Aidake kui oskate..

Discussion in 'Help!' started by SKV, Aug 16, 2010.

  1. SKV

    SKV New Member

    5
    0
    0
    Mure siis selline, et proovisin täna rollerit käima panna ja lihtsalt käima ei länud andis natuke naq lootust et läheb ja korraks läkski ning siis suri välja.
    Proovisin uuesti aga siis enam ei läinud käima ka mitte.
    Ning rolleri oli nüüd viimase kuu väga uimane 2T kohta.(2T-l peaks kiirendus olema sitaks hea ju aga sellel enam ei ole)
    Muidu ise arvan et äkki on genekaga jama, sest mul polnud üle aasta akut peal ja siis üks sõber ütles et aku peab peal olema et siis on genekal midagi laadida muidu läheb läbi.

    Ma ei tea kas saite sellest midagi aru või ei saanud aga jah aidake kui oskate.

    AITÄH. :)
     
  2. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Vahet pole kas aku on peal või ei, käima peaks ikka minema ju ? :O Ja kiirendust see ka absull ei mõjuta, muidu ise arvan et sul mootor kohvi, sellepärast kiirendus sitem ja käima ei lähe enam .
     
  3. s2nna

    s2nna Member

    224
    0
    16
    ma pakuks rohkem et vaheta õhupuhasti ära:D või puhasta ära. ma suht kindel et selles probla:D mitmeid rollereid niimodi käima saanud:p
     
  4. SKV

    SKV New Member

    5
    0
    0
    ok.
    kas õhufiltri pärast võib ta heitgaase ka rohkem välja ajada kui muidu w?
     
  5. Mass1ve

    Mass1ve New Member

    51
    0
    0
    Mul oli pmst sama jama, proovisin kõike, ning lõpuks vaatasin kolvi yle,mingi auk oli sisse sulanud.
     
  6. s2nna

    s2nna Member

    224
    0
    16
    2 päeva tagasi tõmbas mul ka roll 70cc silku putsi, vaod olid sees. kolvi viga võib ka olla jh
     
  7. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    rämedad remondi kutid koos :D
    Vigu võib olla 50+ mis seda põhjustavad
    Kui roller läks korraks käima ning suri välja siis järelikult põletas selle kütuse ära mis karteris oli ning rohkem peale ei saanud.See tähendab , et kas kompresioon on liiga väike ,et bensu peale tõmmata või siis on karpa umbes, klapid läbi vms.
    Alustuseks võta karpa maha.Lase suruõhuga või puhu kõik augud läbi(düüsid) ning proovi siis.
     

Jaga seda lehte