BMW E36 320i 91' Raiko

Discussion in 'Lugejate autod' started by Brabus, Dets 20, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Sai siis elu teine auto ja ühtlasi ka teine bmw ostetud , kuna talv tulekul ja esimene talv lubadega siis mõtlesin ,et piisab sellest e36st kyll ja sai autoportaale läbi kammima hakatud , sai ka tallinnas kahte isendit vaatamas käidud ja tekkis juba tunne ,et e36 pole ikka mõtet osta , sest odavad on täielikud räimed ja korralikud hindavad oma auto hinda kõvasti üle , kui järsku siia foorumi postkasti potsatas privaatsõnum kasutajalt kiebski , kes pakkus enda 320 . Positiivsena paistis silma ,et omanik on pereisa ja olnud ainuke omanik eestis ja omanud teda alates 2004.a ning jutu järgi kõik vead kohe kõrvaldanud ning kere pidi samuti väga heas korras olema ja müügipõhjuseks see ,et vanker ei mahu sisse ära . Nii saigi sõbraga reis Jõgevale võetud ning kohale jõudes oli esmamulje väga positiivne , autol pole ühtegi roostetäppi , ühtegi kriimu ja ainukesed kerekahjustused on 2 väikest parklas saadud uksega saadud "kõksud" mida on isegi ema 2009 aasta autol , samuti polnud kuulda mingeid kolinaid,kriginaid ja seest nägi auto välja nagu uuus ja all ka peaaegu uued naelrehvid , ning nii saigi see auto siis ära ostetud . Mootoriks on siis 2.0 R6 110kw , manuaal kast ja lisade poolest suhteliselt "plank" , olemas on ainult el.peeglid ja udutuled .

    Paar telefoniga tehtud pilti ka ja üks eelmise omaniku seest tehtud pilt , lumi maha tuleb tirib sõbra peegelkaameraga kaasa ja teeb mingid ilusamad pildid ( lõhnakuusk ja roolikate said kohe eemaldatud :lol:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Kui peaks juhtuma,et auto jääb ka kauemaks siis tulevikuplaanideks kindlasti stanged kerevärvi teha ja võibolla M esistange ja mingeid kärgvelgi tahaks alla .
     
  2. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Küsimus. Kas ilma stanget kerevärvi võõpamata ja valuvelgedeta sõita ei kannata kohe üldse? Absull viimane kui üks, kes siia autoteema teeb nämmutab valuvelgedest ja muust sodist. Kas tõesti ei saa muidu autoga sõita?

    PS. Kui 1991 aastal toodetud autol pole aastal 2011(juba pea 2012) ühetegi kriimu, siis on see värskelt ülevärvitud.
     
  3. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Ka originaalis on normaalsed valuveljed ja kerevärvi stanged miks ma ei võiks seda teha ,ning seleta lahti miks peavad korraliku omaniku käes autole kriimud peale tulema siis ? Muidugi mingid õrnad pinnapealsed on mis on talvel lumelükkamisest ja pesust tulnud ja mida iganes , aga kuhugi otsa sõidetud ja mingeid võtmega tõmbajaid nagu viimaselajal popp pole see auto näinud
     
  4. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Kas siis pinnapealne ei ole kriim? Tüüp seletas, et pole ju ühtegi kriimu. Aga miks peavad olema valukad ja kerevärvi stanged, kui antud asjal neid ei ole? Ilma ei saa? Ei saa sõita või mida?
     
  5. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Maeitea mina neid kriimuks ei nimeta , pigem mingid mõttetud kraapsud mis saab isegi pollimisega välja , ning saab ka ilma värvimiseta sõita , aga kui on võimalus ainult värvi raha eest ära värvida ja sellega tõsta auto rahalist väärtust ning minu silmis ka välimust siis miks mitte seda teha .

    nagu näiteks midagi sellist :
    [​IMG]
     
  6. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Kohe varsti on kahal ka madalduse-tulede toonimise-ameerika stiilis ääretulede jne jne vennad:p
     
  7. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Arvata on ju:d:D
    Aga mina värviks ka stange ära ei sobi sellevärviga. ja paneks mingi rahulikuma velje, bmw orginaali.

    Aga paljuõnne auto puhul Raiko ja anna teada kui Tartu liigud ;) .
     
