ei liigu

Discussion in 'Help!' started by hiinakas, Märts 1, 2010.

  1. hiinakas

    hiinakas New Member

    85
    0
    0
    Tere!
    Mul hiinakaga selline probleem et rolleril kiirendus super aga ei liigu edasi mingi 40km/h ainult ja põõrded 9000.Et milles siis viga.Kas sidur võib otsas olla??
     
  2. machine

    machine Member

    228
    0
    16
    Võta piiraja maha
     
  3. hiinakas

    hiinakas New Member

    85
    0
    0
    milline?? 40km/h on maks kiirus ja põõrded siis 9000
     
  4. hiinakas

    hiinakas New Member

    85
    0
    0
    keegi ei tea??
     
  5. IcePilot

    IcePilot New Member

    78
    0
    0
    Variaatorit oled vaadanud? Esiteks vaata ega seal midagi pole mis piiraks... mingi seib või midagi. Ja siis vaata edasi... neid kohti on palju kus võib piiraja olla ju...
     
  6. hiinakas

    hiinakas New Member

    85
    0
    0
    ma kyll kuskil mingit seibi ei n2inud seal,vahetasin siduri ka 2ra ei midagi ei muutunud...ma alles ostsin selle mootori ja vana omanik ytles et tal l2ks 80km/h välja mootor
     
  7. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    Need vanad omanikud on eriti viisakad, ma remondin ka ühte gilerat hetkel mis vanaomaniku käes läks 95 ja meie käes läks 55. :lol: :lol:
     
  8. hiinakas

    hiinakas New Member

    85
    0
    0
    asiis..aga kuda saab nii olla et edasi ei liigu aga põõrded näitab 9000
     
  9. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    see tahhokas viska minema, see samahea kui panna sinna mingi timer mingeid sekundeid lugema :lol:
    pmst vaata mis rullid teevad , kas on ikka 6 rulli v on 3 rulli :lol:
    edasi ma nii ei oska midagi teha, saaks sõita ja proovida siis vast leiiaks ikka vea ülesse, netis üldse selliseid soovitusi jne raske teha.
     
  10. hiinakas

    hiinakas New Member

    85
    0
    0
    mis sellel tahokal peaks viga olema..See originaalis peal ju ja ma kuulen ise ka ju kui sõidan et mootor uriseb kõvasti all aga edasi ei lähe..ja 6 rulli ikka sees.proovisin enda vana mootori rulle ka ikka ei midagi....
     
  11. maario3

    maario3 New Member

    39
    0
    0
    Ülekanne on paigast,rullid on liiga kerged,sellepärast ongi kiirendus kõva,kiirus väike,aga mõlemat korraga sa nagunii ei saa,niiet pead valima,kui paned raskemad rullid,siis tipp on parem ja kiirendus sitem. Kui sul on tahhokaga roller,sis ma kipun arvama ,et sul on STC ja kui on ,sis nendel on stockis 6.5G rullid :roll:
     
  12. hiinakas

    hiinakas New Member

    85
    0
    0
    eip mul pole STC ja proovisin rulle ka vahetada ei mingit kasu ainult kiirendus hea aga kiirust ole ikka sama rullid ja sidur vahetatud ei midagi pole muutunud...
     
  13. Tõnis

    Tõnis New Member

    50
    0
    0
    see mootor on ise suur piiraja kuse paaki laheb kiiremaks!
     
  14. --zfunky--

    --zfunky-- New Member

    161
    0
    0
    Kuse suhu endale jobu :D
     
  15. hiinakas

    hiinakas New Member

    85
    0
    0


    see võibolla sinu mõte.
     
  16. Tõnis

    Tõnis New Member

    50
    0
    0
    lause pm oli see et viska see made in China minema ja osta mõni minarelli. on endal ka hiinaakas olnud ning sellega sõitmine meenutas rohkem inimest kes sõidab liiga suure tõukekaga!
     
  17. ayr555

    ayr555 Member

    672
    0
    16
    kuse ja piirituse seguga pidid need raisad kiired olema.
     
  18. Tõnis

    Tõnis New Member

    50
    0
    0
    oleks pidanud seda piirituse värki proovima! :D aga vähemalt nüüd teavad hiinaka omanikud et tuleb kusta paaki ja siis piiritust peale valada vähemalt pärast seda hakkab liikuma :D
     
  19. s1ncer

    s1ncer New Member

    13
    0
    0
    tõmme kohe nagu big borel kui piirituse ja kuse segu paned !
     
  20. hiinakas

    hiinakas New Member

    85
    0
    0
    keegi ei oska siis aidata..
     

Jaga seda lehte