America Ford Mondeo 2,0 1998

Discussion in 'Lugejate autod' started by america, Aug 25, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. america

    america New Member

    33
    0
    0
    Sain ka endale esimese auto siiis.Auto toodud Saksamaalt ja varem olnud ainult üks omanik(naine) Kõik hooldusraamatud autol olemas ja auto ise väga heas korras.Läbisõit on 120 000km.
    Muidu mootor 2,0 zetec 16 klappi ja 96kw,ehitusaasta 1998,automaat käigukast,el aknad,el peeglid,2xturvapadjad,veojõukontroll,kliima,1xel iste,kesklukustus puldiga jne..
    Ühe sõnaga esimeseks autoks normaalne. Igati mugav ja ruumikas. Originaal fordi veljed ka on ja rehv peal 205/55/15
    Edasi liigub suht normaalselt. Kui Spordi paned sisse ja pedali põhja vajutad siis suht norm minek!

    Mõned pildid ka:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. antiii

    antiii Member

    459
    0
    16
    Endale sellised Mondeod üldse ei meeldi, aga kõlbab esimeseks autoks küll.
     
  3. america

    america New Member

    33
    0
    0
    Nii muusika süsteem tuleb siis selline!

    Supakas:
    Apline type r 12
    Max 1500watti
    Rms 500Watt

    Siis isetehtud kast 2,5cm jämedusest materjalist.Sinna vaja veel riie kiiresti peale ära panna

    Ette ustesse esialgu mingid Power Acoustika kõlarid

    Max 160watti
    91 dB
    Kõlareid siis 2 tükki

    Võimendi Spl pro
    4 kanaliga
    4x100w Rms
    2x200w Rms

    Siis võtsin veel originaal raadio ära ja sinna panin Sony Xplod maki,mp3jne 4x50w,100+dB
    Kõik asjad mis peale ostetud on uued!

    Tahaoleks ka veel vaja uued kõlarid osta ja siis ette oleks veel vaja 2 kõrgsageduskõlarit.Veel oleks vaja supakale normaalset võimu sest see hetkel jääb väga lahjaks ja selle võimu taha panen vist uste kõlarid.
    Kui kõik kord see valmis saaks siis peaks suht hea helisüsteem tulema:p
    Lähiajal muidu veel plaani taga klaasid ära toonida.
    Hetkel vaja veel aku juurest võimu voolu juhe taha pagassi vedada ja kaitse vaja vahele panna.

    mõned pildid:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  4. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Ise tõid või? Või kuskilt meie autoaiast pärilt?
    120 000km 10 aasta vanuse auto läbisõiduks ja ainult üks omanik, seegi naine(ime, et mitte kirikuõpetaja on tüüpiline automüüjatest huiarite jutt, mida usub ainult ainult puruloll.
     
  5. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    heli tuleb ikak suht korralik
     
  6. america

    america New Member

    33
    0
    0

    Saksast ise toodud.kõik vajalikud hooldud paberid km arvudega olemas...auto ostetud ka otse omaniku käest.Nii et jh kõik õige,vähe on selliseid autosi aga näed on!
     
  7. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Okei, muretuid kilomeetreid sel juhul :wink:

    PS. Ära sa küll tagatulesid ära laki! Politseile hakkad kindlasti meelsami silma. Ja ülevaatusel väga meelsasti neid tulesid ja sind ei vaadata. Niisamagi ju silmale kena vaadata, et kõik originaal. Lihtsalt soovitus.
     
  8. nm5

    nm5 New Member

    6
    0
    0
    Aiblää, said ka paar lisaratast alla...
    Sõitu ka teed mulle? :D
     
  9. america

    america New Member

    33
    0
    0
    Siis kui load kätte saan siis ikka teen:d ... 5september sõidueksam:D
     
  10. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    woofri kasti materjal nüüd küll just kõigeparem ei ole kuid vanaemal sama auto ja päris öko asi on küll mulle meeldib , kui esituled välja arvestada .
     
  11. Rauno1

    Rauno1 New Member

    112
    0
    0
    automaatkastiga vist erilist tõmmet ei ole? ise olen saanud 2.0 manuaaliga sõita ja ei läinud eriti hästi edasi millegi pärast.tümm tuleb küll väga mõnus, kui kõik ilusti ja korralikult instaleerid peaks ikka väga hea heli kätte saama.
     
