gilera runneri tuunimine.

Discussion in 'Tuuning' started by cannabis, Veebr 20, 2008.

  1. cannabis

    cannabis New Member

    5
    0
    0
    Roller ise hetkel praktiliselt stock,aga enne uut hooaega oleks plaan natuke nokitseda.mis juppe oleks kõige targem alguses osta? 4000.- väärtuses
     
  2. Gas

    Gas New Member

    267
    0
    0
    kindlasti sport sumps :wink: ja vario.
     
  3. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Osta mingi 70cc sport silinder (DR Evo, Malossi/Polini Sport) - u. 2000.-
    Osta mingi lahjem sportsummuti, kasvöi kasutatud - Gianelli Reverse/Yasuni Z sobib täitsa. Maksavad u. 1200.- - 2200.- Kangemat pole eriti mötet alguses, sest muidu hakkab liigselt väntvölli koormama.

    + siis veel igasugu pudi nagu suurem peadüüs karburaatorisse, u.1.5g kergemad rullikud variaatorisse ja kangem survevedru (Malossi kollane/punane).

    Esialgu on see norm - kui rahhi juurde saad siis suurem karbu 17.5mm alates kuni 21mm vöi nii.. (DellOrto/Arreche 17.5mm/19mm/21mm = u. 1000.-)
    Kui karbu ka käes siis kas tugevamad väntvöllilaagrid (SKF C3/C4 = u. 300.-) vöi nendele lisaks ka racing väntvöll. (Doppler Endurance = u. 1800.-)
    Sportvariaator samuti millalgi Malossi Multivar/MHR vöi Polini Speed Control. (u. 1100.-)

    Selle väntvölliga on nii, et kui originaal on korras ja loksu sees ei ole siis sellega annab esialgu söita küll - kui juba loks sees siis soovitaks uus osta, sest kui vänt läheb pekki siis läheb kogu silindridela ka tavaliselt sinna samasse järgi.
    Kui köhkled siis originaalvändale vöib ka lihtsalt tugevamad laagrid osta.
     
  4. cannabis

    cannabis New Member

    5
    0
    0
    kust neid vidinaid tellida või osta on võimalik?
     
  5. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Ma arvan, et sa vöiksid natuke OTSINGUT kasutada ja ISESEISVALT foorumis ringi seigelda ennem kui suudad midagi sellist uuesti küsida.


    Otsi VARUOSAD alafoorumist.
     
  6. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Kuna paljudel Runneritel(sh minul) on stockis 17,5mm karpa, siis uut karpat pole ju mõtet osta :wink: Endale panin 4000 eest Yasuni R sumpa(3000.-) ja Polini Speed Control vario(1000.-). Pole veel proovinud, aga peaks liikuma hakkama küll :wink:
     
  7. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Ühelgi 50cc Runneril ei ole stockis 17.5 karbut - see on ainult Aprilia dela minuteada. Arvatavasti oli ka sinu rollerile see möne eelmise omaniku poolt peale kruvitud.
     
  8. nm5

    nm5 New Member

    6
    0
    0
    Runneritel on ka 17,5mm karpa peal.
     
  9. cannabis

    cannabis New Member

    5
    0
    0
    jap mul on 17.5mm karpa..
     
  10. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Täiesti kindlalt on..Neil on veidi erinev silkupea kamh Aga muidu minu soovitus on ülevalpool :wink:
     
  11. cannabis

    cannabis New Member

    5
    0
    0


    sai nüüd need jupid tellitud eks näis mis saab..:p
     
  12. brooker

    brooker Member

    516
    0
    16
    Sorri et ot lasen kuid siin on varemgi foorumis vaieldud ,et kas on 12mm või 17.5mm. Ma ei tea , endal on STOCKIST peale olnud 12mm. Arvatavasti oleneb see tootmisaastast.. Niiet kindlat ei saa keegi midagi öelda, kui ei teata aasta arvu.
     
  13. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    niipalju, kui ma neid gilerasid näppinud olen siis kõigil on olnud 12mm Weber karpa
     

Jaga seda lehte