ebay.de

Discussion in 'Soovitused' started by Tann, Juuli 13, 2008.

  1. Tann

    Tann New Member

    466
    0
    0
    Vaatasin ringi seal ja nägin täitsa põnevaid asju.
    Rolleri kõik varuosad ja mootorid jne.
    Seal need oksjonid.

    Siit ka küsimus et kas keegi on sealt midagi ostnud ja kui jah siis kuidas see värk käib.

    Võib keegi teab rääkida kuidas see täpsemalt ostmine käib sealt ja kas postiga tuleb kaup eestisse?
     
  2. cr2nx

    cr2nx New Member

    339
    0
    0

    No seal peab olema, kas ostija voi myyja maksab postikulud
     
  3. -kennu-

    -kennu- New Member

    134
    0
    0
    seal jube lihtne ise olen ostnud mingi 7 korda sealt asju aga enamasti ostan neid asju mis on sobfortnew või see buy it now sest need naq kohe ostmis hinnaga + alt peab valima estlan kui estlandi valikus ei ole siis seda juppi eestisse ei saa aga kui nata pinnid myyat siis on v6imalik saada ja igatahes pangayle kandega pead maksma mingi summa peale t2pselt ei m2leta kui palju oli aga mitte palju ja siis saatmis kulu mis on jupi juures kirjas kui muidugi on v6imalik seda eestisse saata kui pinnid myyat ja ta on n6us eestisse saatma siis kysi kui palju selle eest tahab
     
  4. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    Ma olen tellinud üle 50korra kokku ebayst. Suuremaid osi nad ei taha eriti saata aga kui müüaga kokkuleppele jõuad siis äkki isegi saadab. Postikulu maksad ikka ise. Raha kandmine käib paypal.com kaudu. Sinna ja ka ebaysse teed kasutaja ja ongi kõik vajalik olemas. Ja sa ei pea siis ainult saksast tellima võid ka usast ja inglismaalt ja mujalt ka
     
  5. Tann

    Tann New Member

    466
    0
    0
    postikulu väga suur?
     
  6. -kennu-

    -kennu- New Member

    134
    0
    0
    usast ei soovita osta kohe kindlasti tolli maks on v2ga suur!
     
  7. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    See oleneb müüast. Mõni saadab sul 5euriga teine 50euriga.
     
  8. Sunparty

    Sunparty New Member

    193
    0
    0
    Inglismaalt ja Saksast olen isegi tellinud.
    Kui normaalne müüja, kes jagab matsu ka, siis on väga hea.
     
  9. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Mingit tolli maksu ei ole, ise olen tellinud nii USAst kui ka Saksast ebay kaudu ja lihtsalt maksad asja hinna ja postikulu ja siis ongi kõik. Kõige lihtsam on arveldada Paypaliga, seda aktsepteerivad kõik müüjad. Postikulu oleneb täiesti müüjast.
     
  10. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    Kle mees ära räägi kui ei tea.
    Kui saatja märgib hinnaks üle 60dollari või 40 eurot vms. Siis tuleb toll peale.
    Ise olen mitukorda selle tolliga nussind. Aga kui saad müüaga kokkuleppele siis saad vb ilma tollita kui ta paki giftiks märgib.Toll tuleb USA´st ja hongkongist ja sellistest paikadest , aga saksast ei tule ja inglismaalt jne.
     
  11. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    EU-st väljastpoolt saabuval kaubal on tollimaks. Nii lihtne see ongi.
     
  12. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    +nagu ma juba ütlesin ,et kui on alla 60 dollari või 40eur siis ei tule tolli. :wink:
     

Jaga seda lehte