Avariid!!

Discussion in 'Jutud' started by k@LJU, Okt 12, 2008.

  1. k@LJU

    k@LJU New Member

    37
    0
    0
    kas keegi on rolluga libeda pärast külili käinud, vihma või millegi,-kellegi hooletuse tõttu purna pannud :)
     
  2. extremist

    extremist New Member

    84
    0
    0
    mulle meeldib ketaspidur, kahjuks on see mul vaid ees...
    ja näe imet - keegi on teepeale liiva visanud whoppaa
     
  3. k@LJU

    k@LJU New Member

    37
    0
    0
    mul sama asi aga mingi joodik tuli teele, panin esikaid sest see võtab paremini pidama ja siis see juhtus:D külg maha ja kriimud peal :D
     
  4. k@LJU

    k@LJU New Member

    37
    0
    0
    no libe oli ka tegelt sest sadas koguaeg vihma :wink:
     
  5. Roby-

    Roby- New Member

    338
    0
    0
    Me panime sõbra eaglega käna :D mingi just hommikupoole , oli juba mingi november, lund polnud aga selline jää-härmatis oli maas siis vuups kyllili ja libisesime mingi 15meetrit, siis eaglelile tulid m6ned kriimud, suht pohh :D
     
  6. PwnedYe

    PwnedYe Member

    443
    0
    16
    mul sõber sõitis oma hoovis märja muruga ja tõmbas esikaid, ja noh tulemus teada :D, aga õnneks midagi ei juhtund
    ja täna kukkus rollu parklas ymber, tra see oli nõme, paremal kyljel olid jubedad kriimud
     
  7. kristokx

    kristokx New Member

    218
    0
    0
    ma panin korraliku matsu maha , oma viga oli , olin täiss , xD
     
  8. Ghost

    Ghost New Member

    194
    0
    0
    Ja uhke ka veel?
     
  9. MaOlenTiit

    MaOlenTiit New Member

    138
    0
    0
    oli siis üks pidu ja ma läksin mõõda küla teed ja tuli lauge kurv ja vaatasin taha ja kui uuesti ette vaatasin siis olin juba liiga tee ääres et pidurdama ma ei hakkand siis oleks kohe külili kraavi lendand aga ikkagi lendasin teelt välja madalasse kuivendus kraavi ja mõõda seda veel mingi 2-3 m kuni tuli sarapuuvõsa ette ja siis lendasin üle lenksu.... kõik juhtus umbes 50km/h.... rolleril oli siis niii palju et üks suuna tuli puruks, jalge esine gondel päris pikad praod sees ja esi gondlil kah väike pragu (rallyl siga kõvad gondlid :D) ... aaa kui üle lenksu lendasin tõmbasin õlaga peegli kah kaasa ja lenks kah kõveraks .. ommikul läksin juppe otsima mis maha jäid ja siis nägin et oleks ma pool meetrit hiljem kraavi lennanud oleks roller maha kandmisele olnud kuna seal olid päris paksud sarapuud .... no endal õnneks midagi hullu ei olnud peale selle et õlg liigesest väljas käis ja mis tegi päris mitu päeva räiget valu ... ise olin ikka eriti loll kah et täispeaga sarve istusin ja peale seda pole enam selliseid lollusid teinud et kui joomaks läheb siis viin rolleri koju või jääb kuhugi sõbra juurde ....
     
  10. m1k0

    m1k0 New Member

    386
    0
    0
    üks öö kui sõitsin rattatee peal rolleriga umbes 40 oli sees, tuled ka suht s*tad, rattateel tuli üks väike jõnks sisse kust tee läheb autoteest kaugemale ja siis panin otse kraavi kunaei märganud et tee läks veits paremale, suunatule klaasi kadus aind ära :lol: :lol:
     
  11. kristokx

    kristokx New Member

    218
    0
    0
    Kustkohast ma uhke olen ?
    pean siia nutumärke panema ?
     
  12. extremist

    extremist New Member

    84
    0
    0
    ei ei, pane just rohkem smaile :?
     
