Ilgelt kohe abi vaja!

Discussion in 'Soovitused' started by Ketšup, Juuli 12, 2010.

  1. Ketšup

    Ketšup New Member

    3
    0
    0
    Tervist ässad,

    siuke mure, et isaga arutasime ja tegime asja selgeks, et sebime mulle rolleri. Nii rääkisin asjad talle puust punaseks selgeks, mis oleks mu soovid.
    Nr.1 võimalus oli siuke http://www.rolleriklubi.net/viewtopic.php?f=41&t=53380
    Usu või ära usu, aqa tüüp hakkas ise ka foorumis ringi uurima ja leidis siis täiesti uue Kymco Agility 50cc. Point on selles, et üks tuttav, kes töötab kuskil rollerirendifirmas, soovitas seda. Pidavat olema kvaliteetne ja tee äärde ei jäta. Täiesti usun seda, aqa ei ole aega ja pappi, et ise nüüd tuuninguga vaeva näha, kui siis ainult nipet näpet, aqa see selleks.
    Tõesti soov oleks midagi mõnusamat ja edasiliikuvamat saada. Probleem ongi siis selles, et isa on kinnisideeks võtnud Agility osta.


    Andke nüüd nõu, kuidas rääkida asi pehmaks Aprilia kasuks.
     
  2. pets15

    pets15 New Member

    309
    0
    0
    No kuule, seda Apriliat vaadates on selge, et Aprilia oleks ju õige valik. See Kymco ju kole. See Aprilia peab raudselt rohkem vastu ka kui see pask Kymco. Ütle isale, et sa ostad selle endale mitte talle.
     
  3. Fred

    Fred Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    559
    0
    16
    ütle, et sulle ei meeldi selle välimus ja sa ei taha hiinakat, sulle meeldib aprilia, millel välimust kõvasti ilusamaks tehtud ja liigub ka paremini kui kümpso.
    nii ma vähemalt enda omadele rääkisin ja toimis :D
     
  4. kurv

    kurv New Member

    165
    0
    0
  5. pettasaanu

    pettasaanu Bännitud Bännitud

    285
    0
    0
    No 7K 2006 aasta CPI-d ei ostaks isegi pekstes. Aprilia hea firma küll, kuid kas siin antud mudel see ainuõige valik oleks? Pean silmas sissepritset. Siin neid nutjaid küll olnud, kes sissepritseprobleemidega jännis. Meil müüdav kütus on nagu ta on ja sissepritse peen süsteem paska ei salli. Ise seal ka eriti midagi "remondi". Kui, siis soovitaks karburaatoriga varianti. Isa pole ka ju rumal, sellele Aprilia hinnale tiba juurde ja saad tutika Agility koos garantiiga. Ja kui nüüd aus olla, siis meilmüüdavad kasutatud rollerid on enamaltjaolt ikka täielikud rondid. Oskamatute tüünijate poolt ärarikutud peamiselt.
     
  6. Ketšup

    Ketšup New Member

    3
    0
    0
    Nimelt hakkaski isa selle garantiiga jahuma ja sissepritse värgiga(õigemini 2t probleemidest). Ütleme nii, et ma olen nõus mässama kütusega ning kui vaja, saab ka Camexisse viia. Ütleme nii, et kasutatud pillid on temanähes vanarauad. Kui jutt käib, siis uutest pillidest, aqa Ap on uuelt ikka mõnusa hinnaga. Ma ise lähen naqunii tööle, aqa nüüd selle kuu poolega ei tee sittagi ära, et nüüd enamusmaksja oleks mina ning mina saaks ka otsustada.
    Endiselt oodatud soovitused, kuidas pehmeks rääkida!
     
  7. Tupetuul

    Tupetuul New Member

    484
    0
    0
    Aprilia Sr50 For sure :)

    Ise ostsin uuena ja l2heb 4-s suvi ja kilometraasi kogunenud juba 22,5 tuhat.
    Vahetatud: Summuti (siduri vedrud , survevedru ja rullid seoses timmi saamisega) , amort, rattalaagrid ja rohkem nagu ei olegi vahetanud selle 3 aasta jooksul.

