HÄÄLETUS - 2012 Hooaja avamise NightRace

Discussion in 'Tartu kokkutulekud' started by Edso, Apr 14, 2012.

?

Kas sina tuleksid ja võtaksid osa NightRace'ist

  1. Jah, öösõit pole paha mõte.

    29 vote(s)
    65.9%
  2. Ei, kahjuks mina osa ei võta, aga kes teab võibolla.

    15 vote(s)
    34.1%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Edso

    Edso New Member

    39
    0
    0
    .


    Night race toimub peale hooaja avamist, NightRace'i kogunemis koht öeldakse hooaja avamise päeval.
    Usun, et kellaajaks on 24.00 (praegune otsus)
     
  2. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Võiks rääkida ka mis üritus endast kujutab ja mis võitmiseks tegema peab.
     
  3. Edso

    Edso New Member

    39
    0
    0
    Lihtne, oleneb palju osavõtjaid on, mõte siis selles, et pead jõudma ettenähtud kohta esimesena ning oledki finaalis, ei ole mingeid kindlaid radasid, lihtsalt valid ise kõige lühema tee, mis sinuarust tartus olemas on. Sihtkohad pole stardist liiga lähedal ega liiga kaugel. Sõltub osavõtjate arvust, mitu sõitu korraldame.

    Nagu omavaheline kihlvedu, aga et osaleda pead midagi ka panustama.
    Kas oled võitja või oled kaotaja, oleneb sinust kui nutikas oled 8)

    50cc võistlevad omavahel ja 70cc omavahel.


    Loodan, et saite aru milles põhimõte seisneb. Mitte midagi erilist, vaid lihtsalt öösõit. (NightRace) 8)
     
  4. kapa123

    kapa123 New Member

    643
    0
    0
    Nagu aru saan siis toimub see asi liikluses? :roll: :eek:
     
  5. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    hea võimalus EP töötajatele EV eelarvesse raha toomiseks.
     
  6. Edso

    Edso New Member

    39
    0
    0

    huvitav küll millest sa räägid :lol: ,,, mitte midagi ebaseaduslikku,, lihtsalt rollerite kokkutulek öisel ajal ja kõik 8)
     
  7. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    "ette nähtud kohta esimesena jõudmine" paistab küll vähemalt mõõduka kiiruseületamisena ja kavalamad vennad küllaltki tõenäoliselt sõidavad ühesuunalistel tänavatel kahes suunas jne. mina küll teeks nii kui olen 1€ mängu pannud!! :lol:
     
  8. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Olgem ausad see jah natuke nadi värk, ilmselgelt keegi ei viitsi ju 45 töristada sihtmärki, eriti kui veel raha mängus ja nagu rallitaja ütles tulevad ka liiklusohtlikud manöövrid ja kõik muu. Kui midagi korraldada tahad siis kasvõi miskisugune "drag" race kuskil mittesõidetaval teelõigul, millel korralikum asfalt on. Näiteks prisma taga, kui sealt stop märgist ja raudteest edasi vasakule sõita, seal suhteliselt uus asfalt ja vähe kasutatav tee. Raadi oleks vb ka hea variant aga sinna minu andmetel peale 7 õhtul enam minna ei tohi ja betoon plaatidest tehtud tee ka parim pole.
     
  9. Yaroxxx

    Yaroxxx New Member

    399
    0
    0
    5 +

    Võiks mingi ns öösõidu või dragi teha ikka.
     
  10. Edso

    Edso New Member

    39
    0
    0
    Ma saan sinust aru, aga see drag on juba vana värk ja pealegi milles point kui sa avaldad selle korraldamis koha, meie korravalvurid on õhtuks seal... sa ületad lubatud kiiruse ja ongi kõik...kuskil mujal sa juba enam seda ei korralda...

    Kuidas keegi tahab, see on igaühe valida kas igav öösõit mööda tänavaid mida on juba palju kordi tehtud või sõita juba mingisuguse mõttega, et need meie Tartu tänavad meile meelde jääksid...

    Rallitaja ülevalt poolt, on küll positiivse mõttega ning ma toetan tema arvamust...
     
  11. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Kahjuks siis pole mul küll mõtet osa võtta, kui mingi tänavate peal võistlus tulemas...
     
  12. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Mida te krt vingute. Tahaks näha venda kes sõidab liikluses 45kmh kui piirajad ja muu nodi peal.
     
  13. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    ega kõik ei pea korraga rallima, nkn mingi rahvas sõidab ns rahulikult, need kes tahavad saavad teha mingist punktist mingisse punkti race lihtsalt, see et selline idee välja käidi, ei tähenda, et kõik nüüd sinna rallima ronivad :p
     
  14. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    No siis lööksin küll vast kampa :) (Sorry, et mu jutt teemast mööda läheb)
     
  15. madis'

    madis' Member

    912
    0
    16
    m2ngus, võiksid maha rahuneda oma 4t jutuga, arvan et ei ole ainuke, keda su postcount närvi ajab. Tuimalt igas teemas sokid enda 4t kiirusest, mine lase koolipäeval ketsi ja tao onni vms, jää vait ükskord.

    Ise kohal.
     
  16. kämps

    kämps New Member

    8
    0
    0
    päris äge värk. vähemalt minu arust
     
  17. >K<

    >K< New Member

    971
    0
    0
    kahjuks on mul ka 4t ei saa ka osaleda kahjuks :roll:
    lasen tagal mooda teist
     
  18. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    :lol:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte