kõige hullem asi

Discussion in 'Kool / Töö' started by marek4567, Juuli 26, 2008.

  1. marek4567

    marek4567 New Member

    193
    0
    0
    Kõige hullem asi siis mida te olete koolis teind?
    mina isiklikult olen maha isutnd mitu korda nagu sõna otses mõttes kui õpetaja palub istuda ja õppetajaid sõimad ja nurgas istund ja rakette lasknud ja direle veepommiga viskand :D
     
  2. -uku-

    -uku- Member

    84
    0
    6
    Lülitasin elektrikilbist elektri välja nii et koridoris,sööklas ja direktori kabinetis oli elekter läind.Dire oli jube vihane ja sain käskkirja
     
  3. milky

    milky Member

    301
    0
    16
    Oi nüüd olete küll jube kõvad wennad!! :lol: :lol: :lol:
     
  4. Mr.Crazzy

    Mr.Crazzy New Member

    94
    0
    0
    Sõbraga lasime pipragaasi xD.... mõlemad saime käskkirjad, aga see ei mõjutanud midagi õnneks :D, käitumine ja kõik oli ikka eeskujulik ^^
     
  5. kimeko

    kimeko New Member

    12
    0
    0
    mul klassivend sattus 3 päeva jooksul 2 korda dire juurde :lol: ma ise lõin ukse maha a panin minema :D
     
  6. Tartzzz

    Tartzzz New Member

    272
    0
    0
    Ma õppisin Keemia tunnis
     
  7. Trekker)

    Trekker) New Member

    95
    0
    0
    keemias magamine esipingis pole nii hull kui esta tundi hilinemine 2 minutiks...krt,õps saatis mind seletuskirjaga dire juurde jne.
    Eks tal on küllaldaselt viitsimist :-x
     
  8. Semtex

    Semtex New Member

    39
    0
    0
  9. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Väga alatu inimene oled.
     
  10. Snader

    Snader New Member

    27
    0
    0
    Tõesti oled alatu, ja seda enam , et sa seda rääkida julged kui loll sa olid, mul oleks häbi sellilst lollust siin kirja panna, või veel selle üle uhkust tunda. Loodan, et keegi vastab kunagi sulle samaga.
     
  11. Raptor

    Raptor New Member

    129
    0
    0
    Õpetaja saatis mind tunnirahu klassi ja selleks , et ma ikka sinna läheks tuli ta minuga kaasa aga ma jooksin lihtsalt poole teepeal minema , ajas mind natuke aega isegi taga , lõpuks pidin seletuskirja kirjutama ja sain 3x tunnirahu klassi saatmise käsa .
    3 klassis tegin kooli telefoni putkast kogematta pommiähvarduse , sinna elioni tasuta numbrile pärast oli niuke hirm sees aga midagi juhtunud õnneks .
     
  12. Chernobyl

    Chernobyl New Member

    94
    0
    0
    Selliseid troppe annnab otsida. Teistele sitta ei keeraks ja ERITI tüdrukutele, kuigi üldiselt on see väga nõme tegu ja ma kahtlen kas sul üldes sõpru on. või kui on siis pärast naersite selle üle ja olite hästi uhked. Alguses saa suureks, hakka mõistma mida tohib teha ja mida ei tohi ja siis hakka suitsetama. ma ei saa aru kust sellised pooletoobised tulevad :-x
     
  13. NOname

    NOname New Member

    158
    0
    0
    Viskasin paber lennukiga Bioloogia õpsile täpselt otsa ette :lol:
     
  14. Semtex

    Semtex New Member

    39
    0
    0
    mendid kutsusid uksetaha ja plika sai vist käska:D:D[/quote]
    Väga alatu inimene oled.[/quote]
    Tõesti oled alatu, ja seda enam , et sa seda rääkida julged kui loll sa olid, mul oleks häbi sellilst lollust siin kirja panna, või veel selle üle uhkust tunda. Loodan, et keegi vastab kunagi sulle samaga.[/quote]
    Selliseid troppe annnab otsida. Teistele sitta ei keeraks ja ERITI tüdrukutele, kuigi üldiselt on see väga nõme tegu ja ma kahtlen kas sul üldes sõpru on. või kui on siis pärast naersite selle üle ja olite hästi uhked. Alguses saa suureks, hakka mõistma mida tohib teha ja mida ei tohi ja siis hakka suitsetama. ma ei saa aru kust sellised pooletoobised tulevad :-x[/quote]


    siis ma olin väike ja loll,pärast ütlesin õpetajale ja pidin klassiõelt vabandust paluma...
    ja to polnud minu suits vaid kellegi teise...
     
