Format c

Discussion in 'Infotehnoloogia' started by kaarel, Jan 13, 2009.

  1. kaarel

    kaarel New Member

    97
    0
    0
    Tahaks siis format c'd teha ja leidsin sellise õpetuse : http://web.zone.ee/nevrhood/formatc_tegemine.htm
    Sättisin seal BIOS'is asjad ära ja jõudsin niikaugele ,, press any key '' , vajutasin siis suvalist nuppu aga mitte midagi ei funka , lihtsalt läheb nagu tavaliselt windowsi jne.
    Oskab keegi öelda mis ma valesti tegin või kuidas asja parandada. ?
    Proovisin originaal xp home plaadiga ja siis xp pro plaadiga ( väidetavalt booditav ).
     
  2. kiku

    kiku New Member

    113
    0
    0
    Miks sa formati teha tahad ja kui sul tuleb ette kiri "press any key" ja sa midagi vajutad siis kas cd seade hakkab häält tegema? Samas võib plaat vigane olla vms.
     
  3. copkilla

    copkilla New Member

    91
    0
    0
    probleem on arvatavasti selles et sa vajutasid valet nuppu, kui on kirjas et press any key siis seda peab ka tegema, väike pilt ka nupust : [​IMG]
     
  4. 05

    05 New Member

    53
    0
    0
    kui sul on klaviatuur usb siis ta ei leiagi seda üles, tuleb kasutada vastavat klaviatuuri pesa
     
  5. kiku

    kiku New Member

    113
    0
    0
    Oled ise proovinud USB klaviatuuriga Windowsi plaati bootida?
     
  6. 05

    05 New Member

    53
    0
    0
    Ei, aga mul on plaanis format c seega olen uurinud seda ja nii kirjutati. veel oli kirjutatud, et kuskilt tuleks see usb port lubada vms. vot tak, üritasin ainult aidata. :)
     
  7. kiku

    kiku New Member

    113
    0
    0
    Proovisin järgi, USB klaviatuur ja kõik töötas. Bootisin siis kahte plaati ja mõlemaga töötas ilusti.
     
  8. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    loogish et t66tab. kuna usb klaverid töötavad usb1.1 sätetega.

    enamus usb ajsad töötavad 2.0-ga
     
  9. Mariokro

    Mariokro Member

    412
    0
    16
    HDD panid secondaryks , CD primaryks ? Pmst olen teinud ka nii , tõmbad korra kõvaketta tagant ära. Aga no see selline , mõtetu. Aga võid tõesti proovida, keyboardi asja.
     

Jaga seda lehte