atm

Discussion in 'Soovitused' started by kev, Jun 4, 2008.

  1. kev

    kev New Member

    146
    0
    0
    Tahaks siis teada ,et kui vastupidavad need atmid on ja tahaks seda ka teada ,et kas tasuks osta kasutatud atm mingi 7k eest või siis uus trendimporti krossikas?
    need kes omavad selliseid asju võiksid rääkida ,et mis kõigi kiiremini läheb katki jne.
     
  2. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Kindlasti 2ra osta mingit ATM'i, Apollot, Hummerit vms.. Trendimportist 2ra osta midagi.. julmalt lagunevad. endal oli Apollo 125cc 4t Dirtbike.. igapäev trossid ja asjad l2hevad.. mõtetu masin.. kui osta siis osta korralik .. mingi Kawasaki, Suzuki, Honda vms .. aga mitte mingit hiina masinat mis laguneb.. Pärast keegi ei osta sult seda 2ra ja ilge jama.. ise sain õnneks mingi dauniga 2ra vahetatud :D CPI oliveri vastu :D
     
  3. aquacould

    aquacould New Member

    240
    0
    0
    vedas siis sul:D,aga atm minimopeed on kyll päris normaalne masin,minek on kohe stockina jõhker,piirajaid tal ka ei ole aga jah osta mingi honda monkey,suzuki street-magic või midagi sellist kui mopeedi tahad!Äri trendimportist kyll osta!!!Osta parem siis juba kasutatud masin!
     
  4. extreme

    extreme New Member

    20
    0
    1
    Mul endal ka ATM. Kui hooldad pidevalt siis ka kestab, endal pole küll mingeid probleeme veel tekkinud.
     
  5. Cpstuning

    Cpstuning Member

    366
    0
    16
    Ennem kasutatud Atm kui trendimpordi oma , Atm kestab kümme korda kauem .
     
  6. love3

    love3 New Member

    93
    0
    0
    Kindel et 10 korda kauem? endal on trendikas, ja pole mitte midagi lagunenud sellepärast et ta hiinakas on, enda kukumistest ja värki, kui ikka korralikult hooldad siis ei ole midagi hullu, kõik on ok. !
     
  7. kev

    kev New Member

    146
    0
    0
    No jh vaatan palju raha suvel kokku saan,mul niisama hää oleks lasta külavaheteel ja põllul :) vb isegi ostan tutika atmi eks näis.
     
  8. Stenn

    Stenn New Member

    159
    0
    0
    Ärge nüüd nii maha kah neid tehke.

    Ei lagune nad midagi nii kiirelt kui mõistlik inimene masinaga sõidab.
    Kui meeldib selline sport, siis miks mitte.
     
  9. RistoV

    RistoV New Member

    17
    0
    0
    mul peab atm sitaks hästi vastu
    aga mul linnamotikas ka :D
     
  10. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    Mis sellel atmil viga on. Krdi head masinad on need. Kui need nii head ei oleks siis ei sõidetaks nendega võistlustel :wink: . Ära mingit kuradi apollot vms muud sitta osta.
     
  11. miku99

    miku99 New Member

    174
    0
    0
    ATM-il pole viga midagi. Vean kihla, et mihkukesel pole endal atmi olnudki, vaid oli mingi Apollo ja nüüd arvab, et kõik on sama sitad.
     
  12. IN4R3K

    IN4R3K Member

    800
    0
    16
    Kavatsen osta trendimporti dirtbike TMS 110ccm Hummerilt.
    Usun et ta ei lagune midagi kui õieti hoida.

    Aga rääkige siis lähemalt mis laguneb ja miks?
     
  13. driv3r

    driv3r New Member

    36
    0
    0
    Unustage see Trendimprt,sealt saab ATM sarnase asja mis on tehtud jummal teab mis materjalist,
    ühesõnaga olen sllist omanud ja ei soovita teistele
     
  14. love3

    love3 New Member

    93
    0
    0
    Oman siiani ja ei kurda, sama kõik mis atm, veits putitada ja kõik ok, kui kipud palju hüppama originaal puksidega siis need lähevad läbi ja tuleb kett maha, mis lõhub ära süütemängu, endal mosse puksid sees :D
     

Jaga seda lehte