f-actile setti :)

Discussion in 'Soovitused' started by hannesolen, Veebr 15, 2011.

  1. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    soovitage f-actile setti siis
    airsal t6 racing 70cc on juba olemas aga plaanis veel 6-7k sinna sisse lükata niiet soovitage ;)

    tänades
     
  2. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    yasuni c16 , dellorto 19 , multivar , sidurikrempli vedrud vaheta kõik ära , väntvõlli laagrid c4 , ja kindlasti sportülekanne.
     
  3. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    selge. nüüd sai siis 19mm karpa ka ostetud nind gianelli supa ka all.
    Nüüd mõned küsimused veel:
    1)Kas E5 koonus oleks hea otsus või on mõni muu koonus parem ? (kas kasutatud või uus ?)
    2)Soovitage ülekannet.
     
  4. kert

    kert Member

    772
    0
    16
    Ma ei soovitaks üldse koonust, annab vähe juurde ja lärmab ka rohkem. Parem org õhufilter+ malossi red sponge.
     
  5. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    originaal filter jäta jah , ülekandeks malossi / polini.
     
  6. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    nii, tänud filtri kohapealt.
    kuid ülekande osas ehk natuke täpsemalt kuna see on mul kõige nõrgem teema . :D nagu ma kuulnud siis keewayl tuleks ülekannet vähemalt 10% pikemaks teha et saada jagu väiksest tipust. Nüüd maiteagi milline sobib/millist vaja. Ma juhuslikult leidsin mingi siukse olendi :
    http://www.camex.ee/index.php?page=shop ... =1&lang=en

    mis sellest arvate ? ajab asja ära ? kui mitte siis soovitage mingit kindlat isendit.
     
  7. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    see on 4t ülekanne.
     
  8. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
  9. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    see peaks sobima.
     
  10. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    siis hea, Nii liigume edasi. Väntvõll, laagrid ja simmerid . Pakkuge siis häid variante
     
  11. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    oleneb mis silindrit tahad , mingi lahjem 70 siis jäta stock ja pane skf c3/c4 laagrid ja uued simmerid . kui on soov uuele väntvõllile siis doppler endurance .
     
  12. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    airsal t6 racing 70cc , ega see mingi püss ei ole nüüd võrreldes mingi mhride ja asjadega kuid piisavalt et mingi uus s6 vänt osta?
     
  13. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    sellega võid rahumeeli stock vändaga ringi kimuda , vaheta ainult laagrid ära kuna keeway on isegi laagrite pealt päris korralikult kokku hoidnud.
     
  14. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    m, selge . Aga pmts silinder on ainus asi mispärast uus väntvõll ostetakse? Kuna lõpuks on plaan mul plaan pmts täiesti uus roller ehitada. Nii aga järgmiseks ss vario? Multivar sobib kiiwile kõige paremini nagu ma kuulnud olen. Oled sellega nõus?
     
  15. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    väntvõlli laagrid osta C3
     
  16. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    nii vahepeal on siis nii palju juhtunud et olen veel peale pannud polini speed control vario , punase surveka ja malossy fly siduri
     

Jaga seda lehte