ettevalmistumine rolleri lubadeks

Discussion in 'Jutud' started by bootstrap, Dets 31, 2012.

  1. bootstrap

    bootstrap New Member

    19
    0
    0
    Kuidas saaks kõige paremini ette valmistuda enne kui lähed arki või kuskile?
    Hetkel on telefonis app '' liiklustestid '' , aga kason veel viise?
     
  2. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: ettealmistumine rolleri lubadeks

    Ise teen autolube,aga noh see on sarnane.mina käisin esimesena arsil ja võtsin tõendi autokooli jaoks,et minuga on kõik korras jne ning mul läks see tõend maksma 10 euri järgnevalt käisin end autokoolis kirja panemas..tegin sissemaksu ära ja andsin autokooli õpsile tõendi. Öps ytles kuna tulema pean jne ning käin siiamaani.rollerilube tehes ei tea ma seda kas läheb seda tõendikest vaja ning seda ka,et enne võid ka autokooli end kirja panna kui arstil käies.
     
  3. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Re: ettealmistumine rolleri lubadeks

    Arsti tõendit läheb vaja.
     
  4. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Re: ettealmistumine rolleri lubadeks

    Internetis on Kaja Autokoolil päris hea programm välja töödatud. Lisaks soovitan kindlasti osta liiklustesti raamatu, seal päris palju teste sees, 10 eurot maksis äkki.
     
  5. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: ettealmistumine rolleri lubadeks

    Nii see on,mina sain selle autokooli õpsilt 12 euriga mis sisaldas mappi,pastakat,vihikut,liiklusmärkide raamatut ja teste koos vastustega.
     
  6. qu1ck

    qu1ck New Member

    292
    0
    0
    Re: ettealmistumine rolleri lubadeks

    Soovitan KINDLASTI teha neid liiklusteste, mis autokoolist(rollerikoolist) saad, ise esimese korraga ei teinud ära, siis tegin neid teste pmst öö läbi ja läksin tegin hommikul ära:D 8) EDU
     
  7. derbi50cc

    derbi50cc Member

    252
    0
    16
    Jep ise oma kogemustest võin ka õelda ,et ennem testist läbi ei saanud, kui seda liiklustesti raamatut mingi paar korda läbi ei lahendanud.
     
  8. kevinopa

    kevinopa New Member

    1,310
    0
    0
    tav on autokoolis sealt liiklusteside raamatust need tööd,see raamat kus mingi 60 testi :D igalpool nendega olnuds ee töö seal tavalist,ise kukkusin läbi 1korra,2kord kui tegema läksin pold seda eite seal klassis kes passib seal ja kirjtuasin vastuste lehelt kõik maha,arki tegin lebolt ää :D
     
  9. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    mul on endal ka väike mõte mõlkumas,et teeks nutifööniga vastustelehest pilti :p
     
  10. kevinopa

    kevinopa New Member

    1,310
    0
    0
    ma võtsin lehe pohhuilt ette kirjutasin maha kõik
     
  11. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    fuck that shit ma teen TAB-iga,õps selline nõukaaegne tüüp hui jagab matsu kui tab ees:D
     
  12. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Tegelikuses Argis seal taga klassis on kaamerad, vähemasti Hiiumaal on :roll:
     
  13. kevinopa

    kevinopa New Member

    1,310
    0
    0
    arkis jah spikerdada ei saa.
     
  14. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    arki pole mõtet minnagi kui tegid suuresuure hädaga autokooli ära,aga ikka midagi ei taju,spikerdada pole mõtet,igal arkil on kaamerad olemas ,mõttetu minna lihtsalt arki oma raha raiskama .
     
  15. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    testi raamat korra läbi teha ja saab vabalt läbi,kui peas kõik korras on.
    muidugi tuleb enne eksamit ka vastavalt toituda,kolm päeva enne tuleb kindlasti väga vitamiinirikast ja värsket toitu süüa.
    enne eksamile minekut,arki parklas väike aeroobika või hommikuvõimlemine ei tee ka halba.
     
  16. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Renka,käisid arki eksamit põlvas tegemas ?
     
  17. borjomi

    borjomi Member

    188
    1
    18
    haha , hui :D kui ma tegin siis ma küll küsisin mingi 5 vastust teise venna käest kes tegi seda , kuna seal parasjagu ühtegi inimest polnd peale meie :D
     
  18. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    teooriad olen kõik põlvas teinud.
     
  19. SiimK

    SiimK New Member

    787
    0
    0
    ja ,et julgem oleks soovitan enne eksamit ära juua liiter viina (siis ei lähe närvi ega paanikasse)


    Minul toimis.
     
  20. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    ise liitrit ei kanna,noorel 14 aastasel rollerihundile on lapikust küll:)
     

Jaga seda lehte