Küsimus Honda SFX 50 2002 kohta

Discussion in 'Tuuning' started by margus187, Juuli 15, 2008.

  1. margus187

    margus187 New Member

    21
    0
    0
    Tervitus!
    Tekkis siis eelpool nimetatud rolleri kohta paar küsimust.
    Esimene probleem on nimelt siis selline, et tippkiirusega väike jama. Nimelt kiirendus hea aga tippkiirus 50 km/h.Ei lähe mäest alla ega tagant tuulega kiiremini. Kulunud mootori ei tahaks kahtlustada kuna "tõmme" hea ja käivitub ka starterist väga hästi.
    Tuuningust nii palju, et peal malossi aju, leovinze zx (leegitoru piiraja eemaldatud), 7g rullid (proovitud on ka 8,6,5g rulle, midagi ei muutunud), survekas on punane, sidurivedrud olid rohelised, karpas 88 düüs (sai proovitud ka 95 düüsi, midagi erilist ei muutunud)segu muidugi paika aetud ka vastavalt,õhupuhastajast see kummilotu ka eemaldatud.Küsimus siis selline, et kus siis võiks olla veel piirajaid.Variaatoris seibi pole.
    Teine küsimus oleks siis selline, kas uus variaator annakas kiirust juurde, nimelt lugenud et originaal variaator on sammuti omamoodi piiraja antud mudelil.Oskab keegi äkki soovitada variaatorit sellele, hea oleks kui oleks kätte saadav Brauerist.

    Tänud ette siis kes viitsib süveneda ja aidata probleemiga!
     
  2. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    niipalju võin sulle öelda, et mul tuttaval oli ka see roller. tal oli ka kiirendus jummala hea, pluss sport summuti, koonukas, sport aju, aga üle 55 temal ka välja ei läinud.
     
  3. PiaggiopOW

    PiaggiopOW New Member

    38
    0
    0
    See on sellepärast,et ülekanne on sellinne pandud millega tipp nii väike aga kiirendus jõhker soovitaks ülekanne ära vahetada
     
  4. Unique9

    Unique9 Member

    404
    1
    18
    Justtäpselt, nagu ka eelnevalt mainitud, siis asi on ülekandes. Oman sama rollerit millel on ülekanne ära vahetatud, Malossi 70cc Sport silku, Malossi rpm kontrolleriga aju, sportsumpa Leovince TT ja jookseb tippu vabalt pea 80km/h.
     
  5. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Nii palju kui ma nende SFX'idega sõitnud olen, siis on tundunud et kuskil on miskisugune pöörete piiraja vms.
    Oled kindel, et aju on ikka Malossi oma?
     
  6. Unique9

    Unique9 Member

    404
    1
    18
    Pöörete piiraja kohta ei oska midagi öelda (võimalik, et originaal ajul on). Jutt käis pigem originaal ülekandest, mis piirab lõppkiirust. Aju on minu masinal kindlasti Malossi oma rpm kontrolleriga e. lüliti vahel pöörete piiramiseks. Teema algataja Malossi aju kohta ei oska miskit öelda.
     

Jaga seda lehte