honda dio tuning.

Discussion in 'Tuuning' started by raitsman, Aug 11, 2009.

  1. raitsman

    raitsman New Member

    167
    0
    0
    Kas keegi oskab seletada kus võib olla honda diol piiraja vms.. :D
    endal vanem honda dio sr .
     
  2. Flint182

    Flint182 New Member

    68
    0
    0
    CDI on üks piiraja ja tavaliselt ka sumps ;) Pane sportsumm ja sport vario ja masin liigub ;)
     
  3. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    Palju sul hetkel välja jookseb?
     
  4. raitsman

    raitsman New Member

    167
    0
    0
    eem mingi 45 . a me vaatasime sõbraga, mul on prg üks peenike rihm peal . kui panna laiem kas siis annaks kiirust juurde? mul on umbes nii peenike rihm nagu siksi keneka vms rihm :D
     
  5. Flint182

    Flint182 New Member

    68
    0
    0
    Diodel ongi lühike ja peenike rihm laiemat on mõtetu panna ;) Pigem rohkem pingul, mul müüa üks rihm diole :) NR:6675707
     
  6. raitsman

    raitsman New Member

    167
    0
    0
    majtea mul on siis korralik rihm siis , aga miks ta nii aeglasti liigub siis ?
    sain teada et varem oli ta 70 välja jooksnud
     
  7. Flint182

    Flint182 New Member

    68
    0
    0
    Vaata kui sa paned laiema rihma jookseb see sealt pealt maha. Liiga pingul rihm annab toppi ja lõdvem rihm annab lõppu juurde niiet eitea mina mida sa siis lõouks muuta tahad ? Mul muidu varuosi müüa diole ;) Tule ja tseki üle :) NR:56675707
     
  8. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    Mul kh sama asi aind 45 läheb välja :|
     
  9. swop3

    swop3 New Member

    785
    0
    0
    Mul ka üle 50-ne minna ei taha kohe mingi väe võimuga , masendus juba ,et nii sitasti liigub :-x
     
  10. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    ma sain enda masinast ca 80 - 90 kätte.
    MA jamasin ise cdi ja rihmaga.AGA põhiliselt rihm aitab , ma panin hiinaka rihma ( see venis välja) Ning vahetasin silindrikaane vahelise tihendi.
    NING SUMM LASI KA TIHENDI JUUREST VEITSA LÄBI. Malossi sinised siduri vedurd ja stock survekas oli ka .Ning Sport cdiga oli tulemus 80-90 km h , ja kahe inimesega suht sama. Muide sport cdi on alles , ning endal ei ole midagi teha sellega , kuna uus roll.
    NEIL KELLEL on dio 70 cc siis reduktor on see mis megalt kaasa aitab. ning vario vahetus annab ka tippu juurde .
    PM SAMUTI , KUI SILINDRIS PORDID puhtaks teed , siis see ka aitab. Väljalaske port kipub sitaseks minema , ning rõngaste vahetus kui kulunud on .

    MUIDE RIHMA OSTSIN MA BRAUERIST . esimesed päevad oli kiirendus nii , et tõmbas ratta maast lahti , ning siis hakkas aja pikku kiirust juurde viskama.

    AGA , MUIDU soovitan pigem kas vario , või 70 cc ja reduktori vahetust. See annab kõige paremini tippu juurde.
     
  11. Flint182

    Flint182 New Member

    68
    0
    0
    Endal on :

    5.1 rullid
    malossi kollane survekas
    valged sidurivedrud ( kohe punased v kollased )
    tecnigas sport summ
    tnt racing koonukas

    ülejäänud stock ja masin jookseb 70 välja :)
     
  12. t210d4

    t210d4 Member

    367
    0
    16
    kle dio vario rihm küll nii peenike pole kui siksi geneka rihm. :eek: kindlasti osta kõigepealt uus rihm, kuna ise pole näind ühtegi dio-t mis stockis üle 45 ei lähe.
     
  13. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    rihm tavaliselt aitab suht, samuti kui on 70 cc siis reduktor
     
  14. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    Aga kas sul see CDI töötab ilusti? Äkki ärid mingi raha eest maha?
     
  15. swop3

    swop3 New Member

    785
    0
    0
    Nüüd ükspäeva oli hea nali , mõtlesin ,et ostaks siis uued rullid dio-le noh mõeldud tehtud . sai kohe ära ka vahetatud ja hakkasin siis proovima , noh alguses mõtlesin ,et vajutan lutti põhja et hakkab uimama kindlalt , noh vajutasin lutti põhja ja läks näpust raibe :lol: Sellise tõmbe võttis taha ,et jube segu ka paigast ikka jubedalt . Aga näed saa 5km/h tuli juurde :D Noo oleks mingi 6.5g rullid siis oleks veel rohkem aga rakveres polnud üle 5.5g-te võtta niiet otsustasin nende kasuks , ja kiirendusega autodele jalgu ei jäänud :)
     
  16. Flint182

    Flint182 New Member

    68
    0
    0
    Endal 5.1 ja pm puhta gaasiga tagale :) Eile läks ka käest ära aga suutsin ohjeldada :D
     
  17. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    wtf- vaatas mu roller üle ostis ise jupid, mis vaja ja nüüd läheb roller65km/h+ välja (ennem läks 40km/h) Väga hea töö tegi :p
     
  18. Flint182

    Flint182 New Member

    68
    0
    0
    mis juppe üldse mõtet siis diodel vahetada kui tahad tippu juurde? :D
     
  19. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    kui tahad tippu , siis ise soovitan

    RULLID, RIHM JA VARIO. ning ehk , kui tekkib vajadus vahetada ka sidurivedrusid :D
    70 cc oleks reduktor see mis paneb masina kohe räigelt tippu viskama .
     
  20. Biker Boy

    Biker Boy New Member

    10
    0
    0
    Minu oma liigub 75km/h ntx:D
     

Jaga seda lehte