Ise undertaili tegemine???

Discussion in 'Tuuning' started by bling, Nov 2, 2007.

  1. bling

    bling New Member

    323
    0
    0
    Palun tehke õpetus kuidas ise undertail teha. Peaasi et oleks vastupidav ja lõpptulemus jääks ilus :p
     
  2. RaXBoY

    RaXBoY New Member

    115
    0
    0
    Võtad papi ja teed sellest sellise kuju või lõikad kuju välja ning siis teed pahtliga valmis undertaili....
    Lihvid ja värvid ära ning sama hea kui plastik tuleb tulemus...
     
  3. SF

    SF New Member

    82
    0
    0
    Kllasriiet ja vaiku ka ju vaja .. ei ütleks et see ainult pahtliga tehes tugev tuleb .. :eek: :eek:
     
  4. delete

    delete New Member

    88
    0
    0
    teed vormi papist või millegist, teed klaasriide ja vaiguga seest ära. kui see valmis, timmid pahtliga ilusaks/siledaks väljaspoolt.
     
  5. bling

    bling New Member

    323
    0
    0
    Nagu ma aru saan siis papp jääb sinna sisse?

    Et siis papist tuleb undertail ise, sisemine osa klaasriide ja vaiguga ning välimine pahtliga?
    Suht kerge tundub :roll:
     
  6. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Võid plekist ka teha :D
     
  7. kri5too

    kri5too New Member

    142
    0
    0
    Ei lõikad papist kuju välja papipeale klaasriie,ja klaasriidepeale pahtel.
     
  8. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    millist pahtlit täpsemalt vaja on?
     
  9. jorma39

    jorma39 Bännitud Bännitud

    432
    0
    0
    isegi tavalise ehituspahtliga saab.
     
  10. bling

    bling New Member

    323
    0
    0
    Aga kas papp jääb siis underi külge/sisse või mitte ? :D
     
  11. MaOlenTiit

    MaOlenTiit New Member

    138
    0
    0
    mina tegin nii et kõige pealt tegin papist lihtsa sablooni nagu undertail pealt vaatest või nii siis kantsin selle benole ja penost vormisin undertaili valmis siis katsin alumiinium teibiga aga hõbe paber või see kõige tavalisem mis kasutatakse kõõgis aitab kah ja selle peale panin klaaskiu ja vaigu siis kui oli kuivand katsin selle veel oma korda klaaskiud pahtliga ja hiljem siis selle tavalise pahtliga mille lihvisin ilusaks ja väga hea jääb ....
     
  12. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    sp undertail oli siis tehtud nii:
    algul papist šabloon , oli hea teda painutada seal jms. edasi siis lõikad plekist välja , painutad kui vaja siis mina panin neetidega kinni ja peale klaasriiet mõned kihid ja edasi pahtlimöll. pmt ma ehitasin tagumised gondlid kokku , kuid kiirelt sai suht tehtud ja mitte väga sirge ei tulnud too seal , lihtsalt ei viitsinud pärast üksikult underit värvi viia , aga täitsa ilus jäi minuarust. :)
     

Jaga seda lehte