Hiinarollu Rhon lh50qt-c 2009' 70cc

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Hiinarollu, Apr 4, 2015.

  1. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Tere rk rahvas! Olen siin foorumis olnud kaks aastakest ja teilt abi küsinud oma rollu kohta, aga nüüd ma mõtlesin teha ka enda masina kohta selle teema ära! Enne ei olnud julgust, sest kartsin liiga palju halba tagasisisdet, mis võib mult tegemise tuju ära võtta. Nüüd on ta mul aga valmis saanud ja teen selle teema lõpuks ära oma ratsust :). Ostetud sai ta 2013 aasta sügis-talvel ja koju sai toodud esimese lumega. Peal oli tal uus silku ja sees Doppler Endurance.
    Paar kuud peale ostmist: [​IMG]

    LIST:
    Silinder: Mingi 70cc
    Plokk: CPI Oliver Sport
    Väntvõll: Doppler Endurance
    Summuti: Gianelli Reverse
    Sidurivedrud: Malossi kollased
    Survevedru: Kollane
    Rihm: Naraku
    Rullikud: 6g
    Variaatori jahutustaldrik: Naraku

    VÄLIMUS:
    TNT õhusuunaja
    Must-valge värvilahendus
    Numbrimärk tõstetud tagatule alla
    Esigondlit muudetud
     
  2. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Rhon lh50qt-c 2009

    50cc oli masin ja tippkiirus oli tal 75-80. Vahepeal suutsin selle ära lõhkuda ja siis seisis ta tükk aega, kuna ei osanud midagi teha temaga... Vurasin temaga kaks aastat ringi külavahel, kuni said load tehtud ja tuli ka masin arvele võtta. Tegin ta siis korda ja saigi roheline number külge.
    http://www.upload.ee/image/4616040/numbriga.jpg
    Sõitsin siis sellega kuu aega ringi, kuni ta mul natuke enne kindlustuse lõppu sügisel teeäärde jättis mu. Sai auto taga koju tõmmatud ja jäi jälle seisma.
     
  3. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Rhon lh50qt-c 2009

    Kuna mul ei olnud eriti kõva mehe maine selle masinaga ja endal oli ka väga rõve sellega aeglaselt kulgeda, siis otsustasin hakata masinat arendama. Sai siis peale ostetud 70cc silkukomplekt. Kahjuks ei hakanud ta mul sellega liikuma ja tüdinesin nii ära juba, et viskasin ta müüki korraks. Siiski jäi asi mul katki ja hakkasin asja edasi arendama. Olin ostnud mõned kuud varem omale cpi oliver spordi bloki ja sai siis kogu vana mootori sisu uude üle tõstetud, sest eelmisel oli üks tikkpoldi blokisisene keere totaalselt läbi. Asi ei liikunud ikka korralikult, aga siis sai sisse ostetud kollane survekas ja asi hakkas juba liikuma. Lisaks sai uus rihm ja 8g rullikud (tunduvad metsikult rasked eks :D).
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] cpi stock vända välja võtmine
     
  4. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Rhon lh50qt-c 2009

    Lõpuks sai ka ostetud GIanelli Reverse omale ja kohe ka alla pandud, mis sest, et olin kodus haige ja mujale ei liikunud, garaazi ei saa ju minemata jätta :D. Maha sai võetud gondlid, et talvise proovimisega katki ei läheks. Lõpuks sai siis mootoripool korda ja oli aeg välimusega tegelema hakata. Gondlid sai esialgu pestud ja üle lihvitud. Eemaldasin ka selle koleda pika porilaua.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Rhon lh50qt-c 2009

    Lõpuks asusingi värvimise kallale. Otsustasin teha must-valge.
    [​IMG] Kuivavad
    Paar päeva hiljem oli lõpuks aeg näha milline näeb välja uue välimusega ratsu.
    [​IMG]enne kokkuladumist :)
    [​IMG]tagantvaade
    [​IMG] tagumik
    [​IMG] eestvaade
     
  6. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Rhon lh50qt-c 2009

    Sai kindlustus ära tehtud ja esimest korda üle mitme kuu liiklusesse mindud. Kuradi hea tunne oli ikka sõita :D
    [​IMG] iPhone teab, kuidas pilte teha :D
    [​IMG] nüüd olen nagu pervert- kõik mustuse täpid saab maha nühitud kohe.
     
  7. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Rhon lh50qt-c 2009

    Eelmine nädal sai ette võetud üks 40km pikkune reis ja no ikka 15km enne kodu läks rihm puruks :-x
    [​IMG] õnneks olin koos kasutajaga Kerdo16 ja sai kokku seotud kõik leitud nöörid, ning Aeroxi jõudu kasutades kodupoole kulgetud.
    Sai siis ostetud uus rihm: [​IMG]
    Kuna see uimane minek hakkas ajudele, siis ostsin malossi sidurivedrud- peale läksid kollased: [​IMG]
    Praegu ootan uut variaatori jahutustaldriku tähikut, mis peaks jõudma teisipäevaks.
    Selline on mu projekt olnud siiani, aga ta pole kindlasti valmis! Hakkan seda teemat ikka uuendama 8)
     
  8. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Võiksid mingid suuremad veljed alla istutada kuidagi, aga praegu näeb juba täitsa viisakas välja, edu! :p
     
  9. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Suur aitäh! Aga need veljed on täitsa pirakad juba ju :D
     
  10. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    No tegelt oleks Aprilia velgedega suht bueno pill! Edu masinaga 8) Kas minarelli horiz orig blokile ei ole mõelnud?
     
  11. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Ma nüüd vaat olengi kahevahel kas osta minarelli või hoopis mõni firmamasin :D Aitäh!
     
  12. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Odavam ja lihtsam osta kasutatud firmamasin :D
     
  13. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Unistuste masin oleks r, aga no ma praegu jään oma musikese juurde ikka :D
     
  14. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Vahepeal jahutustaldriku tähikut oodates pole midagi toimunud. Täna sai pesemisrõõme nauditud, kuni mu koer otsustas mulle hambad säärde ja kätte lüüa ja rolleriga tegelemine jäi pooleli :-x
    [​IMG]
    [​IMG]
    Homme jõuab loodetavasti kauaoodatud tähik...
     
  15. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Täna läksin suure tuhinaga tähikut tooma, aga nagu ma kartsin, olidki nad tellinud 13mm nuudiga, mitte 16mm :-x No kuskil peale Camexi pole seda tähikut ja sinna ma ei satu :(
     
  16. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Õnneks saadab Camex mulle selle post24-ga :) Jumal tänatud. nüüd jään ainult ootama.
     
  17. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Hetkel pole muud lisada, kui et sain jupid kätte ja masin hakkas järjekordselt mu ajusid nu**ima :)
     
  18. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Osta aprilia või yamaha ja lõpeta investeerimine mingi hiinaka alla, lõpuks remondiga teed ikka sama hinna välja. Elu näidanud seda.
     
  19. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Enda kogemusest võin öelda, et kui asi veel tõsisemalt ette võtta siis 2x kallimaks läheb, kui kohe firmakas osta :D
     
  20. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Sessuhtes, et praegu lõpetas tujutsemise ära ja hakkas liikuma, aga ma tahan ju sõita millegagi :D Pealegi ma ammu normi aprilia raha sinna alla pannud juba :D 100€ on mul kogutud eesmärgiga Aprilia osta, aga ma raudselt kulutan masina peale selle :D nii armsaks saanud kuidagi. Rollu jaoks peaks koguma talvel, kui ei saa sõita ja teine masin raha ei võta :D
     

Jaga seda lehte