Freedo 6, 4takti.

Discussion in 'Soovitused' started by GM6969, Sept 28, 2010.

  1. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Ootaksin mingit infot rolleri kohta, kellel on olnud või on.

    a´la hiina juust ei maksa kirjutada!
     
  2. bimbs

    bimbs New Member

    131
    0
    0
    Re: Freedo 6

    oman ühte 2taktilist.

    normaalse välimusga masin on , kiirendus on ka normaalne stocki kohta.
    mootori kohta ei oska midagi öelda , ls on ainult 2300
    Karpa jms pole pekkis olnud ja silku , aga variaatoriga tihti jamad.
    2 korda paranduses käinud variaatori pärast , esimene kord tulid ühed kruvid lahti mingi el.starteri juurest
    ja teine kord piiraja eemaldamisega hakkas kõrisema ja läks pekki.
    aga ku ilased neil seal eemaldada piirajad siis ei tohiks küll midagi hullu olla.
    hea masin muidu hiinaka kohta.
     
  3. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    hmm kas neid tehakse 2 taktilisi ka?
    Ma mõtlesin 4 taktilist ikka.
     
  4. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Re: Freedo 6

    no seda,ma arvasin,et sa 4t mõtled:)

    aga nendel rolleritel,pidi el.süsteem jama olema vms.

    ja 2taktilisi ka võimalik soetada jah.
     
  5. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    Re: Freedo 6

    sõbral oli,ainult jamad olid,iga nädal läks midagi tuksi
     
  6. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Tänud,

    Samas kui oma oma hiinakaid mäletan oli enamusel sama elektri teema, ehk kuld reegel uue hiinaka puhul on juhtmestiku pistikud üle vaadata ( lahti, kinni pistikud ) ja kõik pirnid välja vahetada. Releed jm jamps peavad meie niiskele kliimale vastu.
     
  7. Melx

    Melx New Member

    100
    0
    0
    Re: Freedo 6

    Stock piduriklotsid on sitad, nendega ei tasu suure kiiruse pealt jõulist pidurdust teha vms mis ajab tuliseks. Endal kogemus käes, pärast pead viilima ja sada imet tegema, enne kui hakkab jälle korralikult võtma. Muidu on pidurid bueno.
    CDI on vist üks asi mis ära kindlasti laguneb millalgi(garantii case). Klapid lähevad ka ilmselt regulli, aga see on rohkem, et iga 4 taktilise teema kui hiinaka :p.
    Digitaal näidik on ka selline nagu on, aeg ajalt võib nalja teha, kuid see, et ta selline vägev on teeb selle tasa. Bena näidik vist nussib kõigil alguses 8).
    4T paned 89cc silku peale ja sportpüti alla ning ongi pill olemas !
     
  8. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Ok, see super postitus ;) Tnx.
    Põhimõtteliselt, klotsid vahetada ja CDI vabade pööretega peale ja pill korras.
    Tuunima ei hakka.
     
  9. bimbs

    bimbs New Member

    131
    0
    0
    Re: Freedo 6

    ma ei tea ära 4t küll osta

    pidurid on asjal super , pidurdavad ülihästi
    tuled näitavad ilusti ja kaugele , ainuke asi mis on jama on minul variaator , sellega tihti huiamine.
    2500 LS ja ainult variaator jamanud ,
     
  10. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Mulle meeldivad 4 taktilised, hetkel sõidan aprilia scarabeoga, kuid ei ole lihtsalt minu maitse...haiseda õli või bena järgi.
    Kellel on aega möllata ja tööl ei käi näiteks rolleriga, siis muidugi 2 taktiline, kuid mul see sõiduvahend millega tööl käin ja üle kontori haised mingi õli ja bena segu järgi on nagu imelik.
     
  11. Melx

    Melx New Member

    100
    0
    0
    Re: Freedo 6

    Antud mudeli puhul pole vast palju vahet kas 4t või 2t, 4t on suhteliselt jõuline sellel, arvestades, et see ikkagi 4t ja 50cc.
    Aga tõesti kui vaja normaalse välimusega, odavat ja haisuta masinat millega lihtsalt kulgeda on see parima masin nende kriteeriumite järgi.
    Kõige mustem asi vast on õlivahetus kui just peale garantiid ei lase seda teeninduses teha, muidu polegi muud kui bena paaki ja sõida. Ühe paagitäiega saad normaalselt sõites 180-200km(reaalset).
    Mis puutus minu pidurite juttu, siis klotse pole mõtet hakata vahetama küll. Ma lihtsalt tõin välja, et kui need tuliseks ajada tõmbab libedaks, 99% ajast ei ole normaalse sõitmise juures vaja isegi ligilähedast pidurdamist teha mida mina silmas pidasin.
    Välja võin veel tuua, et minul lagunesid mõlemad esipirnid ~1000km sees ära, seda võib ajada ka sõidu kaela sest liigun päris palju kruusa ja pinnaseteid mööda kus kive ja auke saab omajagu mis põrutavad. Samamoodi ilmselt nende tingimuste kaela võib ajada esihargi koonuse mutri mis kipus paar korda lahti tulema, ilmselt samuti vibratsiooni tulemus, stopper plekki sellel ei ole miski pärast seega neetisin ise kinni selle. Lisaks läks metsavahel sõites iste natuke puru, mingi imeliku liimiga on eest kinni pandud mille lahti lõi, seisab koos aga logiseb rohkem, phm võinuks see ka asfaldil sõites juhtuda mõne auguga.
    8)
     
  12. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Tänan väga, see on juba hea tutvustus :)
     
  13. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    üks küsimus mille olen leidnud internetist:
    BT49QT-20 (Freedo 6)

    Kuulutus:
    http://www.auto24.ee/used/592817
    http://www.auto24.ee/clients/atlante/us ... 9f357269l6
    http://allmoto.ee/detail.php?id=705f217 ... bfca35afb3

    3 erinevat firmat ja igal pool 4 klappi, kas keegi reaalselt on sellel pillil mootori lahti kiskunud?

