ABI TAHAKS: Malossi multivari kohta..

Discussion in 'Help!' started by Kerdorox, Apr 15, 2010.

  1. Kerdorox

    Kerdorox New Member

    18
    0
    0
    ET, mida andis malossi multivar teile juurde ntks ? kui rasked rullikud on seal malossi multivari pakis ?
     
  2. kakajumal2

    kakajumal2 New Member

    10
    0
    0
    Kiirendus peamiselt.
    Oleneb vist mis rollerile, keewayle sobiva multivariga sai kaasa 2 komplekti rulle: 6g-sed ja 9g-sed
     
  3. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    hmm tihtipeale on multivaris 7g rullid ja stock mootor ei pruugi suuta sul parimat tulemust nendega saavutada siis pannakse nt, 4,5+g rullid.
     
  4. Kerdorox

    Kerdorox New Member

    18
    0
    0
    aerox mul :)
     
  5. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    Minuteada saab isegi valida mis värvi survekaga ja mitme grammiste rullidega multivari tahad, vähemalt kuskilt olen kuulnud seda.
     
  6. Kerdorox

    Kerdorox New Member

    18
    0
    0
    see oleks väga hea (Y) kui see tõesti peaks nii olema
     
  7. kakajumal2

    kakajumal2 New Member

    10
    0
    0
    Ise ostsin Mulgi Motoärist ja seal sain küll küsida, panid mulle 4.8grammised rullid ja kollase surveka, originaalis oli valge survekas
     
  8. Kerdorox

    Kerdorox New Member

    18
    0
    0
    tallinnas ? krdi mingid müüad pidid munnid olema kes ei jaga seal poes mitte midagi, et ainult siis kaubelda kui poe omanik ise letitaga..
     
  9. kakajumal2

    kakajumal2 New Member

    10
    0
    0
    tallinnas oli see jah.
    proovi meil saata ja küsida kas oleks võimalik, äkki nad ütlevad siis sinna letti edasi.
     
  10. ayr555

    ayr555 Member

    672
    0
    16
    sa oled ise peast munn kes midagi ei jaga, muidu poleks sa seda teemat teinudki.
     
  11. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Mulgis ei jagagi vennad sittagi, esimenekord käisime seal , ostsime mingi 3k eest juppe, kojuminnes hakkasin vaatama et oppa vale kolb ja vale sõrmelaager antud , sain küll asjad ümber vahetada aga kaotasin sellega 3 tundi oma vabaaega ja järgmine laks oli see et tuttav ostis multivari, rääkis ära seal mis roller ja mis aasta vend vaatas arvutist järgi andis multivari talle, see ei sobinud peale, vale multivar oli. seda ta pole veel ümbervahetama jõudnud, ei tea kas vahetataksegi, pakend avatud ju. siis laupäeval tuttav käis düüse ostmas s6 karpale ütles et s6-le vaja, et võib maha võtta karpa ja näidata milline vend letitaga raius et ta teab ja pole vaja, lendas koju siis, hakkasime vahetama ja ohho, vale düüs. ise sain nii üle et sidur ja trummel anti erimõõduga sealt trummel oli 112 ja sidur oli 107 kohapeal ei tsekkinud ja pärast nad ei vahetanud ümber ka enam sidurivedrud ka korduvalt valed antud. Suht pettunud olen selles poes
     
  12. Fault.

    Fault. New Member

    92
    0
    0
    Jep, sul on õigus. Nad annavad väga tihti valesid juppe, pead ise olema piisavalt teadlik oma rolleri/mootori juppidest et ei peaks 100 korda poe vahelt kõõluma. Aga vähemalt nad võtavad asju tagasi kui sa ise pole putsi keeranud juppe. :)
     

Jaga seda lehte