Freedo 5 mõned küsimused

Discussion in 'Soovitused' started by teet3, Juuli 19, 2011.

  1. teet3

    teet3 New Member

    27
    0
    0
    Tere,

    kuna mul pole varem rollerit olnud, siis küsiks nõu.

    Mis roller on Freedo 5?
    Kuidas on talle varuosade leidmisega ja kas neid peab alatasa otsima?
    Mis on tüüpvead?
    Kuidas kiirendus, lõppkiirus? Kas annab järgi aidata?
    Olen 184cm pikk, kas see roller sobib mulle või istun nagu pocket bike-l?
    Mis on sellise rolleri järelturu hind, näiteks 1a kasutatud rolleri puhul.
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Freedo 5 on baotiani poolt valmistatud hiina roller, kopeeritud teise rolleri pealt. 4 taktiline mootor.
    Varuosi leiab kergelt, suuremas osas hiina rollerid on sama mootoriblokiga. Kui see roller lagunema hakkab, ei peatu see niipea. Mootor loogiliselt võttes küll vastupidavam kui 2 taktilise oma.
    Tüüpvigu ei tea, pole omanud.
    Kiirenduses jääb alla suuremas osas 2 taktilistele, tippkiirus keskmiselt 50-70km/h ilma mingisuguse tuuninguta, ainult piirajate eemaldamisega.
    Roller VÕIB väikseks jääda, ise olen natuke alla 180, kuid sõitsin freedo 6'ga ning jäi mulle väga väikseks.
    Sellise rolleri järelturu väärtus langeb kõvasti iga aastaga, ühe aastaga juba kukub väärtus päris kõvasti(oleneb kuidas hoiad masinat).
     
  3. teet3

    teet3 New Member

    27
    0
    0
    kas 550€ 1a. vana ja 3900km sõitnud stock freedo 5 eest on palju maksta?
     
  4. pohjakas

    pohjakas Member

    226
    0
    16
    mul on hetkel seline,otseselt lagunenud ei ole veel,tuled viled ja mootor töötab korralikult siinani,peale talve läx ka kiirelt käima juba märtsi kuus sõitsin.mul mingi 7,5k läbisõit, vb 550eur ei ole kõigeparem hind,tingi 450 peale :D kõike ei tulnud kohe meelde kirjutada :D 8) ise olen 180cm ja põlved lenksu ei käi :D
     
  5. teet3

    teet3 New Member

    27
    0
    0

Jaga seda lehte