GILERA RUNNER SP 50 -07 850 EUR

Discussion in 'Arhiiv' started by Indro, Mai 20, 2016.

  1. Indro

    Indro New Member

    1
    0
    1
    Andmed lühidalt: kasutatud, mopeed, tumepunane, odomeetri näit 5500, väga heas korras, bensiin, tagavedu, 2 kohta, vigastused (väike täkke küljel, mis ei paista silma), hooldusraamat, Kandevõime (kg): 200, Maksimaalne kiirus (km/h): 100, varuosad kaasa (varuvõti).

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Müüa siis üks väga heas korras roller, puudub igasugune tuuning. Piirajad on eemaldatud vaid variaatorist, kuid lisaks on piirajad summutis, mille eemaldamisel saavutabki tippkiiruse 100 km/h. Praegu on tippkiirus 70 km/h. Pole ise neid eemaldanud, sest ei leia vajadust nii kiiresti sõita. Roller pole sugugi halvem kui mõni Aprilia sR mis igal teisel tagumiku all, sest tootja on neil sama ning mootor ka täpselt sama. Seega on võimalik olla sellise rolleriga originaalne ning tasemel samaaegselt. Roller pole avariiga kokkupuutunud ja kriime ka väga vähe, täpsemalt 1 täkke, kuid see pisike ning peidetud. Müün rollerit vaid sellepärast, et sõidan autoga juba pikemat aega ja see lihtsalt seisab. Roller sai ostetud tutikana 2011 aastal (esimene omanik olen).
    Rolleril on ka jalasoojendus ning küttepaak jalgevahel, mis võimaldab pagasnikus rohkem ruumi. Kõik paberid on korras ja roller on arvel. Kui mul oleks vaja rollerit, siis ma ühtegi teist rollerit sellele ei eelistaks, sest see on äärmiselt mugav ja vajadusel kiire.

    HIND: 850 EUR

    Roller asub pärnus.
    Huvi korral helistage 52 55 773 või kirjutage [email protected] ;)
     
    Last edited: Mai 25, 2016
  2. raunoh

    raunoh Member

    87
    0
    6
    Tee hind paremaks
     

Jaga seda lehte