arvestage palun kaherattalistega

Discussion in 'Jutud' started by allikx, Nov 30, 2008.

  1. allikx

    allikx New Member

    96
    0
    0
  2. Marks1432

    Marks1432 New Member

    64
    0
    0
    Õige jutt
     
  3. Stunter

    Stunter New Member

    145
    0
    0
    Ja neid kes ei arvesta on ikka üsna palju.
     
  4. Taavi J

    Taavi J New Member

    73
    0
    0
    üks küsimu. Miks osad postitavad selliseid videosid, mis pole kindlasti naljakad , siia? :roll:
    ma küll ei pahanda ega midagi, aga mind huvitab see :wink:
     
  5. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    Ega on jahnii et ei arvestata :?
    Endalgi on mitu korda nii olnud, aga olen pidama saanud :wink:
     
  6. me6s

    me6s New Member

    33
    0
    0
    enamus autojuhte räägivad pärast õnnetust kui auto ja kaherattaline on õnnetusse sattunud .siis väitavad autojuhtid et nad ei märkanud loll jutt on see nad lihtsalt ei arvesta meiega nagu liiklejatega.
     
  7. Leks

    Leks New Member

    337
    0
    0
    Egajah, nii see on ja arvatavasti jääb kh..
    "Suurem ja tugevam jääb ellu"

    Täna kh, (Sõitsime autoga) aga üks vend keeras Lõunaka ringis nii ette, et pidi ikka väga järsult pidurdama et otsasõitu vältida ja siis 20m hiljem keeras uuesti 'ilma suunatuld' näitamata ette.. (kusjuures autode vahe oli mingi 5m)..

    Kuidas sellised autokoolist läbi saavad üldse. :eek:
     
  8. allikx

    allikx New Member

    96
    0
    0
    kuhu siis veel targemat kohta vist pole...
     
  9. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Kunagi oli mul nii, et sõitsin mööda maanteed, nii ~70km/h reaalselt ja järsku keeras üks auto risti teepeale ette. (Tuli kuskilt kõrvalteelt.) Oleks hetkeks kõrvale vaatand, oleksin juhi kõrval istunud koos rolleriga. Oli päev ka, mul tuled põlesid, no kuidas ei näe kurat.
    Võibolla on selliste juhuste põhjuseks see, et autojuhid arvestavad, et meie (mopid) sõidame 40-50km/h?
    (Ja siis mõtlevad, et ahah roller, ta liigub nii aeglaselt, et jõuan enne ära keerata, vms.)

    Edit:// Tuli veel meelde, et samasugune asi on juhtunud ka keset linna.
    Keeras ette ja sain kähku auto eest mööda keerata, sest pidurdada ei oleks enam jõudnud. Ja einoh. Mutt no ei näinud üldse mind. sõitsin pärast kõrvale, lasin signaali, sellepale vaatas, siis sai natuke õiendatud. Ei tea, võibolla oli tal lihtsalt piinlik minupoole hiljem vaadata.
     
  10. Raul

    Raul New Member

    132
    0
    0
  11. M2triks

    M2triks New Member

    83
    0
    0
    Mu sõbrale tagurdati hiljuti rollerile sisse, mutt ise väitis et ta ei näinud rollerit, no kurat, kui autosse sisse lähed siis ikka näeb ju. Ja ta väitis et ta ei tundnud ka, kui ta sisse sõitis, loll jutt. Ja täna keeras auto mu teisele sõbrale ette. SR'il esigondel jumala ribadeks, joppas, et radikas terveks jäi. Sõber ise ka lendas normaalselt, käed, jalad kõik katki. Sissesõitja ise nuttis terve aeg, nii hirmul oli vist. Pigem oleks pidanud rollerijuht nutma. No neid ikka leidub, kes teistega ei arvesta. Peaks mainima, et enamus autojuhtidest sõidavad rahulikult pm keset teed, kui rollerijuht vastu tuleb. Ja siis kui sõidad lähedalt mööda, kukkuvad kohe käega vehkima ja signaali andma. Kurat, sõitku siis oma reas, mitte poolenisti minu reas. Närvi ajavad need autojuhid!
     
  12. JanJ

    JanJ Member

    114
    0
    16
    Ise olen autojuht ja rollerijuht, ütlen nii palju et mina autoga sõidan omas reas ja käitun seadustiku järgi, tehke ka teie seda, rollerile tipp lubatud ikkagi 45kmh mitte 45+++kmh. Rolleriga sõites muidugi mõnes heas kohas hakkab vajutama :p Egas nii on, enne tuleks enda liikluskasvatust vaadata kui kellegi teise, kui enda oma korras siis hea ju :lol:
    Aga jh teema selline kaheotsaga asi, ega mitte vähe ei usu ju, kui rolleri juhid tembutavad jalakäijate teedel ja kihutavad 70-80+kmh napilt mööda 50 alas ja juhid munni mängivad, ise mängiks ka :p näkku mitte lüüa, ise pole kunagi nii teind, ei hakka nüüd küll mingi trahve asju koguma ja mingi psycho peast olema :roll:
     
  13. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
  14. udiam

    udiam New Member

    697
    0
    0
    Võrus sõideti õhtul pimedaga peateel sõitnud Peugeot Vivacity-le sisse Rollerijuht sai viga ja roller ikka normaalselt katki.
     
  15. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    lihtsald need autojuhid nagu ei vaataks kunagi peeglise kah.. Alati kui ma mingi autol taga sõidan nagu ikka vahemaa sees siis too pohhuilt keerab paremale/vasaukule nagu kõrvaltänavasse aga ikkagi ei saa ennem vaatada kas keegi yltse taga kah on.. Muidugi keeras ilma suunata nagu siin antslas neil kõigil kombeks.
     
  16. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Esimeses postituses öeldu kohta ütlen vastu, et see-eest ei arvesta mina autojuhtidega. Nad on potensiaalne oht ja nii ma pidevalt mõtlengi.

    Kui sõidad kahel rattal, siis ära oota autojuhtidelt midagi peale selle et nad sulle s*tta võivad keerata.
     
  17. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    võiks arvestada jah, koolis kekaõps jumala tont.
    Vend tuli sr-ga peateelt ja kekaõps tahtis kooli juures välja tulla ja tuli laksti teepeale ette, vend pidi täiega pidureid suruma. Väike vahe jäi.
    Keka õpsil (naisel) võiks selle numbrimärgi asemel mis tal esiklaasil on ( born to be wild ) seal võiks olla hoopis born to be dumb :D
     

Jaga seda lehte