    Kirjeldus:
    valuveljed (13"), Kvaliteetne BAOTIAN-i roller millel on uut tüüpi ja võimsam 3,2KW / 4 taktiline ja 4 klapiline õhkjahutusega bensiinimootor, 13" Al. veljed, 2x ketas pidurid, LCD näidikud (Taustavalgus muudetav), LED esimesed parktuled, kandejõud 150 kg jne. Värvivalik: sinine/valge kirju ja Oranz/musta -kirju Kiirus 45km/h (piiratud)

    See roller mida mulle pakutakse on hetkel probleemid spidokaga, ehk muudab värvi iseenesest, juhtmestik üle vaadata äkki või läbi helistada kõik juhtmed.
    Uus spidokas jällegi 1400.- Stenolingist.
     
  14. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    Olen rääkinud nendega kes selle freedo 6'ga põhkalikumalt tegelenud on, nad räägivad et jah uuem versioon on 4 klapiline, kuid see teeb vastupidi asja hullemaks, kiirus on madalam ja jõudu vähem kui 2 klapilisel. Endal siis ka Freedo 6 2 klapiline versioon. Peale panin 89cc ja liigub nüüd päris ilusti linnas sõitmiseks. See et te ilma tuuninguta tahate on üpriski suur kaotus kuna nende 50cc baotianide mootori jupid on enamus samad mis pannakse 125cc hiinakatele. Seega selles mõttes et mingi väntvõll või midagi peaks puru minema on jama jutt. Ise olen kõik elektroonika jne jamad eemaldanud peale ühe nimelt bena näidik näitab vahest puuse, et näiteks kui täiesti täis paak siis võib näidata et tühi. Ja siis kui pool paaki vahest näitab et 1 pulk vms, aga kui keerat süüte sisse-välja näitab jälle õigesti.

    Võin sulle järjekordselt pakkuda enda freedo 6'te 2009 aasta oma ja kõik korras ning vinksvonks kütusekulu on 3-4 l/100'le. Rollerit võib ka vaatama tulla ja nii :). Kui 89cc häirib võin tagasi 50cc panna :p
     
  15. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Siin vaidleksin vastu, kui on 4 klappi, siis vastupidi peaks võimsus ja tipp tõusma, motikatel sama teema, ehk esimene roller mille peal seda kasutatakse.
    Kuid jah, vaatan täna, mis pill on.

    Saan siis täna Freedo 6e.
    Vaatame, kas ma olen õnnelik, või õnnetu omanik.
    Samas ei ole seal ju midagi rasket, 50cc mootor ja juhtmestik.
     
  16. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Freedo 6 siis olemas.
    Välimus 5+ rohkem motika kui rolleri moodi.
    Vedrustus nagu puuhobune :) Sellega peaks kiiresti midagi tegema.
     
  17. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Re: Freedo 6


    no räägi siis,kellelt ostsid jms,4klApiga või 2he?

    kuidas liigub,ja mis maksis?
     
  18. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Läbisõit 2500km ( ostetud 15.05.10 ), garantiisse viin homme, kui aega on lasen üle vaadata, mitu klappi on.
    Automaailma sõnul pidavat ta väga väga hea kiirenduse ja tipuga olema ( garantii remont seal ).
    Hetkel vead:
    spidokas ( vahetab ise värve, arvatavasti kontaktid ), amort väga jäik ( tõeline puu hobune ), piirajad vist veel peal, üle 60 ei lähe ja kiirendus suht imelik...on ja ei ole ka :) pole ammu 4taktilistega sõitnud.
    Vahetuskaup oli, ei ostnud ;) ( mis mille vastu...see juba classified )
    Kui keegi peaks tahtma endale osta, siis soovitan soojalt, hiinakas, mitte hiinakas, aga välimus, ees-taga ketaspidurid, 13" rattad, väga head halogeenid ja ledid ees, kui siin variaatoris natuke muuta, rullid vedrud jne. super!
    Pean ära mainima ka selle, et olen 182cm pikk ja mu jalad vaevu ulatuvad maani, suht kõrge roller, kuid siit ka sõidumugavus, pöördesse läheb ideaalselt rattad ei libise ja taskaalu on hoida lihtne.
     
  19. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    nii garantii remondis käidu ja esmaspäeval jätan rolleri veel sinna.
    Minu Freedo 6 on 2 klapiga.
    Mida sain aga teada 4klapiliste kohta...kellel on müüge vahetage edasi, soe soovitus, kuna nendega on ikka väga mööda pandud, klappe saab reguleerida mingite x ketastega ja väga väga kiirelt läheb kogu varika osa, klapid katki max läbisõit 2500-3000, siis peaks juba uue rolleri vaatama või koguaeg paranduses käima.

    Mis on omamoodi hea ja üllatav, et spidokas vahetab taustvalguse automaatselt punaseks kui ületad kiirust 45km/h.

    Minu omal vahetati täna: spidokas, karpa ja õlid.
    Ja esmaspäeval lähevad puksid vahetusse, siis korras roller.
    Täna panin alla 5.5 grammised rullid ja kiirus 70km/h spidoka järgi.
     
  20. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Re: Freedo 6


    Võiksid ajaviiteks,teema "lugejate rollerid" alla teha
     

Jaga seda lehte