Aprilia rx50; sx50; rs50

Discussion in 'Soovitused' started by carl31, Mai 11, 2010.

  1. carl31

    carl31 New Member

    1
    0
    0
    Loodan et siin leidub targemaid kes oskavad nende rataste kohta öelda head ja halba,,,, nad kõik küll natuke erinevad teineteisest aga ... selliseks esimeseks rattaks keskeakriisi leevenduseks!))) Väheke fanni suveks
     
  2. TGB

    TGB Member

    118
    0
    16
    Ise pooldaksin SX, sest RX-l annab tunda see, et RX-l krossirehvid, ning RS on küll kena, kuid SX on kindlasti mugavam kõvasti, ning saab vajadusel hakkama ka väljaspool asfalti väga edukalt.
     
  3. Mart L

    Mart L New Member

    14
    0
    0
    Kas sa oskad öelda palju selline stock sx50 ilma piirajateta välja jookseb ?
     
  4. Melx

    Melx New Member

    100
    0
    0
    Mul on küll selline tunne, et need sx rehvid on väljaspool kõva pinnast sama hea pidamisega kui kits kiilakal kiirendamas. Linna inimesele see vast kõlbaks nagu linnamaastur aga kui ikka soov tõsisemalt offroadida siis ei tee soonilise rehviga pehme peal midagi.
    Samas sx on neist kõige universaalsem siiski :roll: .
     
  5. rregular

    rregular Member

    423
    0
    16
    piirajateta peaks tippu olema 80 ringis umbes. võimalik, et rohkemgi. Ja kui lisada näiteks gianelli summuti siis on tõmme kõvasti parem ja natuke tippu ka.
    EDIT: Välimuse poolest võtaks ma SX-i . SX võta kui elad linnas ja RX kui elad linnast väljas. RXiga on väga mugav ka sõita linnavahel kui velgede peale lased vahepealsed rehvid panna. RXi ja SXi vahe on ainult rataste suuruses ja rehvis. Muu on sama
     
  6. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    rx for the win
     
  7. TGB

    TGB Member

    118
    0
    16
    No jah, ega offroadil jah hakkama ei saa, SX enda arust ka kõige universaalsem, asfaldil mugav, kruusateel on hea ja vajadusel saab ka põllul vms hakkama, kui kuskil pasarallit vms tahad, siis tõesti pigem RX, aga ise laidaks küll RS maha
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    rs näeb sitt välja nagunii, mitte keegi ei kiidaks seda. Vaadake kus sumpa juba on jne.
    sx-i slikk rehvidega ei tee kruusal mitte munnigi peale samasuguse kulgemise mida võimaldab baik. mingit äksonit ei saa kuna pidamist lihtsalt ei ole ja masin hakkab käes tõmblema ka. mingi selline jutt et "vajadusel saab hakkama küll" on lauslollus. TGB sa oled SM-iga sõitnud üldse, su enda müüdav derbi on ju enduro?

    tähendab püsime ikka reaalsuses mitte ärgem kiitkem oma putse või märgi unenägusid, kui tahad funi nii linnas kui maal siis seda saab ainult RX-iga. 50cc baigid ja motardid on nagu nad on, linnamaasturi või suure mootoriga pasa auto moodi, et "näe mul on sul ei ole, aga mu omaga midagi teha ikka ei saa nii et vahet pole". :D
     
  9. TGB

    TGB Member

    118
    0
    16
    See, et sa sõita ei oska kruusapeal, ei tähenda et seal ei saa sõita. Sõitnud küll SM-ga kruusapeal ja ei ole mingit häda, asi ikkagis sõitjas ning kui käest läheb sul, siis oma viga.
     
  10. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    no putsi see ei anna kallutuada lihtsalt kruusal! kui saa sõidad nagu vanaema siis se on su oma mure ja sellest ei saa veel mingit pilti, tra ratastooliga saab ka motoringrada normaalselt sõita kui oled mingi aeglane vend.
     
  11. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    rxil suuremad veljed ja väiksemad pidurikettad , rs vapsjee mõttetu , valid siis rx ja sxi vahel ,olenevalt kus rohkem liikled , aslfadil või kruusal,metsateedel
     
  12. TGB

    TGB Member

    118
    0
    16
    Ei tea, väga aeglaselt üldjuhul ei sõida.
     
  13. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    ma 100% et sõidad , kruusatee peal ja mulla peal ma võin rolleriga ka sõita , aga jutt käib just kiirelt sõitmisest ja kurvide võtmisest just , aga tegelt pole ei sx ega rx mõeldud tõsise supermoto või mingi tõsise endurotamise jaoks , mõlemad siiski rohkem nagu linnamaasturid
     
  14. TGB

    TGB Member

    118
    0
    16
    No sõber lasi kõrval mul veel rolleriga gaas põhjas mingi 85 km/h kruusateel, teile see vb jah aeglane. Ma lihtsalt soovitasin SX
     
  15. rregular

    rregular Member

    423
    0
    16
    Kruusal saab väga lõdvalt sõita kiiresti, nii rolleri kui ka smiga. Kui tunnetad masinat hästi siis saab väga hästi. Mitte midagi ei juhtu ka kurvides kui oskad arvestada kui libe pinnas on ja kui sõidad stabiilselt.
     
  16. Melx

    Melx New Member

    100
    0
    0
    Pliigu-pläägu, füüsika vastu ei saa, pean silmas, et asfaldi rehviga nagu sx all on, pole lahtise kruusa peal eriti mingit pidamist, sõidad nagu kuulide peal kuna rehvi pind ei saa kontakti tee pinnaga, sõita on muidugi võimalik, aga mitte, et iga sepp sõidaks nagu näiteks on suure mustri rehviga sõita.
    Veel hullem on sõita pori sees, selline sile rehv on suht 0 pidamisega, sama asi ka märja rohu peal näiteks. Pool slick on ideaalne asfaldi jaoks, nii kui statsionaarne pind alt ära kaob on jama.
    :p
     
  17. IN4R3K

    IN4R3K Member

    800
    0
    16
    Smiga liiva ja pori sees ei anna tõesti uhada sest haardumist ei ole aga kruusa peal ei ole kõige hullem ja kuna arvatavasti sõidad sa enamasti ka asfaldiga teel siis soovitaks ikkagi smi.
     
  18. Sharp

    Sharp New Member

    277
    0
    0
    SX igal juhul ! Kruusateel saab sõidetud. Kurvidesse jah lapats põhjas ei saa lennata, aga seegi oleneb kruusateest. Kui kruusane see on. Endal SX olnud ja mingeid probleeme polnud sai 70 km/h vabalt metsavahel ja kruusateedel 70 km/h sõidetud. Igaljuhul soovitan SX. RX näeb koledam välja kui SX ja RS50 on ikka väga masendav. Julm bike rolleri häälega..
     
  19. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Mis selle RX-i koledaks teeb, sama mopeed ju kui SX ainult teiste ratastega?!? Tule mõistus metsast koju lambakari. ah putsi ma ei viitsi vaielda üldse mingite degenerantidega ja lähen ää magama,
     
  20. TGB

    TGB Member

    118
    0
    16
    Lihtsalt asi selles, et ma soovitan SX-i veljed sm-l teevad palju kenamaks kui enduro veljed. ning jah nagu sharp ütles, sai saa gaas põhjas kurvi lennata ja sõidetud saab küll, samas ega sa RX-ga ka hullu lennuga ikka kurvi ei lähe, ning asfaldil ikka sitt küll Krossirehviga.
     

Jaga seda lehte