Algaja

Discussion in 'Help!' started by Kalmeer, Apr 4, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kalmeer

    Kalmeer New Member

    11
    0
    0
    Tere, olen algaja ja tahaksin abi juppide ostmisel.
    Nimelt ostan omale reedel kasutatud rolleri ja seal on siuksed vead nagu nt: põhjaalust kondlit vaja,jalgealust kondlit, tagatule klaas puudu ja mähis pidi olema kahjustada saanud.
    Tahaks teada kui palju mul selle remont maksma läheks. ma suht algaja ei tea neid kõike juppe jne, niiet ootan mõistvat suhtumist.
    Rolleri mark on Freedo 6
     
  2. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    4 taktiline või 2 taktiline?
    automaailm müüb neid freedosi nii, et võid sealt küsida
     
  3. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Klaasi ning gondlid saad vast ise peale, mähise vahetamiseks aga vaja natuke oskust ning tõmmitsat.
     
  4. ennokas

    ennokas New Member

    431
    0
    0
    Saab ka ilma tõmmitsateta kui oskust on ;)
     
  5. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Ta ju ütles, et on algaja. Võta netist remondijuhend ja uuri hoolega, et mis ja kus. Seal puust ja punaselt kõik ära näidatud ja seletatud. Kui võimalik, siis otsi tehnikat jagav sõber-tuttav appi. Muidu keerad veel midagi kanni ja remondikulud lähevad veel suuremaks. Mootorijuppe on eestis saada lademes ja on odavad.
    http://k.b5z.net/i/u/6023538/f/4-Stroke ... l_rev2.pdf
     
  6. Kalmeer

    Kalmeer New Member

    11
    0
    0
    Nii see rolleri ost jääb siis ära kuna see kellelt ostma pidin müüs kellelegi teisele. Tõsiselt pettunud kuna pidi mulle müüma, pidin veel järgi minema leppisin asjad kokku jne, ja siis viimasel minutil ütleb et müüdud.

    Kui kellegil midagi head pakkuda siis pakkumised oodatud :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte