K:küsimus rolleri sissetöötlemise kohta?

Discussion in 'Soovitused' started by betaark, Jan 28, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. betaark

    betaark New Member

    95
    0
    0
    Olex selline küsimus kui ma enda motorniku lõpux kokku saan kas pean tõesti ootama kevadet ja siis sissesõitu hakkama tegema, või piisab ka sellest kui jätan masina rahulikut tuksuma pikemaks ajaks ja lasen sis puhata ja lasen jälle tuksuda tühipööretel. Mäletan nagu et võrrimootoriga (uuega) tehti ni, sri kui loll küssa :roll:
     
  2. janno123

    janno123 New Member

    459
    0
    0
    Kui ta sul soojas garaazis sis poogen.
    Aga esimesel käivituselära lase tal üle 5 käia, joogseb veel kokku.
    Iga korraga lase kauem käia.
    Vahepeal tuurita ka muidu tahmab ära.
    Paagitäiest piisab, sis peaks sisseõit enam vähem olema.
    Parem kui mitte midagi.
    Endal tegin 100km sissesõitu ja mingi 5 korda kohapeal tuksumist.
    Ise sõitsin oma 5000km ära.
    Uue omaniku käes töötab siiani.
     
  3. betaark

    betaark New Member

    95
    0
    0
    aga kas sul 50cc voi 70cc AC voi LC
    mul jäi ka ennem täpsustamatta silku tuleb 70cc ja AC malm
     
  4. betaark

    betaark New Member

    95
    0
    0
    nu kas keegi rohkem ei avaldagi arvamust või reekige omadest kogemustest veel
     
  5. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    Ilmselgelt ei aita see kui sa lased kohapeal tuksuda, see pigem highendidele kuna nad eriti ei kesta.. Hebo alu. silkuga ( peaks olema mid-race ) on isegi öeldud et sissesõit umbes 300km ja pöörded peaksid jääma umbes alla 6000.
     
  6. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    arvestades veel seda ,et sul on malm silinder siis tuleks kindlasti teha ka sissesõitu
     
  7. betaark

    betaark New Member

    95
    0
    0
    nu olgu ex ma võtan arvese et ikka tuleb sissesõitu ka teha kuigi olex hea ju kohe kevadel rull põhja suruda:)

    okok tegelt kui moderaatorid arvavad et ok info sis võib vast teema olla aga minupoolest LUKKU sain vajaliku info!
     
  8. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    kohapeal tuksumine ei aita , sest siis ei ole mootoril koormust taga ju.
     
  9. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Mis sa teed siis sissesõitu nii et vead isa autot rolleriga?Loomulikult töötab silinder enda esimesest staasid just kohapeal sisse.Nt high end silkudele tehaksegi ainult kohapeal sissetöötamist kuna need ei kesta nii kaua et sissesõitu teha.Seega mingi sissetöötamine peab kohe kindlasti toimuma
     
  10. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    aga ta ei taha ju high end silkut endale.
    sisse töötamine on kõige parem suure koormusega, nt teed sissesõitu nii et sõber on taga vms, siis on sisse sõitnud silkuga tõmme ja tipp palju paremad kui mingi koha peale töötanud aind või siis üksi sõidetud sissesõit.
     
  11. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    uue silindriga ei tohi just sissesõidu ajal mitte kedagi peale võtta :lol: See puhta pläma mis sa praegu räägid.Küsi ükskõik kelle käest kes pooldab sissesõitu
     
  12. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    muidugi võta kõik oma sõbrad peale ja lao tellised isteme alla :D:D ja sõida ainult mäest ülese.
    kindlasti hiljem tundub,et liigub paremini ;)
     
  13. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Kui ostad silindri, siis silindril on kaasas pass , kus pn täpselt öeldud, kuidas tehasepoolt on kästud/soovitatud, kuids sissesõitu teha.
    Nii et kui silku käes siis loe passist!
     
  14. betaark

    betaark New Member

    95
    0
    0
    Olgu nii mina olen asjast juba aru saanud TÄNUD aga päris huvitavad tarkuseterad tulevad siit :lol:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte