Erinevate autokoolide head ja vead

Discussion in 'Jutud' started by MJbike, Aug 11, 2012.

  1. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Reegel

    linn, autokool, kogemus
     
  2. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Tallinn, Odium, igatpidi soovitan, teen seal am kati ja oli kõige odavam autokool selle kati suhtes, väga meeldivad loengud ja eriti õpetajad, iga tund saab nalja, esmaabi koolitusest pole juttugi, krambis oli kogu klass. Üleüldse kogemusega ja noor õpetaja oli.
     
  3. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    Võru, võrumaa autokool. Teen siis seal B-kategooriat, varsti kool läbi. Esimesed teooria tunnid olid väga huvitavad, nalja sai ikka päris palju. Iga tunniga läks asi veitsa rangemaks ja sai ikkagi midagi õpitud ka. Sõitmistega oli nii, et kui õhtupoole sõit on, siis jäi ükskord õpetaja mul kõrval magama, ärkas siis üles, kui ma küsisin, et kuhupoole ma siin ristmikult keerama pean, kuna otse enam sõita ei saanud. Autol ka väga lapatsit vajutada ei tohtinud, kuna see olevat olnud rullnoklik käitumine ja saastab keskkonda jne. Aga muidu soovitan seda kooli, kuna seal suht muhedad vennad kõik. Mõned vennad, kes tulid poolepealt tundi ja mõned, kes käisid tunniajal 10 korda kusel, isegi neile ei öeldud midagi halba.
     
  4. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Saaremaal,Kuressaares,Taavo Tenno autokool.
    Väga meeldiv kollektiiv,teooriaõpetaja viskab koguaeg nalja jne,teooria saab ilusti selgeks.
    Sõidutunnid samuti väga meeldivad,sõiduõpetaja sellise muheda olekuga,viskab ka kildu vahel jne.
    Käisin ami tegemas,õppesõidurolleriks on Aerox ja minu enda vana 4 taktiline ap :D
     
  5. Le Manor

    Le Manor Member

    163
    0
    16
    Tallinn, Aveda autokool
    teen B-kati, normaalne hind, teooria tunnid on huvitavad ja saab naerda ka, hea ja mugav õpetaja :p
    sõidutunde pole veel teinud, aga kui mõningad tehtud, siis muudan seda posti... :D
    E sain siis ka sõitmas käidud, sõiduõpetaja üli normaalne ja värki, eelnevalt olin 3 tundi saanud magada, sõites pea pulki täis m*nnigi ei saanud aru kas olen peateel või mida see märk tähendab jnejne :lol: :lol:
     
  6. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    Valgas OÜ Kursus & Ko

    Sõiduõpetaja jõhkralt lahe ja muhe , Soovitan igale ühele tulla sinna õppima kes elavad Valgal ligidal või Valgamaal.
    Õps tegeleb ise Supermotodega ja nii , sõiduajal viskab kildu ja teeb igast nalja :D
     

Jaga seda lehte