  13. PwnedYe

    PwnedYe Member

    443
    0
    16
    Sõbraga lasime kyljeks libedal teel, harkjalg kaitses õnneks gondlite kriimustamise ära,
    aga sädemeid oli korralikult lennanud :D
     
  14. -kennu-

    -kennu- New Member

    134
    0
    0
    alles panin all trummis kylje maha kuna just oli sadanud ja lehed olid libedad hakkasin siis p66rama ja panin kylili 6nneks yhtegi kriimu ega midagi ei juhtunud :D tegime s6braga v6idu kah tglt kes ennem kohalej6uab ei pea s6pra koju viima :D nu ja ma panin t2ie pasaga l2ksin ikkagi endajaoks k6ige lyhemat teedpidi :D :D :D
     
  15. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Igapäev aind matsu panengi jeee.... not
    maeitea praegu suht mõnus vahepeal saab külgees lasta kus lehed maas :wink: ja asfaldil kus natuke liiva on...
     
  16. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Lehed olid asfaldi peal, hakkasin kohalt minema, võttis ratta ringi täiega, lasin edasi, tavaliselt võtab asfaldi peal ratta kinni aga rehv oli suht slikk ja lasi asfaldi peal ka edasi ketsi ja siis kandis taguotsa ära, ja oligi valmis, õnneks tuli paar kriimu ainult.
     
  17. Stunter

    Stunter New Member

    145
    0
    0
    Suvel, sõitsin heinamaa peal , seal ääres oli tee ka ja siis nagu läksin mööda seda, käisin seal põllu lõpus ära, (noh oli vaja käia) ja siis mõtelsin et tulen nagu põllult tagasi, mingi 30km/h oli sees ja sõber ei mainind ,et keset põldu läheb veetoru, ütles et võid küll keset põldu minna ja ma kohe ei läinud, mõtelsin et ei hakka, aga tagasi tulles ei viitsind siis tee peale minna ja tulin põllu keskelt, ja see veetoru oli maa peal, ja see toru oli nagu kastme all juba, suht hilja oli juba, ja siis oligi esiratas õhus ja lendasin terve jolleriga , maandudes keerasin rooli ära ja siis olingi külili ja ise rolli all, aga midagi ei juhtund , tõstsin püsti ja siis sõitsin kekskelt edasi vaikselt. Roller on küljejala pärast ka mitu korda kukkund, jumala haige küljejalg, nüüd kasutan koguaeg harki, aga õnneks küljejala pärast kui on kukkund pole midagi juhtunud.
     
  18. Veldz

    Veldz New Member

    397
    0
    0
    Tulin traumakast, võeti just kips Vasakult käelt ära.Näpud olid mega valusad, mingi rott keeras mulle sirka juures ette ilusti:DParemaga andsin esikaid ja rõuku ilusti.Tegin silmad lahti, olin loigus, kõik inimesed irvitasid mu üle:DMutt tuli autost välja, et kas kutsun kiirabi?Ah ei ole vaja:Dma sõidan koju.Kartsin, et äkki on jääknähud ja lube ka polnud:D
     
  19. extremist

    extremist New Member

    84
    0
    0
    karm :)
     
  20. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    mul avariisi p2ris palju juhtunud. esimene korra soitsin 6pes6idu autole tagant sisse :D.
    teist korda k2isin yle ja lenasdin rolleri pealt maha ja roller soits tagarattal edasi mingi 1-2m ja maandus kylje peale ja siis l2ks jalgade kondli kinnitus rauuad koveraks ja jala plekkide kruvid hypasid v2lja, aga p2rast peksin uuesti kinnituse rauua sirgeks ja sai kondli tagasi peale panna.
    ja kolms kord poletasin kummi ja kogemata lasin esi pidurist lahti ja lohisesin rollerile j2rgi pyksid ja p6lved l2ksid p2ris katki:D rollerist lahti kah ei tahtnud lasta aga kondlid j2id v2hemalt terveks :D.
    neljas kord soitsin sobra rollerile tagant sisse ta pidurdas ees j2rsku ja mul tagu pidurid ei tootand ja panin talle tagant sisse :? ja tal lendas ohufilter 2ra ja mul kukkus esi tuli eest 2ra :D
    viies kord soitsin ohtul kodu poole ja oli must j22 oli ja suht linna l2hedal libisesin rolleriga kylg ees vastasuuna v66ndist autode eest l2bi kraavi aga j2in pysti :D
     

Jaga seda lehte