  8. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Mina jätaks nii kui on. Ei hakka kellegile liialt silma(sest bemm niikuinii on hambus kõigil) ja miks kulutada raha stangevärvimisele ja velgedele ja muule pasale. Selle raha eest saan bensiini ja sõita.
     
  9. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    Jott võta vaiksemalt, ega see sinu auto pole ju :D
    Stange stangeks, aga see lilla värv on ju päris jube niigi . Aga sisu on korralik ja usu mind et seda roostetki on 20a vana auto kohta rohkem kui sa arvata võid.
    Sellegipoolest edu sulle ja kevadeks võid ju korraliku bbsi alla otsida.
     
  10. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Mida ma pean vaiksemaks võtma? Sa ise ei taha äkki suud kinni panna? Meil on vaba maa ja võin vabalt öelda mida tahan. Mina teeks nii, nagu mina teen. Nahui vaja mingit stanget värvida, valukaid alla toppida ja muule jurale raha raisata, kui seda niigi eriti ju pole. Kui tüüp sellise vana asja sotis, siis järelikult raha kotiga selgas pole. Mõttetu mingit jura külge toppida.
     
  11. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Madaldus on küll viimane asi mida ma autole kunagi tallinna vahel liigeldes panema peaks ükskõik mis autole , ja enda rahakoti suuruse kohta ütlen ainult nii palju,et kuna 1 talv autoga siis ei näinud mõtet midagi korralikumat osta , sellest tulenevalt on ka värvimis ja velje plaanid suhteliselt ebaselged ja ebatõenäolised ,sest talvel ma neid värvima niivõinaa ei hakka .
     
  12. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    No mis siis veel, tuld ja asi mutt. Mis sellesse vanasse kärusse ikka raha mõttetult loopida.
     
  13. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Oppa, us parkid tõmbab ligi ? :D
    Ei tegelt, paistab sisupoolelt korralik olevat ;)
     
  14. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Päris korralik E36 piltide järgi, aga eks oma silm ole kuningas. Ja jott, mida sa vingud siin, nahhui see sinu asi on mida tema oma autoga teeb? Perse, närvi ajad juba, kui käid igas teemas kaagutamas et ooo, värvimine, madaldus, velg ja ameerika stiilis tuled.. Mis sul ema ei luba teha ameerika stiilis tulesi, madaldust ja uut velge autole, et sa käid ja hädaldad? Täielik ajugeenius oled ikka..
     
  15. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Jott mis see sinu p```et torigib mida keegi enda autoga teeb? Sina võid sõita kirju auto ja plekkvelgedega ringi sõita, aga mõni tahab enda autole ka viisakat välimust ning kui raha on siis miks mitte. Jutt, et selle raha eest saaks bensiini osta noo comoon võibolla isikul raha piisavalt, et ei pea mõtlema iga hommik, et kust nüüd kütuseraha saada.

    Aa..Jott jõulikingiks peaks su postid nulli laskma ja panema ehk piirangu peale, et 5 postitust päevas. See oleks tagasihoidlik kink minult sulle.
     
  16. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    +1
     
  17. Even-

    Even- Member

    273
    0
    16
    POOLT ! igas teemas ajab ta mõtetut teksti !
    Ilus auto , jõudu ! :)
     
  18. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Mis see sinu perset torgib, mida mina asjast arvan? Keelatud arvamuse avaldamine ja arutelu? Lahe, valuveljed teevad auto viisakamaks. Bemm siis paras peletis, miks sellist üldse osta, kui peab seda "ilusaks" ehitama hakkama? Nii ongi või?
    Postid oleksid pidanud juba ammu nullis jälle olema, magama oled jäänud või? Oli jutt, et iga kuu laseme nulli. Ja keda see viis posti päevas kotib? Mind või? Ma pidasin sind veidi terasemaks....
     
  19. Even-

    Even- Member

    273
    0
    16
    Ma arvan et igaüks ostab auto endale oma maitse järgi ja ehitab seda nii nagu tahab !
    Ma tahaks teada milline sinu auto välja näeb , kui sul üldse auto , KAHTLEN :roll:
     
  20. LadyGaga

    LadyGaga Member

    816
    0
    16

    no kuidas sa siis ise aru ei saa ? ehitatakse autosi edevamaks ilmselgelt sellepärast, et teistest isastest üle olla ja endas paremat tunnet tekitada, olla nö naabrist parem, ala "näe, mul on valuvelg, sul on plekk, häähää pede!"


    *trollface*
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte