Ameerika auto huvilised!

Discussion in 'Hobid / Huvid' started by tms, Märts 30, 2009.

  1. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Tere härrad/daamid

    tahtsin siis küsida,et kas keegi on siit peale minu veel suur ameerika auto huviline?

    PS:ise kui tänaval ameeriklast näen,siis lähen hulluks,lehvitan ja mida iganes veel(kui suureks saan on minu tulevik kindlustatud ameerika autode seltsis,juhul kui ma prükkariks ei jää :lol: :lol: :lol:

    tasub ka vaadata:
    http://www.usaraud.ee
    http://www.tqhq.ee(nüüd töötab)
    http://www.carrating.org
    http://www.paak.ee

    pärnukad astuge läbi,garages seisab ka üks dodge charger(P.A.A.K)klubi

    (ise olen seal mõned korrad käinud),soomlane olevat toonud ühe ford torino 70a.oma sinna,ise pole aega saanud läbi astuda,eksamid jms aga kui aega saan lähen kindlasti,klubi asub reldoris laobox7
     
  2. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    Ameerika autod meeldivad küll aga mitte uuemad.
    Vanemad just huvitavad :p

    Eriti 1970 aasta Dodge Challenger
     
  3. foxyboy

    foxyboy New Member

    98
    0
    0
    mulle ka eriti uued ei meeldi , aga FORD MUSTANG shelby gt 500 on päri kobe 8) 8)
     
  4. Aiko93

    Aiko93 New Member

    745
    0
    0
    Muskelautod meeldivad ja 2 uuemat varjanti on ford mustang ja corvette ;)
     
  5. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Tähendab,mille jätsin mainimata,et lähevad ka rohkem vanemad-uuemad autod peale ses suhtes et need päris nn euro ameeriklased ei meeldi

    mul on neid auto marke päris palju,mida kavatsen ka suurena endale soetada tglt siis,kui 16 saan ja esimeseks auto ostuks läheb,siis on see ameeriklane.
    väike näide autodest mis meeldivad:
    chevy camaro
    pointiac firebird-trans-am
    ford mustang(kadunud 60sec)
    challenger vanishing point
    cadillac(erinevad)
    dodge charger
    lincoln town car 1995-1997
    plymouth cuda jne kui autosi nimetama jääda siis kasvab see nimekiri 150lk pikkuseks :D
     
  6. ERN

    ERN New Member

    268
    0
    0
    Kõige Kõvemad on ikka musklid, Chevelles SS, Camaro, Challenger, Charger ja Mustang. Uuemad ka eriti ei meeldi. Usas kasutatakse uusi chargereid mendis, need suht kõvad, aga muidu eriti peale ei lähe.
     
  7. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Need mis vähegi kõvema mootoriga (v8 mõtlen)on,nende sound silitab kõrvu
     
  8. ERN

    ERN New Member

    268
    0
    0
    Kõige parem heli on jh ikka Hemi V8 tühipööretel 8)
     
  9. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    täpselt

    kas siin leidub veel huvilisi,ja kas äkki mõnel lapse vanemal on ameerika auto :eek: ,endal ei ole :-x kuigi võiks...aga rahakott...
     
  10. NOname

    NOname New Member

    158
    0
    0
    Jep Ameerika muskelautod on stiilsed.Mulle isiklikult meeldiavad kõige rohkem 70´ Dodge Charger ja Shelby GT500E.
     
  11. tanel12

    tanel12 Member

    162
    0
    16
    Minu üks lemmikutest on '64 impala,eriti kui on lowrider 8)
     
  12. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    need masinad on ikka kõvad riistad ja näitavad euroopale tagatuld :p
     
  13. aspirin

    aspirin New Member

    408
    0
    0
    Isal on ' o8 a Hemi ram . Edasi käib see pärisnormaalselt , võistlusautoks on Jeep Wrangler Rubicon ' o3 4.o bensukas ( offroad ) .
     
  14. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    aspirin vms,saada link kui auto kuskil üleval,pilte vms
     
  15. kenor

    kenor New Member

    117
    0
    0
    Isal on ' 93 a pontiac firebird
     
  16. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    saada mõni pilt kah,või on usarauas üleval vms,tore kui ikka huvilisi on
     
  17. kenor

    kenor New Member

    117
    0
    0
  18. Harrix

    Harrix New Member

    517
    0
    0
    Olen ka suht suur huviline. Isal 2 autot ümber tehtud.
    Endal ka plaanis varsti soetada endale mingi masin mille saaks teha korda ja siis kui täisload saan siis sõitma.
    Chevy Van - on siis täielikult ümber tehutd. Vanast autost aint pmst kere alles. 5,7 l mootor. hp umbes sinna 300-350 kanti.
    Chevrolet Tahoe - Sellel eriti erililist midagi ei ole tehtud aga mingid veljed ja uued rehvid, õhu sisse võte ja mõned pisi asjad veel.Sellel ka 5,7l mootor ja hp ka mingi 300-350.
    Chevrolet Camaro - Ümber on tehtud siis mootor. (täiesti tutikas mootor , ls on mingi 1,5k v nii.) Õhufilter, Väljalase uus, Kõik mootor, Nitro peal, Musa kõik uus on mõnus:D Tervest autost tuleb HP-sid mingi 600 juurde. Sumpsl selline väike systeem ka et vajutad lülitit siis tuleb mootorist kõik otse välja. Ja kui uuesti vajutad siis on läbi summuti. Kui sumpa lahti on siis on ikka julm hääl. Mitmete km kaugusele kosta 8)
    Mõned pildid siis - http://fotoalbum.ee/photos/Harrix
     
  19. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    vägevad autod,ma olen seda van-i kuskil üritusel näinud ka,kuid ei mäleta kus,ise mõtlesin veel,et kihvt värvilahendus,aga kleepekas on lihtsalt nagu vanavärvi peale pandud(kaugelt vaadates),piltitelt sain aru,et see van on ikka täis restaureerimise saanud,sisu, dvd jne
    kõva matkapill on,camaro nos oli vinks vonks,mis auto endale osta plaanid?(võiksid ps kasutada)

    e:mitu autot sul üldse kokku on,pildilt tundus 3 olema
     
  20. NOname

    NOname New Member

    158
    0
    0
    Ma käisin ükspäev trennis ratast sõitmas Tartu ümbruses ja sõitsin ülenurme juures ja siis keerasin lennujaama teele.Sõitsin nats ja seal on see uus elamurajoon ning siis nägin mingi esimesest teeotsast vist esimene v teine maja seal oli naq mingi 10-15 usa autot.Mitu Camarot,Eldoradot,Corvette,mingid Chryslerid jne.(kõik stiilsed ja mingi aastatest 65-90).Mul oli karp rämedalt lahti vahtisin mingi tykk aega.Kui keegi teab kelle omad v midagi siis kirjutage. 8)
     

Jaga seda lehte