Küsimusi peugeot speedfight2 lc wrc kohta

Discussion in 'Tuuning' started by modessonec, Jun 17, 2013.

  1. modessonec

    modessonec New Member

    56
    0
    0
    Tere

    rolleriks siis eelmainitud pill

    kuna masin on stock,siis et käbedamini liiguks küsin kellel on kogemust,,otsingust ei leidnud.

    sumpa on gianelli silencer
    muu peaks olema stock
    50cc, liigub sinna 80 kanti,

    Küsimused: milline oleks kangem karburaator normaalne panna?
    Mida muuta varjaatoris: ei eihita mingit tuuuuuuning püssi,kõigest oleks vaja vähe kiirendust masinale juurde saada...
     
  2. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    kui karpa 17.5 siis sellest piisab, kui väiksem siis võid nt 19 panna. Variosse lükkad kangemad sidurivedrud ja veic kergemad rullid.
     
  3. modessonec

    modessonec New Member

    56
    0
    0
    oukey selge pilt
     
  4. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Karpa on neil originaalis arvatavasti 12mm, seega 17.5 oleks hea. 19 jääks stockile natuke suureks, ei anna enam nii palju kasumit, kuid küttekulu tõuseb.
    Samuti, tuleb sportsummutiga vahetada rullikuid ning sidurivedrusid.
     
  5. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    mis ajast sa küttekulust räägid? Lihtsalt kui mul nt 12 mm karpa ja valik kas 17.5 ja 19 siis 19 tunduks mõtekam eriti veel kui hind sama või 5 euri vahet.
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kahju kui arvad et ma soovitan inimestele asju ainult enda maitse järgi. Tõsi on aga see, et ma soovitan seda mis on hea ja sobiv.
    Stock mootorile 19 karpat panna on mõttetu tegu, ei lähe originaalfilter normaalselt enam otsa, tõuseb küttekulu korralikult, ning pead manuaaltoorest kasutama.
    17.5 karpale võid ilusti stock filtri otsa panna, saad paagiga kauem sõita ning saad automaattoore jätta.
     
  7. modessonec

    modessonec New Member

    56
    0
    0
    OLEN PAKKUMISTELE AVATAUD KARBURAATOR 17,5 VÕIKS KA KOLLE OLLA MINGINE PAREM?
     
  8. modessonec

    modessonec New Member

    56
    0
    0
    võtsin varika kaane maha ja nägin et on valge survevedru ja punased sidurivedrud,rullikuid ei tea ei kakkunud lahti,aga mis kombo sobiks sinna hästi?
     

Jaga seda lehte