Hr Mcd BMW 730 e32

Discussion in 'Lugejate autod' started by hr mcd, Juuli 24, 2013.

  1. hr mcd

    hr mcd Member

    711
    0
    16
    Sai siis umbes paar nädalat tagasi soetatud BMW e32 730 138kw manuaal kastiga.
    Sisuks siis sportnahksisu, istmed liiguvad igatepidi elekriga(va peatoed kuna mingi kala sees, homme võtan lahti istmed ja teen korda),TEHTUD
    Kere on täiesti rooste vaba.
    All BMW Style 32 16" valud.
    Peal M paketi rool.
    Tehnika kõik väga ok. (va sidur, mis vajab vahetamist, uus siduri komplekt olemas, kuid pole viitsimist ära vahetada)
    Mõni pilt ka
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. hr mcd

    hr mcd Member

    711
    0
    16
    Võib PSi pakkuda ka vahetusi(AUTOSID)
     
  3. Silverr

    Silverr New Member

    298
    0
    0
    Ma ei viitsi lugemagi hakata, aga kui tümmi pole on mõttetu.
     
  4. hr mcd

    hr mcd Member

    711
    0
    16
    Ah ole vait. Seitsmesel pole subo vajagi. Seal juba niisama haige bass. Kuid jah. Varsti tuleb midagi ilusat sinna.
     
  5. SLR

    SLR New Member

    124
    0
    0
    Seitsmene bemm võrriklubis :eek:
     
  6. hr mcd

    hr mcd Member

    711
    0
    16
    Nagu näha siis jah.
     
  7. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Voh õige auto ostetud, võiks aint võimsam kone ja rohkem varustust olla. Muidu soovin palju edu, e32 üks mu lemmikutest bemmimaailmas. Aga SLR, mis selles nii imelikku siis?
     
  8. SLR

    SLR New Member

    124
    0
    0
    Asi on selles, et nagu näha siis siin RK-s liiguvad põhiliselt ikka kolmesed bemmid (e36). Endale kolmesed ei meeldi eriti, no e30 tegelikult meeldib ainukesena. Viiesed mulle meeldivad, e28, e34, e39. Nendest siin rk-s olen ma näinud küll kahte viimast. Haininast olen vist ainult ühe teema leidnud siit foorumist, see oli ka ikka aastaid tagasi.
    Seitsmest bemmi pole ma vist siin foorumis kohanudki. Võib-olla on kunagi olnud ka, aga pole asjaga kursis. Endale ka loomulikult e32 meeldib. E38 on küll selline masin, mille peaks ikka kunagi endale soetama. Maksku mis maksab.
     
  9. hr mcd

    hr mcd Member

    711
    0
    16
    E38 ka täitsa olemas. 740 210kw
     
  10. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    ei tea mis siin imestada,e32 saab vabalt alla 1k euri kätte,kaasaarvatud ka tippmudeli 750i.

    muidu olen endalegi mõelnud sellise soetamist,kunagi ma seda ka kindlasti teen.
     
  11. hr mcd

    hr mcd Member

    711
    0
    16
    Saab vabalt alla 1k kätte küll. Kuid need kas väga kehva kere je tehnikaga ja lisaks veel tekstiil sisuga. Sellel kere perfektne, 2 mõlgiga(1 juhiuksel ja teine kunde poolsel tagumisel poritiival), Sees elektriline sport nahksisu jne.

    Aga eks neid liigub igas hinna klassis
     
  12. hr mcd

    hr mcd Member

    711
    0
    16

Jaga seda lehte