  15. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Väga alatu inimene oled.[/quote]
    Tõesti oled alatu, ja seda enam , et sa seda rääkida julged kui loll sa olid, mul oleks häbi sellilst lollust siin kirja panna, või veel selle üle uhkust tunda. Loodan, et keegi vastab kunagi sulle samaga.[/quote]
    Selliseid troppe annnab otsida. Teistele sitta ei keeraks ja ERITI tüdrukutele, kuigi üldiselt on see väga nõme tegu ja ma kahtlen kas sul üldes sõpru on. või kui on siis pärast naersite selle üle ja olite hästi uhked. Alguses saa suureks, hakka mõistma mida tohib teha ja mida ei tohi ja siis hakka suitsetama. ma ei saa aru kust sellised pooletoobised tulevad :-x[/quote]


    siis ma olin väike ja loll,pärast ütlesin õpetajale ja pidin klassiõelt vabandust paluma...
    ja to polnud minu suits vaid kellegi teise...[/quote]
    Ise ka ei tea kelle oma võtsid?
     
  16. Semtex

    Semtex New Member

    39
    0
    0
    Tõesti oled alatu, ja seda enam , et sa seda rääkida julged kui loll sa olid, mul oleks häbi sellilst lollust siin kirja panna, või veel selle üle uhkust tunda. Loodan, et keegi vastab kunagi sulle samaga.[/quote]
    Selliseid troppe annnab otsida. Teistele sitta ei keeraks ja ERITI tüdrukutele, kuigi üldiselt on see väga nõme tegu ja ma kahtlen kas sul üldes sõpru on. või kui on siis pärast naersite selle üle ja olite hästi uhked. Alguses saa suureks, hakka mõistma mida tohib teha ja mida ei tohi ja siis hakka suitsetama. ma ei saa aru kust sellised pooletoobised tulevad :-x[/quote]


    siis ma olin väike ja loll,pärast ütlesin õpetajale ja pidin klassiõelt vabandust paluma...
    ja to polnud minu suits vaid kellegi teise...[/quote]
    Ise ka ei tea kelle oma võtsid?[/quote]

    no keegi andis aga enam ei mäleta to oli 2 aastat tagasi
     
  17. Semtex

    Semtex New Member

    39
    0
    0
    sain 100.- tolle eest
     
  18. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18

    XDXD kuidas said kogematta pommiähvardust teha ?:D
    Ma kutsusin kunagi esimeses klassis mendid kooli :D
     
  19. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Tunnis oli vaikne hetk.Aja õps vaatas mulle ptsa ning jõllitas.Ma ütlesin täiega kõvasti...MIs sa oled PEDE we?.Sain käska ning aja õps hindab siiamaani mu töid ebaõiglaselt
     
  20. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    KÕIGE HULLEM ASI on see, et hakkasin 10. eluaastast vahelduva eduga suitsetama. 3. klassis käskkiri suitsetamise eest. Kusjuures kui klassijuhataja tunnis "monoloogi" pidas, võttis ta kõige lõpuks välja ka sigaretipaki kirjaga Red&White ja pakkus mulle sigaretti. Mina ütlesin et ei tõmba seda marki, mina tõmban sinist Bondi...

    Ükskord oli klassis, kus meil kohje-kohe tund algamas, veel eelmine kari sees. Pistsin pea ukse vahelt klassi ja ütlesin: "Mis see türakott siin teeb teile veel protsessi vä?". Õpetaja lubas minu teo EP-sse kaevata, aga ei teinud seda. Mõttevaba luud... Annab katteta lubadusi, raisk.

    Vene keele tund. Õpetaja lahkub korraks klassist. Sättisin telefonihelinaks mingid venekeelsed roppused a'la "pašol nahui" jne, telefon õpetaja laua alla pappkarbi sisse. Kui õpetaja klassi tuli, helistas klassivend mulle ja nii kõlasidki igasugused laused: pašol tõ nahui, urod; ja ebal tvoja mamu, pidar jne jne jne. Kutsuti kohale klassijuhata, õppealajuhataja. Mina olin telefoni juba ära võtnud. Kõigil paluti telefonid lauale panna. Küsiti, kellel niisugune helin on ja puha. Iga õpilane pidi kirjutama paberile, kelle tegu oli. Kolm reeturit meie klassis ka oli... Joptvoi matt, mis siis saab kui ma teada saan, kes need idioodid olid... Terve klass mängib ilusti kokku, kuigi ma ei olnud kelleltki sellist asja palunud ja mingid kolm ahvi annavad välja...
     

Jaga seda lehte