Gondlite värvimine,hooldus ja tuning Rakveres

Discussion in 'Tuuning' started by intz25, Sept 30, 2009.

  1. intz25

    intz25 Member

    72
    0
    6
    Kogemata leidsin selle foorumi seoses ühe auto müügi lingiga:) Siiani teinud rakveres autode remontti ja kere ning värvimis töid, pakuks sama teenuse välja ka Rakvere rolleri meestele.
    Hinnad soodsad ja kokkuleppel, kuna ei ole firma.
    Aitan ka värvi valikul ja ideede teostamisega:)
    Kuna pole varem rolleritega tegelenud siis pakuks esialgu välja kaks hind........ 1500.- krooni rolleri värvimine, kui toote ise värvi, eeltööd,katmine ja grynt hinna sees.............. 2500.- eeku siis teie valitud värvitooniga, kui ise värvi sebin.
    Võimalik ka plastik osade remontt, kui juct paari ruutsentimeetri suurustex tükkidex ei ole :lol:
    indrek
    56397385
     
  2. efkz

    efkz Member

    162
    0
    16
    1. 1 Liiter värvi 1300 eek millega saab omajagu gondleid värvida ehk vähemalt terve rolleri juba.
    2. Firmad teostavad värvimise 500 eegi eest . ehk kokku 2000 eek ? ja sa tahad nsm töö eest 2000 eek juba ? nat kallis :)
     
  3. intz25

    intz25 Member

    72
    0
    6
    Nagu ütlesin ei ole varem rollereid teinud , vaid autosid :D hind ei ole kivist kõik oleneb kokkuleppimisest ja töö keerukusest:D muidugi on asi odavam kui tahetaxe tavalist ühevärvilist metallikut:)
    Kindla hinna annan ikka alles siis kui olen aparaati või juppe vähemalt pildi pealt näinud.
    Rolli mängib ju see ka palju kriime ja palju plastikut parandama peab:) Niiet küsijale suupihta ei lööda, kui tullakse näidataxe aparaati ja avaldataxe oma soovid ja mõtted asja üle:D
     
  4. kevv-

    kevv- New Member

    929
    0
    0
    palju sa ainult värvimise eest tahad ,metalikuks, värv minu poolt , kondlid on parandatud ja eeltöö tehtud, 3suuremat plastikut ja 2 väikest.
     
  5. intz25

    intz25 Member

    72
    0
    6
    oleneb kui suur on suur:D:) kuid teeme siis otsa lahti nende rolleri juppide värvimisega , et raffas töökvaliteedist aimu saax:) Niiet pakun sulle koguhinnax 3suurt+2väikest 1000.-
    Minu arvates on see norm hind, kuna auto tiiva värvimise eest olen siiani küsinud 800.- ja teeninduse hind on keskmine 1500.-
    Avaldage aga julgelt arvamust asjast:D
    P.S hind selline , et otsa lahti saax:)
     
  6. efkz

    efkz Member

    162
    0
    16
    1000 eek töö tasu ?

    Nii palju , siis sul kamber nagu ma eeldan eks ?
     
  7. intz25

    intz25 Member

    72
    0
    6
    jep:) ei ole kambrit.
    Selline on hetkehind, kuna pole gondleid näinud ja kuni see nii jääb on ka hind selline.
    Võileiva hinna eest pole ka mõtet tööd teha, hind vastavalt kvaliteedile.
    Auto tiib sama suur umbes kui rolleri suurem gondel ja selle hind kliendi värviga kuskil 700-800 eeku ja sa tahad 5 gondlit saada alla 1000.-
     
  8. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    No offence aga ma sain rakvere lähedal värvija 500eek eest, kvaliteeti sitaks.
    No kui sul oleks värvid hinna sees, siis oleks norm juba mingi 2500eek rolleri eest või 3k.
    Mul läksid värvid ja mõllud 1100eek.
     
  9. kevv-

    kevv- New Member

    929
    0
    0
    Mis kvaliteedist siin rääkida ,kui sul ei ole kambrit kus värvida.
     
  10. intz25

    intz25 Member

    72
    0
    6
    kamber on tolmu eemale hoidmiseks ja kuivatamiseks muide, samas ka ventilatsiooniks, et garaaz ei olex vävi haisu täis ja värv ei lendux igalepoole teistele detailidele jne:) tavalistes garaazides värvitaxe terveid autosid ja väga hea kvaliteedi ja sa arvad et ei saa nüüd rolleri gondleid värvitud vä:)
     
  11. intz25

    intz25 Member

    72
    0
    6
    Tänud infi eest:D nagu algul mainisin siis rollerid uus teema minu jaox, seega ei oska millegi erilise järgi orienteeruda.Nagu siiani tundub siis võrreldes auto osadega hinnad erinevad:)

    P.S teiste linnade tegijatelt hinnasoovitused PS-i teretulnud
     
  12. intz25

    intz25 Member

    72
    0
    6
    Kuna pole varem rolleritega tegelenud siis pakuks esialgu välja kaks hind........ 1500.- krooni rolleri värvimine, kui toote ise värvi, eeltööd,katmine ja grynt hinna sees.............. 2500.- eeku siis teie valitud värvitooniga, kui ise värvi sebin.

    Esimeses postituses oli selline lause, kes kommenteerijatest ise lugenud ei ole:) vaadates siinseid teemasid ja ära kuulanud ka mõned omaala profid siin siis hind igati norm:)
     
  13. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    Pane ehk tehtud töödest pilte?(kui on)
    Siis ehk inimesed saavad aru, mis kvaliteet jne.
    aga edu äris.
     
  14. intz25

    intz25 Member

    72
    0
    6
    edu läheb ikka vaja:D sama sullegi:) ex kui mõne rolleri tehtud saan siis panen, näd vah üx auto vaja üle katta, ehk lükkan needki pildid siia, kuigi pole eriti teemakohane:D
     
  15. intz25

    intz25 Member

    72
    0
    6
    Küsige aga julgelt pakkumisi:D
     
  16. intz25

    intz25 Member

    72
    0
    6
  17. intz25

    intz25 Member

    72
    0
    6
  18. intz25

    intz25 Member

    72
    0
    6
    veidi uut ja huvitavat siis:D terve rolleri gondliringi poleerimine ja vahatamine 300.-
     
  19. intz25

    intz25 Member

    72
    0
    6
  20. intz25

    intz25 Member

    72
    0
    6

Jaga seda lehte