evvuu Kymco Super 9 ' 07

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by evvuu, Veebr 10, 2011.

  1. evvuu

    evvuu New Member

    241
    0
    0
    jou,
    teen ka siis oma võrrist teema, kuna vaba aega on.
    Masinaks juba pealkirjas öeldud, ainult et see on LC
    Ostsin ta siis nädal tagasi Tartust, kasutaja Kevin.K käest
    Hetkel ei lähe käima, kuna on kohvi vist juba. Läbisõitu ei tea kuna spidokat pole peal ja vana omanik ka ei tea. Igapäev, kui natuke lammutan ja uudistan siis leian jälle midagi üllatavat. Nimelt hiljuti avastasin, et radikas on hoopis vesi sees. Vana omanik küll ütles, et pani tosooli aga ma ka ei tea :D Vesi oli siis õrnalt ära jäätunud ning hakkasin tasapisi üles sulutama. Hea oli, et eelnevatel päevadel polnud väga külm, muidu oleks kurvasti. Vana omanik ostis taha ka uue rehvi, mille muster on 5+ :). Välimuselt on hetkel suht ront, aga selle vea ma parandan hiljem ära. Aga praegu on mul vaja masin käima saada. Hetkel ei oskagi rohkem midagi kirjutada.

    Siin siis list mis praegu peal:

    Silku: Airsal sport 70cc
    Sumpa: Gianelli reverse
    Sidur: Malossi delta
    Rihm: Malossi x-kevlar
    kinnine e5 koonukas
    6g malossi rullid
    Uus NGK R küünal.

    Välimuselt:

    Must värv
    Bobotech puks ja lenks

    paar pilti ka, srry, et võrr must on, ple jõudnud pesta veel
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    uuemad:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    Edu selle rolleriga, isegi seda remontind, vana sõbra masin kellekäest ta siis kevin.k-le läks.
    Lenks on peal kõver :lol: seda ma tean ja seda tean kah et masin käis 50cc-ga tagale ja ka selle sama 70cc-ga.
    Lõpuks olid vändalaagrid ära kui sõber mahamüüs ja vario kaant polnud(katki vms).
    Aga tee korda ja ole tubli, jälgin ka edasi teemat.
    a ja kas see gondel ikka selline?
    [​IMG]
     
  3. evvuu

    evvuu New Member

    241
    0
    0
    hetkel ka mingi kamm selle vario kaanega. :lol:
    See kondel ikkaveel ja selline :D Tead kuidas need tekkisid ? :p Arvatavasti paikan need mulgud ära kuidagi, seniks kuni uue kondli sebin :)
    eks ma teda vaikselt nokitsen :)
     
  4. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    ma täpselt ei mäleta, kas see oli juba ennem(vist oli jah) või tekitas ta ise selle millegi transportimisega, pole kindel, kui rohkem pilte taahd rollerist mis oli kus oli jne , siis lisa mind msni , mul midagi on :p
     
  5. evvuu

    evvuu New Member

    241
    0
    0
    nonii, täna sai lammutatud tsipa. Nimelt võtsin silku maha ja vaatasin kuidas kolviga lood on.
    Siit küsimus, kui kolvil on kulumis jälgi aga sooni sees pole siis on hea veel?
    Ja teine küsimus, kui silku tihendid läbi omadega siis sealt võib tulla lisaõhku ja käima ei lähe ? :roll:
     
  6. masin

    masin Member

    414
    0
    16
    Kriimustuste kohta eioksa midagi üelda kuid kui lisaõhku saab siis ei pruugi jah käia või käib aga puterdab jne .
     
  7. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    ilmad on ka külmad, see mõjutab kõvasti.
    Kollaktoris võivad praod sees olla ning kui sul hetkel seal peaks koonukas olema siis ka selles võib olla viga.
    Pane midagi karpa ette ( õhupuhasti poolsesse otsa ) ja proovi siis käima panna, ilma et gaasi keeraksid.
     
  8. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    kontrolli igaksjuhuks simmerid üle, mul oli ka sama jama, lõpus avastasin et simmer pees.
     
  9. masin

    masin Member

    414
    0
    16
    samalugu
     
  10. evvuu

    evvuu New Member

    241
    0
    0
    eks ma mingipäev ostan uued silku tihendid ja viskan simmeritele ka pilgu peale, siis saab targemaks :)
     
  11. masin

    masin Member

    414
    0
    16
    kui sa juba tead siis ära pahanda aga vaata kas nad on ikka pehmed võisellised mitte kalgid , välimus võib korras olla.
     
  12. evvuu

    evvuu New Member

    241
    0
    0
    nonii, väike update siis aga mitte midagi tähtsat..
    otsisin seda silku tihendit igaltpoolt, aga ei olnud kuskil, seega tegin sablooni valmis ja tuleb ise meisterdada see sinna vahele.
    JA vahepeal tegin veepumba kaane tihendi ka valma, ei hakand tellima seda üksikut asja kuna hind oleks kahekordistunud siis ja tegin ise kummist selle julla ära.
    ja ka jahutusvedeliku jõudsin ära osta :D
    [​IMG]
    hetkel seisab ikka silku tihendi taga.. üritan sellega niikiiresti ühelepoole saada kui võimalik. Kadestan neid, kes juba sõidavad ja endal tuli ka ull sõiduisu :d
    piiis
     
  13. rain321

    rain321 New Member

    87
    0
    0
    Nägin ka su rolli siis ära. Aga edu sulle! :)
     
  14. evvuu

    evvuu New Member

    241
    0
    0
    nu vott siis..
    aga seda ka et pakkuge tagaratta porikat, heebleid mis lähevad sellele ja mõlema poole nupukonsoole
    E: jalgeesist kondlit kaa
     
  15. biker007

    biker007 New Member

    281
    0
    0
    tšeki seda klappide värki vb seal midagi mäda,kui juba mootor maas on .Aga jah isegi selle kohvi silindriga oli minek 5+. Aga see lenksu värk on jah väheke viltu peal , sest treisin küll puksi auku suuremaks aga ikka jäi väikseks.See sai ikka sinna korralikult sisse löödud :)Mul peaksid kodus isegi ühed piduklotsid vedelema :)
     
  16. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    välimust pole hetkel küll aga arvatavasti see välimus ka järgi tuleb! Edu sulle !
     
  17. evvuu

    evvuu New Member

    241
    0
    0
    no loodame :D eitea, pole küll aru saada et lenks kõver oleks :roll: vb sõitma hakata siis vast aru saada. Aga sul on siis porikas alles ? :D
    jap, hetkel vaja korralikult käima saada siis hakkab tasapisi välimuse kallal nokitsema
     
  18. biker007

    biker007 New Member

    281
    0
    0
    Eks vb korra annab tunda , kui sõitma saad. Aga sellega harjud kergelt ära :). Kahjuks porikat pole veel silma jäänud .
    Aga võid ju stock silindri peale visata.Vast veab siis starter ka selle käima .
     
  19. evvuu

    evvuu New Member

    241
    0
    0
    ei viitsi stocki silku jaoks jälle neid tihendeid valmistada :S

    Eile sai ka vario maha kakutud. Simmer oli küll korralik ja värki ning kahjuks on rullikud oma aja ära elanud. Nüüd mõnipäev linna ja siis uus kick süsteem ja rullikud ära osta.
     
  20. biker007

    biker007 New Member

    281
    0
    0
    papist lõikad välja ja hermetsi vahele , 15minuti töö :)
     

Jaga seda lehte