Abi Peugeot Speedfightreiga!

Discussion in 'Help!' started by Neos16, Apr 20, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Neos16

    Neos16 New Member

    386
    0
    0
    Tegu Peugeot Speedfight 2-ga. Sain täna rolleri liikuma, sain sõita ja polnud mingit probleemi. Hiljem läksin rollerit käivitama ning roller ei tahtnud enam käivituda aga kui käima sain, siis käis mingi 5-10 sekundit siis sureb välja aga kui gaasi annan, siis hakkab podisema ning sureb välja.
    Paluks kiirelt abi!!!
    Ette Tänades
    Neos16
     
  2. ikfastoil

    ikfastoil New Member

    82
    0
    0
    Re: Abi Peugeout Speedfightreiga!

    Segu vale.. :lol:
     
  3. Neos16

    Neos16 New Member

    386
    0
    0
    Re: Abi Peugeout Speedfightreiga!

    Kuidas sinu arvates saab segu nii äkki paigast minna???? enne kui jätsin seisma siis läks ilusti kohe käima aga nüüd enam mitte...
     
  4. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    Mul sama jama Husqvarna mootorsaega :lol:
     
  5. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: Abi Peugeout Speedfightreiga!

    just eile nus*isin sama asjaga... tõde on see,et speedfight tahab väga täpset segu .. mul oli algul sama deela... külma mootoriga nägin vaeva ,et tööle saada....kuuma mootoriga saaks justkui liigapalju peale .... näpi segu külma mootoriga õigeks ja ss peaks timm olema 8)
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: Abi Peugeout Speedfightreiga!

    Äkki ikka on vaja segu sooja mootoriga timmi? Muidu mida see sul sõiduajal tegema hakkab.. Külmkäivitusega aitab toores.
     
  7. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    no ja tegelt ,sul on õigus,ma arvestasin sellega,et toores ei tööta,ss oleks vajalik külmast peast timmi ajada,et masin vähemalt käivituks ... :roll:
     
  8. Neos16

    Neos16 New Member

    386
    0
    0
    Nüüdseks asi korras. Viga oli küünlas, küünal oli vaja pitsiga läbi põletada(roosaks) ja panin peale ning pill töötab jälle :p
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte