Auto mudelism

Discussion in 'Hobid / Huvid' started by krossboy, Jan 3, 2007.

  1. krossboy

    krossboy New Member

    88
    0
    0
    Siin teemas võiksite rääkida oma autodest kellel on.
    Mis juurde olete ostnud kui vana jne.
     
  2. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    :D Mul on X-Ray T1FK. Mingi aasta vana vist. Noja juurde olen ostnud ikka akusid ja mootoreid ja yks regu on öäinud tänu veelombile ja puldi ostsin ka uue kui selle auto ostsin. Kumme ja keresid olen vahetand. Aga matsude pärast olen vahetand tagadiffrit ja muud siukest nipetnäpet väikseid asju. Ei tule meelde aga muidu on väga vastupidav auto. Ise täiega rahul sellega. Seadistus hea ja sellel piab vast korra aastas rattanurgad ja nii yle vaatama kuna ta lihtsalt ei jokse laiali. Osad autod on nii et piab peale igat sõitu yle kontrollima kuna nurgad jooksevad valeks.
    Aga eks igayks kiidab ikka oma.
     
  3. krossboy

    krossboy New Member

    88
    0
    0
    Oled arvestanud ka palju sul see mänguasi kokku maksma on läinud?
     
  4. -Goofy-

    -Goofy- New Member

    11
    0
    0
    Endal on sis Savage SS (ma täpset nime ei mäleta enam). Algul kui ostetud sai ossime mingi kõige algelisema puldi mis läks puru mingi peale 2 nädalat :D Ja peale seda sai ostetud ikka päris korralik pult Ütleme nii et pult maksis mõne inimese kuu palga :D Aga selle eest n see ikk tipp tasemel asi kah. Juurde on ostetud sinna teine mootor 2 paari rehve, ja üks hoorataas mis puru läks, sellepärast et mootor sai natuke valesti raami külge pandud ja nende hammakad ei haakund korralikult ja kulutas väga ära kuidagi. Aga muidu on väga korralik asi ja suht töökindel :p Olen rahul.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Lisage siis juba enda masinatest pilte veel parem kui mõni video klipp on.
     
  6. krossboy

    krossboy New Member

    88
    0
    0
    Üldiselt võiks selle teema hobide alla liigutada vist :roll: . Ja siia võib ültse puldikate videoid ka panna.
     
  7. icefire21

    icefire21 New Member

    30
    0
    0
    Et siis eelmine n2dal sai ka endale ostetud yks mudelismi v2rk selline pagi taoline. Veel pole midagi uut peale ostnud aga plaanis on osta kiirem moortor!! Ostsin siis hobikeskuse poest !

    [​IMG]
    Ja siis v2ike eest vaade!!
    [​IMG]
     
  8. krossboy

    krossboy New Member

    88
    0
    0
    Pilte? :) Kust ostsid ning mis hinnaga?
     
  9. icefire21

    icefire21 New Member

    30
    0
    0
    Suvel on plaanis siis ka v6istlustest osa v6tta!! :p :p
     
  10. krossboy

    krossboy New Member

    88
    0
    0
    Kas see on nitro mootoriga? Või elekter.
     
  11. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    nitro ikka
     
  12. krossboy

    krossboy New Member

    88
    0
    0
    Eip tal on elekter msn'is küsisin.
     
  13. icefire21

    icefire21 New Member

    30
    0
    0
    mis nitro??? :? ikka sa mõtlesid sisepõlemismootorit!!!!
    Muidu on jah elektrimootoriga
     
  14. krossboy

    krossboy New Member

    88
    0
    0
    Nitro mootor on sisepõlemis aint et bensiini asemel on mingi nitro.
     
  15. gert212

    gert212 New Member

    173
    0
    0
    käisin saksas suvel ja pühapäevane päev oli siis sõitsime niisama ringi ja nägime ringrada ja mingi räige hääl oli kosta ringrajalt. Läksime lähemale ja nägime mingeid väikseid autosi, uurisime nats lähemalt mis toimub tuli välla et oli tehtud kohe sellistele väike autodele pisike ringrada mille teed olid ümbritsetud autokummidega sest need autod mis sõitsid pidid sirgel 110km/h sisse saama ja töötasid petrooliumiga. Pärast läksime mingile turule kus oli müüa selline auto. Küsiti hinda 500kr kõik töötas ja sõitis, sain 100km/h sisse, plaanisime osta ära aga mõtlesime et natuke jama kui pole auto ülemist osa. Ja läksime ära nats aja pääst läksime tagasi sinna ja mõtlesime et poh see ülemine osa. aga krt mingi tyrk oli meist ette jõudnud ja pääst tuli välla et ülemineosa oli olnd laua alla. Kahetsen väga et 500kr-iga ää ei ostnud seda.
     
  16. shenris

    shenris New Member

    111
    0
    0
    Ma mõtlesin aasta tagasi kumba osta, rollerit või off-road nitro. Aga otsustasin ikka osta rollerit. Nüüd on natuke raha juurde tulnud ja olen otsustanud mingi odava on-roadi või off-roadi osta, aga ikkagi elektriga, kuna pole nitro masinatele lihtsalt raha. Kas keegi soovitaks kust osta elektriga on-roadi või off-roadi, aga ma ei taha kasutatult.
     
  17. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    Üle on üks mootorita onroad , nimelt mootoris auk sees :) ,kellel huvi es või msn .. Muidu tore ala , olen sõitnud offroadi ja onroadiga ,mõlemad omamoodi huvitavad..kuigi meeldivam on onroad (endajoks)
     
  18. krossboy

    krossboy New Member

    88
    0
    0
    http://www.hpi.ee Seal on üks micro rs4 sport 2500.- tundub päris hea :roll: .
     
  19. shenris

    shenris New Member

    111
    0
    0
    ma ka mõtlesin kah seda osta, aga ma tahtisn küsida kui pikk ta umbes on, kui keegi oskaks üelda. Sinna pole kirjutatud õigeid mõõtmeid.
     
  20. krossboy

    krossboy New Member

    88
    0
    0
    Umbes 25 cm.
     

Jaga seda lehte