Cpi sumpa lahkamine.

Discussion in 'Tuuning' started by renet50, Dets 20, 2007.

  1. renet50

    renet50 New Member

    27
    0
    0
    Kust oleks siis see cpi oliver city sumpa piiraja ja kuidas seda eemaldada. kas aind katalüsaatori eemaldamisest piisab? ja kust peaks ta lahti lõikama. kui on pilte siis paluks neid kah.
     
  2. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    vaata ennem leegitoru üle , et ei oleks mingeid väikseid lisatorusid, vms
     
  3. NRG

    NRG Member

    752
    0
    16
    cpi sumpa leegikas on põhiline piiraja, vaadake kui suuure kaarehga see sealt tuleb :?
     
  4. Tafk

    Tafk New Member

    473
    0
    0
    Täpselt,see leegikas on jah suur piiraja, see sirge leegikas on parem, ja kui huvi siis mul müüa see sirge leegikas, huvi korral ES!!!! Aga vaevalt et sellest midagi ilusat jääb kui lõikad ja kokku tagasi keevitad. Ja hääl läheb ja ilmselt veel jubedamaks, sest cpi teeb selle orig. sumpaga ikka suht hullu häält.
     
  5. renet50

    renet50 New Member

    27
    0
    0
    Sumpa lühike leegikas on olemas
     
  6. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0
    kui mu cpi veel 50cc oli siis mul kasuisa lasi relakaga selle krdi suure püti pooleks ja tõmbasime sealt sumpast seest pm enamus pasa ävälka vbl veidike jätsime :D
    hiljem ikka oli selline kõvasti kõvem hääl :D
    aga juurde andis s nagu sellsit jõupoolist ja natuke lõppu, enda jooksis siis stock sumpa ja stuffiga mphni spidosse.
     
  7. ken112

    ken112 New Member

    369
    0
    0
    Ärge nüüd kogu sumpasid ka tühjaks tehke...kuskil peab säilima ka vastulöök. Kui teete kõik tyhjaks kaob jõud ära.
     

Jaga seda lehte