  12. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Millest siis ise teeksid? Tiigipuust või?
    Peamiselt saepuruplaadist igasugu kõlarikastid just valmistatud ongi. Halvimal juhul isegi plastmassist.
    Pildil tegemist pressitud laastplaadiga, mis igati sobilik materjal(suht kallis kusjuures). Kui välimus ei meeldi, siis sobivates toonides peitse ehitusmaterjalide poodides lademes. Või üldse pehme kattematerjaliga üle liimida. Kasimaterjalist tähtsamad on kõlarikasti õiged mõõtmed.
     
  13. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36

    ei tahaks küll selle üle vaielda aga minuteada on see üks odavamaid materjale :D
    Tavaliselt tehakse ikka vineerist või mis veel parem täispuidust aga no see küll nüüd õige asi pole :D :lol:
     
  14. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Ära siis vaidle :)
    PUITLAASTPLAAT

    Puitlaastplaadid pressitakse kokku puitlaastudest ja liimist, kasutades sealjuures soojust. Põhiomadustelt on laastplaat võrreldav puiduga, kuid valmistamistehnoloogiast lähtuvalt on sellel eeliseid, näiteks süüsuuna puudumine, homogeensus, suur igasuunaline tugevus ja väikesed hälbed tasapinnalisusest, sirguse säilitusvõime ning pinnakõvadus.

    Kui teemaalgataja lihtsalt suvalise kasti valmis kopsis, siis pole vahet millest see valmistatud.

    Loomulikult on parim paks vineer ja MDF plaat(paremini töödeldav)
     
  15. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0
    Täispuidust kast, esimestkorda kuulen. vineer ja MDF on põhiline teema ikka.

    Sa lasid kasti arvutada kellegil, tundub,et inverter on mehine, kui kõlarist paremal pool asjandus on ültse inverter.

    ma ei saa aru, mis sunnib inimesi ostma 2.0 ja automaat. Oleks siis mingi 5l rahulik kulgur, siis mõistan,et automaat on mugavus..
     
  16. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Ma ei saa aru inimestest kes ostavad omale 50cm3 rolleri.
    Igaühele on midagi. Automaadiga on ka tunduvalt väiksema kubatuuriga liikureid. Ole mureta, see 2,0 viib punktist A punkti B täiesti edukalt. Igast autost sportlikkust oodata on ka natu naiivne.
     
  17. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Isegi mu ema 1.8 automaat tundub mugav :D Vähemalt rahulikult kruiisides manuaaliga võrreldes.
     
  18. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0
    ostsin, tegin 70cc, järgmise ostsin kohe 70cc. mis ma peaks siis rattaga sõitma? millegagi tuleb ju alustada, ülte nüüd ,et sa lendasid 14a kohe auto rooli.

    muidugi viib, lihtsalt. no maitea, elan põlvas, linn väike. aga olen sõitnud 5x tartus, ja minuarust ei ole ültse hull käike vahetada, see ei sega nagu ültse ju. maitse värk ütleme nii. mõned peavad mugavuseks, teistele meeldib vahepeal kiiremaid teha ,mitte ,et seda autom. kastiga ei saaks,aga manualiga ikka mõnusam, eriti kui tagavedu.

    muidugi viib.
    lol. meil on ka 55kw diisel , ja auto ise pole kõige kergem. mööda sõite võtan kalendriga, ning käigu alla tõmbamisest pole ka mingit kasu .

    edit: ahja mazdal meil veel nuka andur ka paigast. mööda sõite tleb nagunii kalendriga teha .. =/
     
  19. america

    america New Member

    33
    0
    0
    ma ei saa aru, mis sunnib inimesi ostma 2.0 ja automaat. Oleks siis mingi 5l rahulik kulgur, siis mõistan,et automaat on mugavus..[/quote]


    Aga miks sa arvad et kui auto on 2,0 et siiis pole auto mugav?:D Mina ütleks et linnas on sellega vägamugav sõita ja edasi liigub ka väga normaalselt kui spordi sisse paned.
     
  20. america

    america New Member

    33
    0
    0
    Kiirendus on sellel väga hea lihtsalt sellega ei saa eriti kannakaid teha nagu manuaal käigukastiga autoga.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte