Alu detailide kroomimine?

Discussion in 'Tuuning' started by KuKiMuKi, Okt 17, 2009.

  1. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    Eriti palju siin foorumis sellest kirjas pole aga äkki on viimase ajaga muutunud midagi.
    Kas Eesti on võimalik kroomida alu detaile ntex velgesid ja mootoriblokki jne.kui jh siis mis hinnad oleks ja kes siukest teenust pakub.
    (eriti huvitaks : 2 velge, mootoriblokk, vario kaan, esiamort, pidurisuppordid. Vot selle hind)
     
  2. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    no on sel vahet kas raud v6i alu?
    tean et mingi kroomimine toimus narvas. ja kroomitakse ka tallinnas, kuskil kus tehaakse ka carbon asju..
    täpsemalt võin hiljem uurida.
     
  3. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0


    Kle minuteada pidi olema küll et alu detaile ei taeta kroomida eriti vms.
     
  4. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36

    On ikka vahe küll,igsegi värvimisel on vahe..Alu peale ei hakka värv üldse hästi,see vajab erilist eeltööd..
     
  5. pano

    pano Bännitud Bännitud

    143
    0
    0

    pekk võttis sõnad suust
     
  6. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    Aga kas ikkagi saab kuskil kroomida alu asju või pole seda teenust eestis saada?
     
  7. MuNa

    MuNa New Member

    311
    0
    0
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    www.customcoating.ee ehk aitab sul jutumärkides kroomida.
    Võid ka alumiiniumi läikima poleerida, kui see kõlbab.
     
  9. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    selle viimase peale ma just mõtlengi viimasel ajal ;)
     
  10. 7eleven

    7eleven New Member

    57
    0
    0
    jh see poleerimine jääb samailus kui kroom:)
    mõned pildid otsusta ise:http://www.rolleriklubi.net/viewtopic.php?f=19&t=38938
     
  11. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Poleeritud alumiinium isegi mitte ei sarnane kroomitud pinnale, kuna alumiinium ei ole kulumiskindel material ja kogub seega tohutult kriime.
     
  12. elnino

    elnino New Member

    7
    0
    0
    Põhimõtteliselt ma enam nende kroomvärvidega ei tegele.Nüüd uus asi ,millel perspektiivi rohkem http://fotoalbum.ee/photos/customcoating

    Väga vale arusaam.Alu on võimalik poleerida põhimõtteliselt nii peegliks ,et kui ei tea ,siis vahet ei tee ,kas kroom või alu.Lisaks on võimalik üle lakkida ,et vältida tuhmumist ja vigastusi.Olen ühed sellised poleeritud veljed lakkinud.

    Teema algatajale aga: Veel mõni aeg tagasi ei olnud 100% Eestis võimalik alu kroomida.Nüüd on aga mingid jutud ,et norma olevat omale seadmed soetanud ,nii et soovitan küsida sealt.Pead ei anna ,kuna jutt oli stiilis "naised saunas rääkisid"
     
  13. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Mul oli bikel poleeritud al. raam ja kogus kriime päris usinasti. Väljanägemine muidugi äravahetamiseni kroomiga sarnane.
     
  14. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0

Jaga seda lehte