imbuse ford sierra 2.0 dohc

Discussion in 'Lugejate autod' started by imbus, Dets 21, 2012.

  1. imbus

    imbus New Member

    93
    0
    0
    Tere siis

    Selline pill siis päris kaua suguvõsas olnud , aastast 2003 äkki. Sain endale 2011 suvi ja siis ns harjutasin külavahe teedel.., nüüd 2012 sügis tuli plaan teha põllurallikaks ,kuna karbid suht läbi ja roostet kah omajagu .. talvel muidugi jäärada kah..
    Mootoriks siis 2.0i clx doch ,aastaks siis 1990 ja käib edasi küll päris mehiselt ...Taha sai soetatud uued naastud , ees heas korras naastud.
    Plaanid on siis järgmised et kuna esistanget pole siis on vaja teha radika kaitse , sest kui paugu saab on jupid taga ...
    Summuti vajab tegemist , vbla üldse täis ring uus teha , praegu vajab ikka rängalt keevitust ja timmimist ..
    Pidurid ka , kuskilt ajab välja,torud on ära mädanenud juba arvatavasti... tuleb pime ette panna ajutiselt ja siis kui aega on, käsile võtta..

    Mingid halva kvaliteediga pildid kah

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Re: imbuse Ford sierra 85kw '90

    kena ,edu,endale tuleb ka sierra arvatavasti varsti 8)
     
  3. imbus

    imbus New Member

    93
    0
    0
    Re: imbuse Ford sierra 85kw '90

    homme rallile , nipet näpet senini tehtud , täiendan hiljem....
     
  4. imbus

    imbus New Member

    93
    0
    0
    Re: imbuse Ford sierra 85kw '90

    Nii

    Räägin siis sellest "oma küla" rallist ,mis toimus siis Tartumaal rannakülas poldri peal (võrtsjärvel ei saanud veel teha , kuna jää nõrk veel)ja millest siis võttis osa 4 sõidukit , 3 taga( 2 sierrat ja 1 opel rekord) ja 1 esisilla pill(audi 90/80) .. viimaste sõitude ajal oli meid koguni 7 , enamus sierrasid ..
    Võistluse käik oli siis selline , et esialgu tegime ajasõitu , siis mõeldi , et teha see ühis-start , kuna sõit käis põllurallikatega , mis olid nii mõlkis , et savi .
    ajasõitudes oli 2 ringi , kokku 6km ... aeg tuli mul kõige parem, 6.50 ...
    Ühis-sõidus oli nii , et tegime 3 sõitu , iga kord 3 ringi ( ehk siis 3x 9km). 1 sõidu võitsin mina , olin 3 korda esimene olnud sõidu ajal , lõpuks rebisin ikka esimeseks ... 2. sõidus oskas Audi nii oskuslikult ees töllata , et mööda ei saanudki ja lõpetasin teisena Audi järel :D 3. sõidu ajal ei läind 2-käiguga yle 60 , 3. 70kmh lagi :D kuna õhufilter oli nii lund täis tõmband ja ära külmund , niiet ei saand õhku peale.... lõpetasin siis teisena sierra järel , muide see sierra mul ees läks keema ja sõitis nii 2 ringi , juhiuks lahti , et näeks sõita ( salong suitsu täis :D:D)

    Nädalavahetusel plaanin Võrtsjärve peale sõitma minna, kuna seal rada valmis nüüd vist ..

    Tegin ka pilti autost , aga see sõbra digikas ja tuleb siia hiljem ..

    Rada on siis selline ( mingi suvaka venna video seal rajal tehtud)
    http://www.youtube.com/watch?v=ZFq64WWx ... r_embedded
     
  5. imbus

    imbus New Member

    93
    0
    0
  6. imbus

    imbus New Member

    93
    0
    0
    Re: imbuse Ford sierra 2.0 dohc 88kw '90

    peale rallit...

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    Re: imbuse Ford sierra 2.0 dohc 88kw '90

    Edu sulle sirraga , auto on velikvedu ? , mootor on küll hää peal.
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: imbuse Ford sierra 2.0 dohc 88kw '90

    mootori kohta see clx ei käi absoluutselt, see on mingi varustuse jobla! sama clx kiri võib 1,8 td peal ka olla!

    ja õige on DOHC mitte doch!!!!!!!!!

    [​IMG]
     
  9. imbus

    imbus New Member

    93
    0
    0
    Re: imbuse Ford sierra 2.0 dohc 88kw '90

    ära ädise ... ja käib hästi ja kuidas veel .. :)

    aga muidu jh ikka tagavedu , kuna see cosworth ikka pole ..
     
  10. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    Re: imbuse Ford sierra 2.0 dohc 88kw '90

    rallitaja ei öelnud, et se sull edasi ei käi vaid ütles, et clx on mingi varustuse teema.
     
  11. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: imbuse Ford sierra 2.0 dohc 88kw '90

    ega seal minekus ka midagi ulmelist ei ole. tavaline 20 aasta tagune keskklassi ford. ma olen sierraga omajagu sõitnud ja võin seda kinnitada. igaüks kiidab küll oma kanni, kuid korralikult liikuv sierra eeldab enamalt jaolt tõsist remonti ja siis väikest järeleaitamist. kui sul juba summuti on alt ära kukkumas, siis sorri, millest me räägime...
     
  12. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Re: imbuse Ford sierra 2.0 dohc 88kw '90

    Ega üks 88kw sierra mingit erilist minekut küll toota ei saa jah, aga no mõnele võib 10sek sajani ka ulme kiirendus olla. Aga no edu põllukaga.
     
  13. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    Re: imbuse Ford sierra 2.0 dohc 88kw '90

    jäärajal on 1.6 paras juba......
     
  14. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Re: imbuse Ford sierra 2.0 dohc 88kw '90

    kuidas kellegile...
     
  15. imbus

    imbus New Member

    93
    0
    0
    Re: imbuse Ford sierra 2.0 dohc 88kw '90

    Sain aru ja juba ..

    Julgen vastu vaielda, aga jh kuidas kellelegi...

    ei olegi 10sek ulme... aga mootor paistab olevat korralik ja ma arvan et pigistaks isegi nats alla 10 , aga eks kevadel seda mõõdab ...
    edu vaja.
     
  16. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: imbuse Ford sierra 2.0 dohc 88kw '90

    jäärajal on nagu probleem selles, kas ja kuidas sa liigse jõu maha saad panna et see autot edasi viiks mitte ei kuluks rataste virramisele... kaalujaotus, 4wd ja muud jutud on vahvad asjad.

    sedaan kerega on tehase andmete järgi 0-100 11,7 s. no sinu autol vanusest tingituna 12 millegiga ma arvan. palju on juba sõitjas kinni. turbot ei taha sinna vahele v, ma võin müüa. siis saab kindlasti alla 10...
     
  17. imbus

    imbus New Member

    93
    0
    0
    Re: imbuse Ford sierra 2.0 dohc 88kw '90

    '

    Jah nii ta on , kuid samas ma sõidan sellega põllurallit ,jäärada on talveteema .. 12 tundub kuradi kahtlane, peab kevadel ära mõõtma..
    Praegu pole veel niikaugele mõelnud ,sissetulekut eriti pole ja kõik käib säästude arvelt .. mis muidu tahad turbo eest ?
     

Jaga seda lehte