küsimus sisselaske kohta

Discussion in 'Tuuning' started by turumees, Nov 10, 2008.

  1. turumees

    turumees New Member

    3
    0
    0
    selline väek et kas neid siselaske kanaleid freesitakse suuremaks,või lihtsalt poleritakse üle et mingeid takistusi ei oleks

    kui kllelgi on mingeid pilte siis oleks väga lahe(jutt kõib kahetaktilisest)
     
  2. l2rrri

    l2rrri New Member

    12
    0
    0
  3. Miilu

    Miilu Member

    224
    0
    16
    Silindri väljalaske portide poleerimisel tekib sinna kondents.
     
  4. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36

    Tule nüüd ikka natuke maapeale,kuidas saab tekkida kondents sinna kus liigub tuli?

    Silindri portimisel ei ole alati eesmärgiks ülepuhke kanalite suurendamine, vaid olulisem on ülepuhke suundade korrigeerimine ja võrdsustamine. Kui sellise töö juures eelnevad kogemused puuduvad ,siis ei soovita sinna oma nina toppida,sest lõpptulemus on kindlasti rohkem negatiivne ,kui positiivne.
     
  5. Miilu

    Miilu Member

    224
    0
    16
    Sisselaske ja väljalaske poleerimisel tekib kondents, uuri seda kuskilt targematelt tüüpidelt ma suht kindel selles, et tekib.
     
  6. saqants

    saqants New Member

    192
    0
    0
    põrguvärk piisavalt tark ma usun,imo töötas ta kuskil motopoes?
     
  7. KrossiHimuline

    KrossiHimuline New Member

    158
    0
    0
    Kondents kohe kindlasti ei teki poleerimisel.
     
  8. bling

    bling New Member

    323
    0
    0
    kondents tõesti ei teki, kuid poleeritud pinnale tekivad tilgad, näiteks kui kollektor oleks seest poleeritud siis tekiks sinna sise seintele bensiini tilgad ning masin ei töötaks normaalselt...
     
  9. Miilu

    Miilu Member

    224
    0
    16
    Tekib kondents, uurisin asja aga ei saand vägahästi aru sellest, aga teema oli umbes selline, et hapniku ja kütuse segu mis silindris põletatakse surutakse väljalaske aknast välja aga asja uba on see, et hapnikus on mingilmääral H2O sisaldust ja see võib sinna poleeritud pinnale jääda. Ehk siis kokkuvõtteks õhk on niiske.
     
  10. KrossiHimuline

    KrossiHimuline New Member

    158
    0
    0
    Võibolla külmana korraks tekib. Aga soojana küll mitte. Ükski 2t tark raamat ei maini ka kondentsi.
     
  11. Miilu

    Miilu Member

    224
    0
    16
    On seal räägitud poleeritud väljalaske portidest ka ?
     
  12. KrossiHimuline

    KrossiHimuline New Member

    158
    0
    0
    Poleerimise kohta pole midagi öeldud. On soovi, ma võin suure-suure portsu asju jagada? :)

    EDIT: Igaltpoolt netist olen kogunud. Sellist kraami pole eriti enam leida. :)
     
  13. bling

    bling New Member

    323
    0
    0
    Kui portide poleerimisest juttu pole, siis sa ei sa ju nende raamatute põhjal väita et kondentsi ei teki, või mis ;)
    olgu mis on, aga see poleerimine mootoris seespool midagi head ei tee!
     
  14. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    kondents :lol: mida veel ? ketšup ei teki w? :lol: liigselt poleeritud pinna puhul lihtsalt küttesegu tilgastub. kondentsi tekkimine(mida ei teki) ei sõltu ültse pinna karedusest.
     
  15. Miilu

    Miilu Member

    224
    0
    16
    Misasja sa nüüd sokid, ma räägin õhuniiskusest, õhus on H2O sisaldus ja see ladestub väljalaske porti, saad aru?
     
  16. saqants

    saqants New Member

    192
    0
    0
    aga miks ta siis poleerimata väljalaske porti ei teki?
     
  17. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    väljalaskesse juba? kus on temperatuur 500+ kraadi ? :lol: mõtle ajuga ka natu enne kui midagi kirjutad.
     
  18. Miilu

    Miilu Member

    224
    0
    16
    Ma ei tea seda täpselt, aga kuskilt sain infot, et poleeritud väljalaskesse tekib kondents.
     
  19. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    poleeritud sisselse pidi jama olema, kunagi segu pidi sina tilkadena peale j22ma, v2ljalase endalgi libedamaks tehtud, et gaasid kergemini v2ljuksid
     
  20. saqants

    saqants New Member

    192
    0
    0
    tüüpiline naised saunas rääkisid jutt.
     

Jaga seda lehte