*Chris* Ökopill Pontiac Firebird 5.0 127kw 1990.

Discussion in 'Lugejate autod' started by *Chris*, Nov 23, 2010.

  1. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Pühapäeva pill, millel on sees suur alpine makk, puudetundlik ja mõllu, kaasa saime 1500w võimu ja mingi supaka.
    Vahetasime siis Jeep Crand Cherokee selle vastu, masin on pärist tartust.
    Väljalase on ümber tehtud, roostevabasest otsast lõpuni, tuleb mõlemalt poold külgedepealt v2lja.. Sõled on ikka sees.. Hääled on mehised ;)
    Vead siis mis siis praegu on ;)
    Tagumine vasakpoole rattalaager, mis veel kannataks sõita päris palju kuna see minimaalne aga vahetab talvel v2lja.
    Amordid+vedrud, nii esimesed kui tagumised. tagumised on ültse siksivedrud praegu, mis on paindes.
    Rooli väike lõtk on kah sees, see on määritab ja see pmst nagu tehtud ;)
    Järgmineaasta siis seda pilli rohkem liikumas näha, nii tartus, võrus kui viljandis. : )
    Pühapäevase sisuga on pill talveunes, kütet võtab nii nagu vajutab, aga selle eest on ikka adrenaliini sajaga ;)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    mõnus pill rsk. Mis tal keskmine ss umb on ? mingi 15l sajale ?
     
  3. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36
    aii krt selline vöiks omalgi olla,suht normaalne auto paistab,edu(irw,siksi vedrud :lol: )
     
  4. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Kas sama masin oli ka kunagi speed fighter'i valduses?
    Edu :p
     
  5. PosPhaze

    PosPhaze Member

    700
    0
    16
    fuck the fuel economy on teemas
    aga palju keskmine on?
     
  6. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Aga no nii nagu vajutad, ise saan mingi 12-13l hakkama, aga kõvemajalaga vennal ikka rohkem ; )
    Põrks: ise ei tea kas on täpselt sama masin, pole uurinud eriti ;)
    Mõnus asi ikkagi (A)
     
  7. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Ammm, mai tea kas see talv, või järgmine tuleb ka uus värv.. See valge natuke igav siuke :D
     
  8. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Said kohe esimeseks autoks sellise?Muidu jah meeldib väga selline pill.Satud Pealinna ka kunagi?
     
  9. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Aga tegelt see kytte kulu on siuke nagu gaasi vajutad. Minu enda all pole see kyttekulu hullu. Mingi 12-15l sajale. Jumala ajukas on see et kui 90km/h sees siis p66rded on tuhat ja natuke peale. Automaat kast ja 4 k2iku. Muidugi ei taha v2rvida kitti suguseks, vaid see valge pole sellele pillile nii huvitav. Tuunima muidugi ei hakka, aga ette park/udu tulede asemele tuleb ledid, kuna pill j22b nigunii me perre ja tulevikus seda maha myya ei taha. Ameerika autod on meil perel pmst geenides. Siuke tripi masin, j2rgmine aasta hakkab ka ameerika autode kokkutulekul. See auto ple nagu minuoma aga olen kasutajas ja muidugi pole see esmene auto mul, aga pealinna satumine on isegi kunagi tulevikus v6imalik.
     
  10. Sander454

    Sander454 New Member

    7
    0
    0
    Kena masin, paar korda Haapsalus USA masinate kokkutulekul näinud. Väänet on muidu sel isendil 345Nm. Endal peres 92' Trans Am Convertible veidi võimsama mootoriga. Soovin edu :)
     
  11. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    No pmst nii et kohapeal äkki ?? :D
    EDIT: rääkisin isaga et ple mõtet veel ülevärvida, kuna värv on suht pano, siis ütles, et vaatame siis järgmine talv, uurime värvilahendusi jne....
     
  12. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    See nädal sai ära ostetud tutikad amordid ja vedrud taha.. Kokku läks umbkaudu 4tuhat ;)
     
  13. rebane ,

    rebane , Guest

    0
    0
    0
    Väga kena masin, meeldivad usakad räigelt , kurat kadedaks teeb, kõik rolleri pealt autole üle läinud :D
    Oled seal omaküla knight rider ? :D
     
  14. -MarTin-

    -MarTin- New Member

    329
    0
    0
    Ei normaalne masin, anna tiiru kunagi :)
     
  15. meelis10

    meelis10 New Member

    119
    0
    0
    ilus masin... oli kunagi meie peres. Kütekuluga jh see masin ei hiilanud eriti, sest et omanikul oli samal ajal 141kw bmw ja küttekulu pmst sama, aga sõidufiilingut ei saa baierlasega sellist.hoia teda hästi. auto ei ole jh talve näinud.
     
  16. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Ei ütles et kütusekulu nüüd mingi overkill on, suht autole vastav.........
    Talve kah ei näe ta nii peagi ;)
     
  17. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Lähinädalal lähevad istmed tegemisse, nahka.... ( valge - must ) Hiljem läheb ka salong tegemisse.
    Nüüd vaja inimest, kes teeks woofrile kasti ümber.. Kui keegi teab kus Tartus or Lõuna-Eestis keegi teab andku teada..
     
  18. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Ulme teema läbi jooksnud :D
    Kindlustust hakkan siis omalenimele tegema, kui saan oma elu peale...
    Muidugi varsti saab autokärul kindlustus läbi ja teeb selle minu nimele, kuna mis ikka käruga juhtuda saab...
    Auto pole sellepärast minunimel, et olen veel alaealine ja mis kasu ma saaks sellest kui ka oleks minu nimel...
    Ja Antiii, mis see perset torgib, et ma tegin teema sellest....
    Kadedus äkki ?? mai tea, suht pointless vaielda selle üle..
    Igatahes täna peaks selguma kuhu läheb siis täis muusika üleehituse tegutsemiseks..
    [​IMG]
     
  19. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    mina ka aru ei saa mis te tõmblete siin. Suvel igati tsill sellisega ringi cruisida 8)
     
  20. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Rsk, istme tegemisel jäi 5m valget nahka puudu, ei arvestanud et läheb nii palju :D
    Muidu oleks homme kätte saanud,aga nüüd lükkub paar nädalat edasi ;)
     

Jaga seda lehte