    Minu poolt hääl kindlasti apriliale.
     
  8. Ketšup

    Ketšup New Member

    3
    0
    0
    Üldiselt ju vägagi mõistlik, ls'iga naqu probleeme ei peaks tekkima, lihtsalt aegaajalt uuendada ja hooldada. Elementaarne asi. Tänud infi eest. :lol:
     
  9. pettasaanu

    pettasaanu Bännitud Bännitud

    285
    0
    0
    No aga kui järelmaksuga uus Aprilia osta? Siis ei peaks papaa korraga ilmsuurt summat välja käima. Selle Agility raha koheselt sissemakseks ja ülejäänud siis graafiku alusel iga kuu. Sihuke Aprilia siis: http://aprilia.piaggio.ee/rollerid/sr-50-street/
    Kas käikudega mopeedi üldse ei ihka või? Praegu saab Derbi sigaodavalt ju, ka järelmaksuga, kui soovi: http://derbi.piaggio.ee/offroad/senda-r-50-x-treme/
    Usu, selle Derbiga saad sõidumõnu kordades rohkem, kui rolleriga. Ise ei kõhkleks valikul Derbi poole. Sõida kus tahad.
     
  10. Tupetuul

    Tupetuul New Member

    484
    0
    0
    Mu vennal yamaha dt 50 R , sõidu mõnu on pigem maastikul, aga teepeal meeldib ikka rolleriga lasta :D
     
  11. pettasaanu

    pettasaanu Bännitud Bännitud

    285
    0
    0
    Mis sõidumõnu saab pisikeste ratastega liikuriga olla? Mina olen seda ammu kogenud ja igati parem on sõita ka teedel suurte ratastega liikuriga. Rolleri tillukesed rattad korjavad üles iga pisemagi teekonaruse ja kivikese.
     
  12. Falcon

    Falcon Active Member

    1,109
    0
    36
    Endal oli sama probleem kuid ei suutnud isa pehmeks rääkida :| ja saingi omal cpi, tgelt olen isegi suhteliselt rahul, soovitan. Tgelt ka ära karda hiinakaid nagu cpi ja keeway need suht okeid saab tuunida normaalselt jne. Aga pinni ikka edasi GLLL :p
     
  13. Tupetuul

    Tupetuul New Member

    484
    0
    0
    Osta mu sr ära 20 tuhandega, Sport pro, yasuni r, multivar,malossi x kevlar belt, malossi mhr jahutus taldrik , malossi primari gear set,
     
  14. Peerukott

    Peerukott New Member

    185
    0
    0
    No mis teema?

    Teeni ise raha ja osta see roller, mida sa ise tahad. Kuradi memmepojad on sellised tüübid/neiud, kelle mamma ja papa kõik ette/taha ära teevad.
     
  15. Delta

    Delta New Member

    245
    0
    0
    Ja kui mammale või papale roller ei meeldi sis ei osteta ka kuigi masin poisile/tüdrukule meeldib...
     
  16. Gratz.-

    Gratz.- New Member

    182
    0
    0
    KLe, peerukott ole vait, äkki ta ongi ise teeninud, aga isale ei meeldi roller lihtsalt ?
     
  17. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Kui uuest masinast jutt,ja hind liiga ülejõu käiv-siis soovitaks tõesti järelmaksu peale võtta:)
     
  18. rol

    rol New Member

    796
    0
    0
    ütle et slle kymco-ga saab u 2000km sõita siis kõik juppid vajavad vahetust aga aprilia ikkagi firma ja paned aint küttust sisse ja sõidab.
    See suht sama nag Lada :lol: ja BMW X6
     
  19. 7hp

    7hp Member

    290
    0
    16
    edu, edu, mina hiinakat ei tahtnud, ostsin suzuki sepia. sutsu väike on aga ma ise ka väike (veel) :lol:
    Jõudu pn masinal küll ja küll, eriti, kui lähiajal 70 silku peale läheb:D
     
  20. rol

    rol New Member

    796
    0
    0
    noh mis masina siis said?
     

Jaga seda lehte