Ega ei tea öelda kust kohast saaks tellida või osta?

Discussion in 'Tuuning' started by OlaviT, Dets 10, 2007.

  1. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Aprilia SR 50 Racingule tagaistuja kinnihoidmis "lingid" või kuidas iganes neid kutsutakse. Et kas neid Carbon materjalist ka müüakse? Ja mite carbon style kleepsuna vaid just carbonist.
    Äkki oskate siis aidata.
     
  2. intzz-

    intzz- New Member

    34
    0
    0
    Carbonist neid müüa kindlalt ei ole ja miks üldse carbonist neid vaja oleks.
     
  3. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Mõtlesin et ostaks või tellik siis endale. et endale meeldib carbon materjal väga ja siis oleks mõnus sealt tagant kinni hoida sellest vms :wink:
    Ml tuleb sr-il carbon style detailid mõned ja siis tuli mõte et äkki on ka taga istuja huinjaa ka carbonist kuskil müügil vms.
     
  4. yourdream15

    yourdream15 New Member

    456
    0
    0
    Osta Carbon riiet ja kata ise ära!
     
  5. intzz-

    intzz- New Member

    34
    0
    0
    Aga kus kohast seda carbon riiet saab
     
  6. ragz02

    ragz02 New Member

    76
    0
    0
    kuskil on ka carboni moodi kleepsu müüa, osad sellega isegi auto kapotti ära kattnud.
     
  7. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Tglt oli point sellese et tahtsin õigest carbon materjalist seda.. et siis on kaiff katsuda ja värki... üleüldse šeff..
    Kleepsuga tulevad niikuinii mõned detailid. aga ma ei usu et seda käepidet sellega tegema hakkan.. millegipärast kahtlen et ei jää ilus vms. :roll:
     
  8. ragz02

    ragz02 New Member

    76
    0
    0
    ei tea üht tuunitud hõbedat audi a4 nägin, tollel oli kapott küll igatahes suht normaalne.
     
  9. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Ei no jääb küll normaalne jh :D Mul tulevad ka mõned asjad veel kleepsuga ma arvan. aga just see kinnihoidmis "raud" vms, see oleks lahe kui oleks õigest carbonist, mitte kleepsuga. ma arvan et kui ma ise hakkan sinna kleepsuga aretama et siis ei jää eriti hea see lõpptulemus. aga just et kui oleks õige siis juba kinni hoidjal endal mõnus näppida seda :D
     
  10. ragz02

    ragz02 New Member

    76
    0
    0
    nojah, ei tea kas uuele kerega apriliale ei ole?(hakkas ennast huvitama kohe :D)
     
  11. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Kui neid veel ei tehta siis oleks see päris hea äriidee.. :D Saaks päris rikkaks selle pealt vb isegi :wink: :D
     
  12. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
    Äkki ma eksin, aga kas mitte sellel uuel Aeroxil(mingi kollane special edition) pole mitte carbonist need?
     
  13. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    viewtopic.php?f=19&t=2797&hilit=
    Ise olen vaadanud et sellel aeroxil on carbonist need :D
     
  14. individual

    individual New Member

    71
    0
    0
    Aeroxitele on müügis ka carbon style..

    [​IMG]
     
  15. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Just nimelt style ehk immitatsioon. Päris karbonit vaevalt ostaksid, kuna see on nii kirves :|
     
  16. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Aga neid ei anna ju SRile peale panna. Nu kasvõi neid immitatsioone võiks siis ka SRidele olla.. :| :roll:
     
  17. individual

    individual New Member

    71
    0
    0
    Ma olen hetkel uurinud aga pole leidnud jah... sr-idele mõndasi asju üldse vähe..mida tegelt võiks olla..N: istmekatted..
     
  18. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Njaaaah.. Kahjuks küll..
     

Jaga seda lehte