Artu Malaguti f12.

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by awerx, Dets 26, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. awerx

    awerx Member

    188
    0
    16
    Nii teen siis enda rollerist ka siis teema.
    Mis siis ikka peal on gianelli extra crome kergemad rullid ja suurem tüüs.
    Välimuse poole peal aeroxi tagavelg, tnt matmust dh lenk ja bobotheki karbon puks ja veel mingisugused rõvedad gripid.
    Masinale on pandud peale tutikas aerxi mootor peale kuskil 2500km tagasi aga hetkel veepump ajab läbi.
    Kondlid maas kuna vend on kukkunud sellega suht palju ja kriime ja paar mõra on.
    Plaanis oleks siis natuke costumit teha kondlitega ja ära värvida.
    Ette ka aeroxi velg, uusveepump ja vb tulevikus kui trahv makstud ja raha tekib siis tuleb mingi võimsam silku ja väntvõll.
    hetkesei siis.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    kondild siis sisekondlid on veel sitsed :D
    [​IMG]
     
  2. awerx

    awerx Member

    188
    0
    16
    Aa vaja veel tagapiduri voolikut et kui kellegil on pakkuda sr roxi või mingi sellise tagapiduri voolikut siis ES! :wink:
     
  3. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Pidurivoolikud peaksid nüüd isegi autodel samasugused olema :lol: Igas autopoes saad osta seda :wink:
     
  4. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    mis krdi radikas see on?? :O
    mingi 2st osast? ja nii väike? :O
    kuda edasi muidu kerib?
     
  5. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    Kumba oma see nüüd siis on :D Sinu või Ardo?
    Ei aga reaalne püss on see xd
    aga mis mõttes nagu, Ardi dh+puks ja sumps all? mis tema omast sai ?
     
  6. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    radikas tundub jah nats porr, aga ei tea midagi, minu karpa peaks seal ka peal olema kui ei eksi
     
  7. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0

    Radikad on väga head originaalid, pole mingi PORR.
    Päris tore masin tundub , mu endine malaguti oli sama värvi :wink:
     
  8. awerx

    awerx Member

    188
    0
    16
    Nii radikad peaksid originaali lähedased olema ja need on suht korrqalikud ikka ja jahutavad ikka hästi ja edasi käib ikka suht hästi stocki kohta:D aga ja peaks proovima auto oma:D
    aga seda raami pole mina värvinud ja see suht porr varsti lähevad suht paljud asjad pulber värvi ja ikka mustaks:)
     
  9. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    Uipo värk ikka. Et siis korda eelmist aastat, mine juures garaazis tuunim ööesni :)
    AGA VAATA ET SA ARTU PORRRI EI TEE, SEDA MA SULLE EI ANDESTA ! :|
     
  10. awerx

    awerx Member

    188
    0
    16
    jaa ikka! :wink:
    EI tee mingi porri:)
    aga sebige mulle hea raha eest nüüd roxi velg :)
     
  11. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    G3 müüb esi kui ka taguvelge aeroxi oma..
     
  12. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    ei teadnud lihtsalt et siukeseid tehakse /tehti. arvasin, et homemade ;)
     
  13. awerx

    awerx Member

    188
    0
    16
    otsin ikka aeroxi esivelge:)
     
  14. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Kergem ja kenam oleks ju G3 käest aeroxi esivelg osta, sest SR-i velgedega malaguti juba üks on , sa võiksid teha ikkagi ainulaadse :wink:
    Aeroxi veljed sobivad malagutile ülihästi(Y)
    EDU! :)
     
  15. awerx

    awerx Member

    188
    0
    16
    Ma kardan seda et see velg hakkab vastu esi kondlit käima va põhjakondlit.
    Ja hetkel läheb raha muu asjade peale aga vb isegi ostab selle:)
    Aga vahepeal siis sai välimised(värviga)kondlid lihvitud ja uus värv ostetud.
    Tellisin ära ka uue veepumba komplekti aga veja ikka veel tagapiduri voolikut antke teada kellel on! :wink:
    Homme siis panen kaks väikest pragu kinni mis vend tekitas ja siis peaks ära pahteldama ja ära kruntima.
    Nv vb lasen värvi ka siis juba peale.
    Aga toetage prrojekti ostes mul piggio juppe ära, kuulutuse leiate varuosade alt.
    Plaane oleks tegelt veel palju aga tahaks ilusti korda jälle pilli saada siis peaks masin vahetuma. :)
     
  16. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    päris kiiresti valmivad sul asjad. sa võiksid minu gondlid ka ära lihvida :D

    muidu mis selle roosa rolluga sul juhtus. keegi midagi rääkis et käisid mäsa :?
     
  17. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    Tegi kiigepikenduse, mingi suht hullult pika. Ükskord andis burni siis lõi blokikinnituse puruks, siis ta kuidagi sõitis veits aega viltu. Siis õhtul koju minnes sõitis ta suht kiiresti, roll viltu tagumiku all, siis lõi kinnituse täiesti puru ja kukkuski võino teie keeles pani mõnusa mäsa maha, ise oli puruks, roller oli puruks ja ütlesime talle, et kaua ta seda ikka teeb, tal selle rolleriga ainuylt ebaõnn, nüüd see vedelebki tal garaazis. Enne seda läks tal see põlema, kondlid mõned põlesid/sulasid ära.
    PS! Siis kui mäsa pani, liikus tal see suht hästi, tema sõnul paremini kui kunagi varem.
     
  18. karllutt

    karllutt New Member

    261
    0
    0
    suht norm! :D
     
  19. awerx

    awerx Member

    188
    0
    16
    Nii täna sai siis vaiguga ja pahtliga mässatud ja lõpuks kondlid krundi alla ja auto stanged(rolleri kõrvalt teen ka autot)
    Homme või ülehomme siis plaanis kondlid värvialla saada siis ka pilte kui koos.
    Täna veel timmisin nats pilli aga ei saanud veel täiesti timmi kuna bena sai otsa eks peab juurde tooma ja täiesti timmi ajama :wink:
    Aga nüüd on juba suht kiire selle TAGAPIDURIVOOLIKUGA nii et kellel on siis PS! :D
     
  20. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    suht skelet on alguses pildi peal. Aga kyll mingi kena masin v2lja tuleb no :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte