Arvamus Aprilia Rally-st

Discussion in 'Soovitused' started by kiku, Veebr 20, 2008.

  1. kiku

    kiku New Member

    113
    0
    0
    Palun andke teada mis arvate teie sellisest rollerist nagu Aprilia Rally 70cc. Mis on tyypvead ja mis on selles rolleris head :D Olen v2ga t2nulik absolutselt igasuguse info eest selle rolleri kohta! :D R22kige seda ka kui palju selle max. kiirus v6ib olla.
     
  2. piaggio

    piaggio Member

    128
    0
    16
    endal ka sama masin (70 top performance)ls on 9k.masin on olnud minu mingi 2 kuud ja selle ajaga pole mdaigi juhtunud.väike jama on karpale ligi pääsemisega aga muidu olen masinaga rahul. :D
     
  3. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
    Naabripoisil on see roller, ainult et 50ccm ja stock.
    Omanud mingi 6aastat ja selle 6suvega pole masinal ühtegi tõrget olnud.Väga vastupidav :wink:
     
  4. Sabakas

    Sabakas New Member

    228
    0
    0
    No kui see on 70cc, siis peaks päris hästi edasi astuma. Kui tahad natukene teistest erineda, siis see roller on just sinujaoks :D
     
  5. heinam

    heinam New Member

    271
    0
    0
    välimus on traktor
     
  6. copkilla

    copkilla New Member

    91
    0
    0
    välimus on just hea :wink:
     
  7. kiku

    kiku New Member

    113
    0
    0
    Kui kange kytusesegu soovitate teha mootori sisses6idu ajal ja mis tootja 6li oleks k6ige sobivam?
     
  8. RaXBoY

    RaXBoY New Member

    115
    0
    0
    25L pena :1L õli (siis on õli piisavalt :wink: )
     
  9. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    Suht normaalne suvel sai palju vahetadud sõbraga kuigi jhm tal piirajad peal täiesti stock ja 75km/h läks suvel välja ja käivitus iga ilmaga just see oligi hea et alati läks kohe nupust käima ja hea vaikne ja minuarust suhteliselt mugav ikka. soovitan.
     
  10. kiku

    kiku New Member

    113
    0
    0
    Selline kysimus veel, et mis rihma v6iks osta? Soovitage midagi. Ja oleks vaja 109mm sidurikorvi. Soovitage seda ka. Ma suht v6hik nende asjadega :D T2nan soovituste eest!! :D
     
  11. copkilla

    copkilla New Member

    91
    0
    0
    täna sain sõita sellisega, 70cc oli ka, ega eriti ei liikunud..
    ausalt öeldes, üldse ei liikunud, see on nagu mingi trenažöör, vänta peksad oma 30min läheb siis läheb alles käima, oleks et liiguks vähemalt siis oleks asi okei, aga see eriti ei liikunud ka, kuigi masin on 70cc..

    edit: no nüüd sain uuesti sõita, nüüd istud tahapoole ja tõmbab tagurattase ka ja käima läheb esimeset laksust.
     
  12. copkilla

    copkilla New Member

    91
    0
    0
    nii on juba mingi 500km sõidetud, e siis sissesõit tehtud, kas nüüd peaks vähemaks võtma?
    sest taguistuja puhtana koju ei jõua :lol:
     
  13. sannukas13

    sannukas13 New Member

    518
    0
    0
    peab panema 5l:100ml õli
     
  14. copkilla

    copkilla New Member

    91
    0
    0
    1:50 siis?
    liiga lahja ei tule??
     

Jaga seda lehte