ka juba sünnist saati olla, need hiinakad keerulised riistapuud selles suhtes. Toodang küllaltki varieeruv.
     
  6. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Puhasta karpa ära. Võimalik veel, et vedrud väsind või siis segu vale.
     

Jaga seda lehte