Hämmastavalt tark küsimus rollerite kohta!

Discussion in 'Soovitused' started by Sick, Mai 8, 2010.

  1. Sick

    Sick New Member

    60
    0
    0
    Küsimus siis selline , et olles ostnud rolleri Kymco Agility 50cc (millel on massive läbisõit 13k kopikatega :eek: ) tekkis mul küsimus : millised mootori osad peaksin ma eelisjärjekorras ära vahetama ? Ma ilmselt ei pea selgitama , et ma ei tea rolleritest eriti palju :lol:
     
  2. MuNa

    MuNa New Member

    311
    0
    0
    uued r6ngad 2kki
     
  3. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    rihm ja vario rullid võivad juba kandilised ollasõltub ka millal õli vahetatud
     
  4. Sick

    Sick New Member

    60
    0
    0
    Silinder jääb samaks siis , vahetan ainult rõngad? ja mille järgi ma neid rõngaid ostma peaksin ? :) Rullid on mõnda aega enne ostmist juba vahetatud , suht kandilised teised :|
     
  5. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    suuruse järgi
     
  6. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    kui midagi ringi pole tehtud siis lähedki poodi ja küsid kymco agility 50 rõngaid. 39 on silku diam.
     
  7. rregular

    rregular Member

    423
    0
    16
    13 000 pole kindlasti mässiv, kui rääkida mässivist siis minu 24 500 ei ületa miskit.
    EDIT: kui tahad et masin koos püsiks siis lase viia hooldusesse ja vaheta kulujupid, piduriklotsid, õli, kontrolli voolikud üle jne.
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Kindlasti peale ostu mootoriõli vahetus, nii suure läbisõidu juures lõppülekanne õli niikuinii vahetatud pole, lase see ka välja ja pane uus. Piduriklotsid, rihm, pidurivedelik, küünal... vajadusel käia üle amordid jne.
    Kindlasti variaatori sisu ka üle vaadata, kas rihma laius on veel lubatud piirides, rullid ümmargused ja siduril hõõrdkatte jääki.

    Mis puutub mootorisse, siis juhul kui ta veel sõidab tuleb mõõta kompressioon ja vaadata remondimanualist, millal on remondi piir. Kui on alla piiri siis lammutama, muidu aga pole mõtet näppida...
     
  9. pwnt13

    pwnt13 Member

    64
    0
    6
    Miski ikka ületab . Minu Pesukoti 54000km näiteks 8) :lol:
     
  10. garli12

    garli12 Member

    105
    0
    16
    T6si jutt
     

Jaga seda lehte